Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wesele bez dj-a

44 odpowiedzi w tym temacie

#21 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1140 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 12:49

Ja ostatnio bywam jedynie na weselach z DJ-ami.

Always look on the bright side of life!

#22 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 12:21

jak są fajni ludzie to sobie nawet i sami znajdą sposób na dobrą zabawę.

#23 DonKisiello

DonKisiello

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 maj 2017 - 15:32

Super ;) Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady w tym temacie :)

Można kochać kogoś bez wzajemności, dopóki jest wart uczucia. Dopóki zasługuje na miłość

#24 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 22:17

Ja bym raczej postawiła na sprawdzonego wodzireja. Bawiliśmy się kiedyś w Zajeździe u Przemka i bawiliśmy się z super wodzirejem. Impreza niezapomniana. Wszyscy tańczyli i świetnie się bawili. 

#25 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:48

wodzirej tez może zadbać o kawał niezłej zabawy.

#26 Guest_Aurorek

Guest_Aurorek
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:54

Nie ma sie nawet co zastanawiać nad wyborem zespołu czy odstawieniu ogólnie muzyki, postawcie po prostu na jakiegoś sprawdzonego DJ i będziecie mieć doskonałą zabawę. U nas grał DJ Darek z playdjs, mogę go wam bardzo polecić.

#27 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:38

A ja jednak wolę jak na weselu gra kapela na żywo. DJ nie potrafi chyba aż tak zabawić gości i nie ma tego weselnego klimatu.

#28 GrzegorzP

GrzegorzP

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 17:20

Bez DJ ktoś musi cały czas kontrolować puszczanie muzyki, potem jak już się trochę rozbawi i rozweseli i rozpije, to może mu być coraz trudniej. A tak na serio, to musi być ktoś, kto ogarnia imprezę i towarzystwo, takie jest moje zdanie.

#29 Jolantta23

Jolantta23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2017 - 07:57

Hej witam wszystkich, od kilku lat zajmuje się organizacją wesel, zatrudnianiem DJ'a, oczywiście pokazy barmańskie , dekoracje itd. Powiem wam szczerze że w tym wszystkim najbardziej liczy się chyba jednak cena. Jeśli jest atrakcyjna to znajdą się zainteresowani a jeśli nie no to mamy problem.

#30 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 12 październik 2017 - 21:50

Barmani to super rozrywka na wesela,

#31 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 13 październik 2017 - 08:58

A moim zdaniem nie. Wszyscy piją z kieliszków. A co do Dj-a - wolę go niż zespół.

#32 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 366 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 23:55

Wesele bez Dj-a ani zespołu według mnie nie ma sensu. Bez tego zabawa nie może się odbyć. Ja oczywiście stawiałabym na zespół, bo można przy nim się świetnie bawić. Warto też zainwestować w osoby ze sporym doświadczeniem. Ja jakiś czas temu wybrałam NotoGramy, a wesele jest w przyszłym roku :)

#33 monikaz

monikaz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 13:34

Jezeli nie wynajmujsze dj-a to przynajmniej zadbaj żeby była jedna (i tylko jedna!! ) osoba odpowiedzialna za puszczanie muzyki. bylam kiedys na takim weselu gdzie ze wzgl na koszty nie zdecydowano sie na dja teoret jedna z gości sie tym miala zajmować ale skonczylo sie tak że dorwaly sie do tego dzieci i co chwila zmieniały muzyke a rodzice nie potrafili przypilnować 

#34 funai6

funai6

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 16:15

Moim zdaniem pomysł nie jest dobry. Pamiętajmy jednak, że jedna osoba woli to a inna tamto.

Dobro i zło nie są niewzruszone i ustalone, a zawsze zamieniają się miejscami i rolami.

#35 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 15:14

My nie mieliśmy dj'a na weselu, ale postawiliśmy na wodzireja. Cała impreza weselna odbyła się w hotelu best western efekt express w krakowie i była to niezapomniana noc!

#36 JS55

JS55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 21:45

Teraz całkiem sporo wesel jest z dj-ami/wodzirejami. Często dj właśnie pełni rolę wodzireja. Mnie osobiście bardziej przypada do gustu właśnie dj niż zespół.

fox in the box

#37 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 22:28

Oj słabo to widzę bez DJ-a,  będzie bardzo ciężko wszystko ogarnąć. Ja raczej na tym bym nie oszczędzał i wynajął http://www.akmusic.pl/ten mężczyzna zna się na wszystkich gatunkach muzycznych i jest w stanie trafić w oczekiwania klientów 

#38 Guest_Julkaa

Guest_Julkaa
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 11:13

My tez mieliśmy wesele bez Dj'a bo stwierdziliśmy, że robimy tylko male przyjęcie dla najbliższej rodziny. Przyjęcie odbyło się w Chacie z Zalipia i wyszło naprawde super! Nie zamienilibysmy tego małego przyjęcia na huczną zabawę. 

#39 Guest_Aneeczka

Guest_Aneeczka
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 11:55

Nie zawsze Dj jest potrzebny. Zawsze można miec kogos kto puszcza w tle muzykę, jak się chce zaoszczędzić na zespole. My organizowaliśmy nasze wesele w best western efekt express w krakowie i akurat mieliśmy zespół, bo uważam, że tak sie mozna super bawić.

#40 Guest_Avorek

Guest_Avorek
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 09:55

Nie wyobrażam sobie wesela bez muzyki, u nas był właśnie DJ Maciej Wilkanowski - przynajmniej goście miło spędzili czas, sam DJ rozkręcił impreze i ogólnie było ciekawie ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy