Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oznaczenia „oryginał" i „kopia" na fakturze

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196882 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 14:39

Który z egzemplarzy faktury VAT: oryginał czy kopię powinienem przekazywać kupującemu?

Powrót do artykułu: Oznaczenia „oryginał" i „kopia" na fakturze

#2 Guest_kiedy???????

Guest_kiedy???????
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 14:39

Artykuł jest bezużyteczny - skąd czytający ma wiedzieć czy to było pisane np. w 2010 czy 2015? Co za głupi zwyczaj nie datowania się rozpowszechnia. Czas tylko straciłem na czytanie bo i tak muszę szukać innego odatowanego artykuły bym wiedział że jest w miarę świeży, a nie starocie.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 14:46

Artykuł jest bezużyteczny - skąd czytający ma wiedzieć czy to było pisane np. w 2010 czy 2015? Co za głupi zwyczaj nie datowania się rozpowszechnia. Czas tylko straciłem na czytanie bo i tak muszę szukać innego odatowanego artykuły bym wiedział że jest w miarę świeży, a nie starocie.

Pod artykułem masz podstawę prawną z 2014 roku, więc jednak artykuł nie jest przeterminowany.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 12:02

Jest. Bo na podstawie tylko podstawy prawnej, nie wiem czy jest ona nadal aktualna, czy została zmieniona. Muszę i tak szukać czy dana podstawa prawna jest aktualna. Datowanie artykułów jest dobrym zwyczajem, który niestety ostatnio przez redaktorów jest bagatelizowany.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych