Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego warto zainwestować w monitoring pojazdów?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48877 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 13:49

Dokładna lokalizacja auta w danym momencie, informacje o jego prędkości czy próbie włamanie - to jedne z wielu korzyści jakie daje monitoring pojazdu. Jakie są główne zalety tego rozwiązania?

Powrót do artykułu: Dlaczego warto zainwestować w monitoring pojazdów?

#2 Guest_Mariusz_Wanecki

Guest_Mariusz_Wanecki
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 13:49

Bardzo ciekawy materiał. Jako pracownik zajmujący się rozporządzaniem flotą pojazdów w firmie muszę powiedzieć, że monitoring pojazdów może być naprawdę bardzo efektywnym narzędziem do redukcji zbędnych kosztów i do zwiększania efektywności pracowników. W naszej firmie korzystamy z lokalizacji GPS ikol i jesteśmy bardzo zadowoleni.

#3 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 02 luty 2016 - 15:42

W naszej firmie korzystamy z monitoringu GPS ikol i już teraz widać obniżenie kosztów związanych z flotą. Kierowcy nagle mogą w jeden dzień objechać 5 klientów więcej, spalanie paliwa też się zmniejszyło (ale tu chyba najbardziej pomogły szkolenia i uświadamianie, jak powinni jeździć), bardzo łatwo jest dopasować konkretnego pracownika do konkretnego pojazdu i wykonywanej trasy podróży. GPS do samochodu to rozwiązanie bardzo przydatne - nawet w firmie posiadającej tylko kilka samochodów.

#4 Guest_Szaker

Guest_Szaker
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 14:34

Jako szef firmy transportowej, muszę powiedzieć ze monitoring floty pojazdów jest naprawdę dobrym narzędziem. A wiadomo co za tym idzie, zmniejszenie kosztów i dopasowanie do kierowcy pojazdu. GPS do auta serdecznie polecam, my mamy flotis

#5 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 12:05

Racja, najlepiej to widać z punktu widzenia osoby, które z tego korzysta i niekoniecznie jest kierowcą, bo wiadomo, że kierowcy w firmie nie do końca będą z tego zadowoleni, bo są kontrolowani. U nas samochody firmowe mają założone lokalizatory z Data System Group z firmy z Poznania, głównie służy to do rozdzielenia jazdy służbowej i prywatnej przedstawicieli handlowych, bo wcześniej byłz tym problem jak to rozliczyć.

#6 Guest_HenRyk

Guest_HenRyk
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 14:12

My mamy w firmie Flotis i szczerze mówiąc od tego momentu wałki już nie przechodzą :D

#7 Guest_Marek - przewóz osób

Guest_Marek - przewóz osób
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 11:57

Rozwiązaliśmy umowę z Flotis - fatalna obsługa klienta. Przeszliśmy do CMA Monitoring, póki co działa bez zarzutów, pełne gama funkcjonalności, łatwa w obsłudze platforma, również na mobile! Ja mogę polecić CMA Monitoring. Mam małą firmę, kilka aut osobowych, ale znajomy z firmy transportowej też jest zadowolony z usług dla samochód ciężarowych. Polecam CMA.

#8 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 12:05

Dlaczego warto inwestować w taki system? Z prostej przyczyny, aby mieć kontrolę nad funkcjonowaniem firmy. Koniec z nieporozumieniami, tłumaczeniami pracowników czemu tak a nie siak. Teraz mam wszystko pod kontrolą. Dzięki Flota Online zminimalizowałem ilość przejechanych pustych kilometrów.

#9 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 11:07

Co za tym idzie, oszczędza się na paliwie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych