Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego warto zainwestować w monitoring pojazdów?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 16:41

Widzę, że inny polecają system od Transmobil i ja również przy takiej odpowiedzi zostanę, ponieważ jest to 3 firma, z której usług korzystam i jestem najbardziej zadowolony. Kontrola zużycia paliwa, zdalny odczyt tachografu i wiele, wiele innych korzyści.

#22 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 219 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 09:14

Moim zdaniem dlatego, że przede wszystkim przynoszą oszczędności i do tego masz również pewność, że kierowcy nie próbują naciągać nas na dodatkowe koszty. Dlatego ze swojej strony mogę zaproponować Ci abyś też zajrzał na bloga https://www.flotman....radziez-paliwa/ na którym znajdziesz właśnie informacje w jaki sposób pozwala na większą kontrolę przy użyciu paliwa. 

#23 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 12:56

Widzę, że inny polecają system od Transmobil i ja również przy takiej odpowiedzi zostanę, ponieważ jest to 3 firma, z której usług korzystam i jestem najbardziej zadowolony. Kontrola zużycia paliwa, zdalny odczyt tachografu i wiele, wiele innych korzyści.

Tak, polecają, trolle reklamowe :D :lol: :P

#24 Guest_danny44

Guest_danny44
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:38

A co ze stronami typu lokalizuj.com i usługami, które są tam dostępne? To prawda, że monitoring gps pojazdów w firmie jest potrzebny aby mieć zawsze stałą kontrolę nad tym co robią kierowcy, ale nie mam pojęcia czym kierować się przy wyborze takowych usług. Czy jest tu osoba, która cos poleci i jezeli juz to dlaczego ten system a nie inny? Pozdrawiam.

#25 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:42

Trzeba kierować się ceną - im taniej, tym większy badziew. Warto też sprawdzić, jakie są umowy, usługi, czy jest wsparcie techniczne, czy trzeba wgrywać jakieś oprogramowanie, czy wszystko jest w chmurze.

#26 Manson

Manson

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 16:27

A co ze stronami typu lokalizuj.com i usługami, które są tam dostępne? To prawda, że monitoring gps pojazdów w firmie jest potrzebny aby mieć zawsze stałą kontrolę nad tym co robią kierowcy, ale nie mam pojęcia czym kierować się przy wyborze takowych usług. Czy jest tu osoba, która cos poleci i jezeli juz to dlaczego ten system a nie inny? Pozdrawiam.

Ten system lokalizuj.com, o którym wspominasz jest godny polecenia, chyba jeden z lepszych dostępnych na rynku systemów. Z tego co pamiętam jest kilka opcji do wyboru, my korzystamy z usługi gps za 259 zł i abonamentem 27 zł ;-)

#27 Guest_Kacper45

Guest_Kacper45
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 08:36

Moim zdaniem to rozwiązanie, które znacząco ułatwia pracę przy większej ilości samochodów w firmie i co również ważne ma duży wpływ na wzrost oszczędności bo monitorowanie jest tutaj wiele składowych jak zużycie paliwa, stan techniczny, zabezpieczenie strefy załadunkowej oraz dodatkowa integracja z giełdami zleceń, które też dają więcej zarobić i też znacząco zmniejszyć ilość przejazdów na pusto.

#28 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 11:13

My nie kierowaliśmy się ceną a jakością, a przy okazji dzięki sporemu zamówieniu zyskaliśmy atrakcyjną cenę w Transmobil. Teraz jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.

#29 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 28 październik 2019 - 12:05

Według mnie warto wziąć pod uwagę możliwość zainstalowania GPS w firmowych samochodach. W końcu dzięki temu będziemy mieli pełną kontrolę nad tym gdzie znajduje się akurat nasz firmowy transport. Jeżeli mogłabym polecić Wam coś konkretnego to z pewnością byłaby to oferta tej firmy: https://spy-center.p...racy-p-557.html Mają ogromne doświadczenie w tej branży. W ich asortymencie znajdziecie właśnie między innymi mini lokalizator gps z magnesem. Mam nadzieję, że komuś z Was przydadzą się te informacje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych