Skocz do zawartości

Działalność bez faktur

działalność faktury

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 18:44

Witam, zarabiam pieniądze na zakładach bukmacherskich w internecie, jest to u nas nielegalne bo głupki tak wymyślili, ale mniejsza o to, chcę się rozliczać z tego, więc muszę udawać, że robię coś innego i z tego się rozliczać. Założyłem działalność w zakresie doradztwa z informatyki ale muszę faktury wypełniać i tam dane ludzi a nie chcę tego robić, jak to zrobić aby nie wypełniać faktur, mogą być paragony, pieniądze wypłacam z portfela internetowego przez bankomat więc tak jakbym dostawał do ręki za jakąś usługę. Musi się dać to zrobić, bo przecież idąc na korepetycje, do psychologa, prawnika itp nie podaje swoich danych, i  co najwyżej otrzymam paragon. Z góry dziękuje.

#2 Guest_Kobold

Guest_Kobold
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 21:51

Forum prawne działa w zakresie prawa a to, o czym piszesz jest nielegalne

#3 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 10:36

To nie przejdzie... Jest nielegalne i już... Może wymyśl inny sposób zarabiania...

#4 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 13:45

To nie przejdzie... Jest nielegalne i już... Może wymyśl inny sposób zarabiania...

Co ma nie przejść niby ? W ten sposob zarabia multum ludzi, wyplacaja przez portfele i jest ok, a ja chce po prostu placic podatek, nie wierze ze zakladajac dzialanosc, sprawdzaja kazdego co do faktury czy paragonu, a tak na marginesie w UE jest to legalne i nasze prawo jest niezgodne i beda je wlasnie zmieniac.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: działalność, faktury

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych