Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co trzeba zrobić po stłuczce?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48781 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:09

Wypadki i kolizje na naszych drogach zdarzają się na co dzień. W razie wypadku należy przede wszystkim zabezpieczyć miejsce zdarzenia i udzielić niezbędnej pomocy ewentualnym ofiarom wypadku.

Powrót do artykułu: Co trzeba zrobić po stłuczce?

#2 Guest_Ambrela

Guest_Ambrela
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:09

Niestety jako kobieta nie znam sie na tym i przy stłuczce czułam się strasznie zagubiona. Mam Mondeo i w Fordzie mamy opcję ONE CALL. Czyli za jednym połaczenie można uzyskac wiele rodzajów pomocy. Od doradzenia w kwestii zakupu, po aktualne promocje serwisowe i umówienie na serwis, do zaopiekowania się w momencie kolizji. Pan pomógł mi ze wszystkimi formalnościami, przysłał holownik i załatwił mi możliwość bezgotówkowej naprawy szkody w jednym z serwisów. Dla mnie to bardzo dużo, więc opcja jest pomocna.

#3 Guest_Kasim

Guest_Kasim
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 11:46

Moja żona również korzysta z One Call, rewelacyjna opcja, niezależnie gdzie jest i co by się nie stało nie musi się martwić.

#4 Martens

Martens

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 01 luty 2016 - 15:36

Ciekawe, czy to rzeczywiście jest takie niezawodne, jak piszecie.

#5 Guest_Kasper

Guest_Kasper
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 22:22

To jest darmowa opcja? Dla nowych/starych aut?

#6 Guest_bamak

Guest_bamak
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 15:29

Mieliśmy 2 w tym roku i wyglądało to identycznie. Mianowicie – zgłoszenie do Unique Service Partner. Oni załatwiali samochód zastępczy, ogarniali holowanie, naprawę i załatwienie wypłaty z polisy. Za każdym razem sprawa była realizowana naprawdę bardzo szybko. A że za to się nie płaci, to nie widzę powodów, żebyśmy się mieli tym zajmować sami. Zresztą – wiem ile jest z tym załatwiania. Tak po prostu czekaliśmy na naprawione auto.

#7 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 12:41

Zazwyczaj spisać oświadczenie. I to wystarczy.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

#8 Guest_kosana

Guest_kosana
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 15:35

Co do Unique Service Partner - potwierdzam. Też nie rozumieliśmy jak to działa, ale faktycznie - masz stłuczkę, to wszystko robią ci w ramach ubezpieczenia. Masz zapewnione auto zastępcze, holowanie, naprawę auta, ogarniają wypłatę kasy z ubezpieczenia. I jak dla mnie w takiej sytuacji zajmowanie się tym wszystkim samodzielnie jest po prostu głupotą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych