Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Ile trzeba wydać na zakup mieszkania w Warszawie?

168 odpowiedzi w tym temacie

#41 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 22:33

Sprawdzaliście już tę ofertę http://www.bliskitarchomin.com ? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę tego dewelopera. Mają obecnie ciekawe mieszkania w sprzedaży i przede wszystkim atrakcyjne ceny. Inwestycja znajduje się w niewielkiej odległości od Zalewu Zegrzyńskiego.

#42 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 11:58

Zależy w jakiej dzielinicy chcesz mieszkać, ale ogólnie Warszawa jest droga, moze Pruszków byłby lepszy? Mają tam zdecydowanie tańsze mieszkania, zobaczcie sobie: mieszkania http://www.longbridge.pl/przy-palacu

#43 coco-71

coco-71

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 11:37

Wiadomo, że w stolicy liczą sobie trochę więcej, ale mimo wszystko cena zależy od wielu czynników, chociażby lokalizacji czy standardu. Warto poprzeglądać różne oferty mieszkań w Warszawie, bo często można trafić na ciekawe promocje. :)

#44 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 09:25

Jedynie potwierdzam, że najlepsze warunki to macie pod miastem.

Otoczenie super, koszty znacznie niższe, można żyć na normalnych warunkach bez wydawania kwot z kosmosu.

Pewnie, że każdy może mieć swoje oczekiwania, ale nie ładujmy się w byle jakie miejscowki. Bo po co?

Mieszkanie kupuje się przecież na lata.

#45 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 09:27

Nie ma czegoś takiego, że trzeba wydać. Decyduje budżet i zdolność kredytowa. Kupisz mieszkanie pod miastem, to wiadomo od razu, że warunki będą bez porównania lepsze, ale to chyba oczywista oczywistość. Mylę się?

#46 Guest_Basia T

Guest_Basia T
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 15:46

Za dużo wink.png Okolice warszawy są jeśli o to chodzi zdecydowanie sensowniejsze, za nowiutkie, duże mieszkanie z rynku pierwotnego w Markach brat zapłacił poniżej 4000 zł/m². To jest kolosalna różnica, nawet jak się nie porównuje z centrum tylko z targówkiem. No i zamiast kawalerki będzie miał 3 pokojowe z tarasem, a dojazd do pracy na bielanach w sumie podobny.

#47 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21587 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 28 grudzień 2016 - 16:06

To nie zazdroszczę bratu dojazdów i powrotów z Marek do Warszawy, czas taki, że dwa etaty w pracy można by obdzielić.tongue.png

Nie opowiadaj głupot o kwocie poniżej 4.000,- za m kw.

Chyba, że w jakichś Wiskitkach czy innym zad...iu.

#48 Guest_Basia T

Guest_Basia T
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 13:35

To nie zazdroszczę bratu dojazdów i powrotów z Marek do Warszawy, czas taki, że dwa etaty w pracy można by obdzielić.tongue.png

Nie opowiadaj głupot o kwocie poniżej 4.000,- za m kw.

Chyba, że w jakichś Wiskitkach czy innym zad...iu.

Nie no, jak bum cyk cyk, to jest ta inwestycja kupswoje.pl i tam cena jest 3900 w dobrej lokalizacji, jeśli już ktoś się decyduje na Marki. Mieszkania mają być gotowe w 2018, nie wiem czy w przedsprzedaży jest taniej niż jak się potem kupuje, ale brat właśnie tak płacił teraz.

#49 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21587 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 13:40

Nie no, jak bum cyk cyk, to jest ta inwestycja kupswoje.pl i tam cena jest 3900 w dobrej lokalizacji, jeśli już ktoś się decyduje na Marki. Mieszkania mają być gotowe w 2018, nie wiem czy w przedsprzedaży jest taniej niż jak się potem kupuje, ale brat właśnie tak płacił teraz.

Baju, baju a reklama poszłatongue.pngtongue.pngtongue.png

Nikt normalny nie uwierzy, a ty tylko żeby klikać na strony, baranów z ludzi robisz?

Jeśli nawet byłaby taka kwota podana to z pewnością jest to cena za gołą ścianę bez okien drzwi a nawet kondygnacji.

Wrzucaj reklamy w odpowiednich miejscach na cele marketingowe.

#50 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 09:21

4500 masz za metr w Radzyminie, w centrum, na Akacjowej Alei. Czy tak nie lepiej?

Dojazd może nie jest tym, o czym wszyscy marzymy, ale dzięki temu koszty są bez porównania niższe, czyż nie?

Porównajcie sobie ile za podobne mieszkanie zapłacicie w stolicy...

#51 Guest_Basia T

Guest_Basia T
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 15:34

Baju, baju a reklama poszłatongue.pngtongue.pngtongue.png

Nikt normalny nie uwierzy, a ty tylko żeby klikać na strony, baranów z ludzi robisz?

Jeśli nawet byłaby taka kwota podana to z pewnością jest to cena za gołą ścianę bez okien drzwi a nawet kondygnacji.

Wrzucaj reklamy w odpowiednich miejscach na cele marketingowe.

A w artykule jest mowa o urządzonym mieszkaniu czy o mieszkaniu od dewelopera? :/

Szczerze mówiąc w nosie mam, czy coś sobie klikniesz, podałam nazwę strony, bo tam znalazłam informację o konkretnej cenie, fakt że dziwna nazwa bo to nie jest nawet nazwa osiedla, ale to nie powód żeby od razu na ludzi naskakiwać.

#52 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21587 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 18:03

A w artykule jest mowa o urządzonym mieszkaniu czy o mieszkaniu od dewelopera? :/
Szczerze mówiąc w nosie mam, czy coś sobie klikniesz, podałam nazwę strony, bo tam znalazłam informację o konkretnej cenie, fakt że dziwna nazwa bo to nie jest nawet nazwa osiedla, ale to nie powód żeby od razu na ludzi naskakiwać.

a mnie guzik obchodzi jak bajerujesz. Najpierw wcielasz,że to brat kupił tak żeby podnieść wiarygodność później, że to tylko artykuł. ...sprawdzasz spostrzegawczość? I wciskasz reklamy

#53 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 23:50

a mnie guzik obchodzi jak bajerujesz. Najpierw wcielasz,że to brat kupił tak żeby podnieść wiarygodność później, że to tylko artykuł. ...sprawdzasz spostrzegawczość? I wciskasz reklamy

Kobieto, cały ten wątek odnosi się do artykułu "Ile trzeba wydać na zakup mieszkania w Warszawie? ", skomentowałam ARTYKUŁ, a tyś się do mnie doczepiła. Widzę, że nie warto się tutaj wypowiadać w ogóle :/ Jesteś chodzącą antyreklamą tego forum. Żegnam.

#54 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21587 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 11:04

Kobieto, cały ten wątek odnosi się do artykułu "Ile trzeba wydać na zakup mieszkania w Warszawie? ", skomentowałam ARTYKUŁ, a tyś się do mnie doczepiła. Widzę, że nie warto się tutaj wypowiadać w ogóle :/ Jesteś chodzącą antyreklamą tego forum. Żegnam.

ja też Ci życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

#55 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 09:21

Po co się ekscytować? ;-) Przecież wiadomo, że nie ma tam mieszkania. A które miejscowości mają sens, to chyba wszyscy doskonale sobie zdajemy sprawę, czyż nie? Warunki w okolicznych miejscowościach są atrakcyjne. Stolica będzie stale traciła na zainteresowaniu i to akurat nie jest do przeskoczenia.

#56 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 09:24

Radzymin i Akacjowa Aleja - pod miastem warunki na pewno będą o wiele lepsze. Pytanie jak podejdziecie do tego tematu, jakie środki na to przeznaczycie. Im dalej od miasta tym lepiej. I chyba do takich wniosków każdy z czasem po prostu podchodzi. Mylę się?

#57 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 12:03

Ceny sa tak zróżnicowane, że nie można podać konkretnych cen za metr.

#58 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 08 styczeń 2017 - 18:30

Marki, 3900 za m2 ostatnio widziałam. Moim zdaniem świetna cena, zwłaszcza, ze to blisko i kominikacja z Warszawą świetna.

#59 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21587 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 08:13

Marki, 3900 za m2 ostatnio widziałam. Moim zdaniem świetna cena, zwłaszcza, ze to blisko i kominikacja z Warszawą świetna.

Taaaa, gołych ścian, bez zabezpieczonych otworów i dachutongue.pngtongue.pngtongue.png

Z Marek, do pracy w centrum Warszawy ok 2 godz (na ósmą) powrót ok 3, czyli do domciu na 20-tąlaugh.pnglaugh.pnglaugh.png

Że blisko to fakt, że komunikacja świetna też fakt, ale o korkach nie wspominasztongue.png i proszę cię nie kłam z tą ceną, bo już nudna jesteś.....myślisz, że jak pod wieloma nickami napiszesz, to ktoś uwierzy, ze to tyle osób zachwyconych?

Może w takim razie ktoś mi uwierzy, mieszkam tu (w Warszawie, nie w Markach)od 12 lat i wiem co piszętongue.pngtongue.pngtongue.png nigdy w życiu Marki!!!!!

#60 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21587 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 08:27

7.000-12.000

to są granice zakupu metra kwadratowego w Warszawie.....chyba,że mieszkanie jest w fatalnym stanie, rynek wtórny, mieszkanie do remontu, okropne stare budownictwo (tzw. "zemsta gierka") to może taniej, albo stan surowy.......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych