Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modne kuchnie, czyli dwukolorowe meble kuchenne

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:36

Kuchenne trendy wnętrzarskie w 2013 roku stawiają na dwukolorowe meble kuchenne. Wybierając dwukolorowe meble kuchenne zyskujemy modną kuchnię i jednocześnie praktyczną - dzięki zastosowaniu dwóch kolorów możemy optycznie zmieniać przestrzeń kuchni. Zobacz nasze propozycje.

Powrót do artykułu: Modne kuchnie, czyli dwukolorowe meble kuchenne

#2 Guest_nick

Guest_nick
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:36

f*ck...

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1852 postów

Napisano 09 luty 2016 - 10:41

Popatrz na projekty w drugim rzędzie od góry - http://www.aranzacje...hnie-nowoczesneUważam, że nowoczesne kuchnie wyglądają znacznie bardziej okazale, ale możliwe również, że to kwestia gustu - nie każdemu musi odpowiadać takie samo rozwiązanie, takie same połączenia. Mnie zupełnie nie podchodzą klasyczne meble, ale też po prostu nie pasują do stylu mojego mieszkania.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#4 m_kowal

m_kowal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 15:58

Mi bardzo podoba się taka kuchnia. 

bruksela_2.jpg

#5 robertooos

robertooos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 11:05

Również uważam, że dwukolorowe meble całkiem fajnie wyglądają w kuchni. Można zajrzeć na stronę firmy SCHRÖDER Küchen. Mają bardzo fajne propozycje.

#6 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 10:45

W tym roku urządzałam kuchnie i mogę polecić firme "Burzyńscy meble". Kuchnie robiłam w podobnym stylu jak na obrazku i jestem zachwycona. Dwukolorowe meble wyglądaja pieknie <3 Mają w dodatku super kotakt w klientem, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Polecam

#7 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 maj 2016 - 08:42

Jak dla mnie dwukolorowe meble kuchenne wyglądają oryginalnie i ciekawie, ale chyba sama nie zdecydowałabym się na to rozwiązanie w swojej kuchni. Jeśli chodzi o moje meble kuchenne, to wybrałam te wykonywane na zamówienie, ponieważ zależało mi na tym, by dobrze zagospodarować każdy kąt tego niewielkiego pomieszczenia. Zdecydowałam się na komplet mebli kuchennych w kolorze ciemnego dębu, projekt oraz realizacja mebli to zasługa studia z sieci Max Kuchnie, które wykonało naprawdę kawał dobrej roboty, bo kuchnia prezentuje się idealnie :)

#8 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 502 postów

Napisano 19 maj 2016 - 11:13

A my zdecydowaliśmy się na dwukolorowe meble kuchenne. Wybralismy meble z kolekcji Rust avant garde

e0eda7e3383966f292e7352cfaa98566.jpg

Pozwolę sobie tutaj dać ich zdjęcie. Meble są nawet trójkolorowe a nie dwukolorowe. Wszystko jest jednak w spokojnych kolorach tak wiec do siebie pasuje.Nie gryzie się. Oczywiście meble w kuchni mam w innej konfiguracji niż na tym zdjęciu. Wszystko zależy od projektu.

Na stronie znajduje się ich cały katalog:

http://rust.pl/katalog/#book/

#9 Bogumlala

Bogumlala

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 14 październik 2016 - 07:41

ja mam robione na wymiar na zamówienie w Stokan 

#10 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:34

Moim zdaniem nie każde meble sprawdzą się w każdej kuchni. Zależy to od wnętrza, które mamy umeblować. Mnie bardzo podobają się projekty prezentowane na stronie http://www.kuchniewarszawa.com.pl . Zajmują się oni projektowaniem, jak i wykonaniem bardzo solidnych mebli kuchennych. Można również skorzystać z wyprzedaży mebli z ekspozycji. One również są wysokiej jakości i mają ciekawe wzornictwo.

#11 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 170 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 10:24

Fajne te kuchnie dwukolorowe, ale czy sprawdzą się też w małych kuchniach?

#12 Klaszcza

Klaszcza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 18:47

Wow genialne te kuchnie :) Ja to jednak nie mam pomysłu na swoją a poza tym takie urządzanie z rozmachem dużo kosztuje. Można też pójść w minimalizm, albo jak to mówią na łatwiznę i zamówić gotowe meble kuchenne z internetu. http://www.ceneo.pl/...uchni_i_jadalni te nie wyglądają wcale gorzej, tylko trzeba dobrze wszystko dobrać :)

#13 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 11:14

Lubię takie nowoczesne kuchnie. Drażnią mnie jednak te pufy pod oknem. Wyglądają jakby ktoś je przyniósł z innego pokoju. Według mnie pasują tu tylko dodatki w chłodnych szarościach, bieli i tym brązie. Na parapecie jest za dużo gratów. Postawiłabym tam tylko doniczki z kwiatkami. Z firmy „I Like Beton” widziałam nietypowe doniczki. Były zrobione z betonu ale dolną połowę miały pomalowaną na biało. Podobny kontrast jak blat ze zlewem na tle tych białych szafek.

#14 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 12:13

To tylko jedno z rozwiązań projektanta, zawsze opinie będą zróżnicowane, ilu oglądających, tyle opinii. Zlewozmywaki oglądam często w Homebook.pl kolorów jest wiele i wcale nie musi być kontrastem dla blatu. Ostatecznie inwestor może zmienić to rozwiązanie bez "szkody" dla mebli.

#15 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 308 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 23:35

W obecnych kuchniach coraz częściej spotykane są kamienne deski do krojenia http://www.jmgranit....henne-kamienne/nie tylko ze względu na ich piękny wygląd, ale także, ze względu na ich wytrzymałość i nie starzenie się. 

#16 Guest_Adaa

Guest_Adaa
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 20:45

Bardzo lubię nowoczesne kuchnie, sami mamy własnie taką nowoczesną, kolorową kuchnię od Verlani z pomarańczowymi frontami. Wygląda fajnie, trochę w takim portugalskim stylu. Mam juz szczerze dość tej mody na białe kuchnie, wszędzie u znajomych biel.

#17 Kama M

Kama M

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 14:55

Ja osbiście polecam meble na wymiar, czasami są one trochę droższe ale warto dołożyć, bo wszytsko masz dopasowane do swojego mieszkaniai z pewnością też solidniejsze- oczywiście jeżlei wybierzesz lepszej jakości materiały :) My z mężem kuchnie całą robiliśmy na wymiar i trochę przekroczyło to nasz budżet, ale zainetersował nas  kredyt chwilówka  no i zapłąciliśmy za całą kuchnię, a tera zspłącamy niskie raty i jesteśmy bardzo zadowoleni ;)

#18 Guest_ceryll

Guest_ceryll
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:33

Na wymiar dobre projekty robią w Solarzu. Chodzi mi o firmę ze strony kuchniesolarz.pl. Przykładają uwagę do szczegółów, przez co jak już zamontowali mi meble w biurze to niczego nie trzeba było poprawiać, docinać, czy w jakikolwiek inny sposób modyfikować, wszystkie szafki i półki pasowały jak ulał, na centymetry. Nowoczesny, modny design mebli, eleganckie drewno dokładnie w takiej barwie o jakiej im mówiłem.

#19 Guest_solecki11

Guest_solecki11
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:12

Podpowiadałbym studio Solarz, oni robią świetne, nowoczesne i wygodne kuchnie. My u nas w domu mamy ich wyposażenie i tak samo szwagier z moją siostrą zamawiali u nich. Trochę więcej o materiałach na jakich pracują jest na kuchniesolarz.pl. Wysoki standard, szybka realizacja, miałem dostęp do projektu na bieżąco, można było bez problemów wprowadzać poprawki, nie robili mi z tym pod górkę. A wiadomo jak to bywa z projektantami, ludzie raczej nie chcą żeby im zaglądać przez ramię i kontrolować, coś poprawiać, zmieniać i tak dalej.

#20 Guest_azartt

Guest_azartt
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 12:38

Wiesz co, w moim wypadku fajnie się spisali w firmie Solarz. Szybki projekt, szybka produkcja, porządnie zrobiony montaż. Ekipa nie narobiła mi bałaganu w domu na robocie, wszystko po sobie posprzątali itp. Fachowo zrobiona stolarka, meble zrobione pod wymiar na tip top, wszystko weszło idealnie, nie trzeba było dorabiać czy przerabiać czegokolwiek. Firma ma swój serwis na kuchniesolarz.pl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych