Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nieruchomości nad morzem - czy to dobra inwestycja?

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102711 postów

Napisano 18 styczeń 2016 - 07:17

Inwestycja nad morzem to duże możliwości, zarówno rekreacyjne jak i inwestycyjne. Czy warto zainwestować w zakup nieruchomości nad polskim morzem? W rankingach dużym zainteresowaniem cieszą się: Łeba, Międzyzdroje, Ustka, Kołobrzeg, Władysławowo i Mielno.

Powrót do artykułu: Nieruchomości nad morzem - czy to dobra inwestycja?

#2 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 07:17

Na pewno taka inwestycje się opłaca. Morze zawsze miało swoich zwolenników i będzie miało. Wszystko oczywiście zależy od pogody i czy będzie to kurort czy mała wioska, ale w krótszym czy dłuższym czasie taka inwestycja nam się zwróci. Ja z bratem zainwestowaliśmy i wybudowaliśmy stylową karczmę z bali drewnianych. Wykonawcą była firma z małopolski Wikpol, która się specjalizuje w budowie obiektów z tego surowca. Po czterech latach działalności zaczynamy odcinać kupony :)

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2244 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 13:18

Tak, ale to musisz mieć bardzo duży kapitał, zobacz - http://www.baltica-heaven.pl

Tutaj również chodzi o to, że te apartamenty nad morzem po prostu stale zyskują na wartości.

Nie jest tak, że cokolwiek stoi w miejscu. Tak więc mogą cały czas zarabiać, a jeszcze przy okazji ich wartość rośnie.

#4 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 21:11

Pewnie, że dobra. Trzeba tylko kupować mieszkania od dobrego, sprawdzonego dewelopera. Mam dobre doświadczenia z Euro Styl. Tutaj http://www.eurostyl.com.pl są na niego namiary. Jest z Gdańska. Zrealizował już wiele inwestycji, ale na tym nie poprzestał.

#5 trondek23

trondek23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 20:22

Nieruchomość w dobrym miejscu to zawsze dobra inwestycja.

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2244 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 09:03

I jeszcze zupełnie inny kierunek, zobaczcie to - http://desa.pl

Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile jesteście w stanie wydać, ale ogólnie to właśnie obrazy dają zdecydowanie w tym momencie najszersze możliwości inwestycyjne.

#7 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 16:29

Uważam, że to nie tylko dobra, ale nawet rewelacyjna inwestycja. Można bowiem naprawdę wiele zarobić na wynajmie. Na osiedlu Alfa Park w Gdańsku prowadzona jest obecnie sprzedaż mieszkań. Mają one różne powierzchnie. Tutaj http://alfapark.pl są szczegóły.

#8 mirekk

mirekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:13

też jestem za inwestowaniem w nieruchomości, sam nie mam jednak czasu na śledzenie ofert dlatego zleciłem znalezienie odpowiedniego mieszkania firmie poleconej przez znajomego www.mojdom-nieruchomosci.pl. Bardzo dobrze się  z tego wywiązali i znaleźli mieszkanie dokładnie takie jak chciałem - już mam pierwszych wczasowiczów na weekend majowy. 

#9 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 18:57

Pewnie że się opłaca, ale trzeba mieć nieruchomość w dobrym miejscu, blisko morza. A z tym nie jest łatwo.

baner.jpg

#10 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 maj 2017 - 13:16

Ja widziałem ostatnio bardzo interesującą inwestycję, której szczegóły znajdziecie na - mielno sprzedaż apartamentów  . Zobaczcie sobie szczegóły tej inwestycji, jeśli także szukacie apartamentów na sprzedaż nad morzem. 

#11 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 10:44

Na pewno doskonale takie nieruchomości nadadzą się na wynajem jak i dla samego właściciela na wypoczynek w wolnej chwili, jednak osobiście lepiej jest chyba zainwestować w ekskluzywne mieszkania w Warszawie, chociażby z racji ich lokalizacji, która jest bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze mieszkania.

#12 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19275 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 20 lipiec 2017 - 11:08

Monikamonika

Zmień pracę na marketingu nie zarobisz, nie znasz się na tym, czytać nie potrafisz......przeczytaj temat....i co? pytanie dotyczy morza, rozumiesz????

#13 Guest_Kordian

Guest_Kordian
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 12:48

Myślę, że bardzo dobra inwestycja. Nieruchomości zawsze drożeją, rzadko spada ich cena. A jeszcze jak masz luksusowy apartament nad morzem to już w ogóle. Ja ostatnio kupiłem od dewelopera apartamentynautilus piękny, i wynajmuje coraz za fajne pieniądze.

#14 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19275 postów

Napisano 03 październik 2017 - 14:34

Myślę, że bardzo dobra inwestycja. Nieruchomości zawsze drożeją, rzadko spada ich cena. A jeszcze jak masz luksusowy apartament nad morzem to już w ogóle. Ja ostatnio kupiłem od dewelopera apartamentynautilus piękny, i wynajmuje coraz za fajne pieniądze.

:lol: :lol: :lol:

#15 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 18:03

@Zosia/Agnieszka Nie bardzo rozumiem co Cię śmieszy w ostatniej wypowiedzi @Kordian'a. Część w tym co napisał to prawda. Ceny mieszkań rosną i spadają tak samo jak giełdy. Ja również zainwestowałem w kilka apartamentów. W Gdyni, Gdańsku i Rowach na osiedlu Lubicz. Ten ostatni głównie dla siebie poza sezon, w sezonie oczywiście na wynajem. A dlaczego w Rowach dla siebie a nie w bardziej turystycznych miastach. Bo wybrałem spokój i to w całkiem niezłej cenie.

#16 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19275 postów

Napisano 09 październik 2017 - 06:59

@Zosia/Agnieszka Nie bardzo rozumiem co Cię śmieszy w ostatniej wypowiedzi @Kordian'a. Część w tym co napisał to prawda. Ceny mieszkań rosną i spadają tak samo jak giełdy. Ja również zainwestowałem w kilka apartamentów. W Gdyni, Gdańsku i Rowach na osiedlu Lubicz. Ten ostatni głównie dla siebie poza sezon, w sezonie oczywiście na wynajem. A dlaczego w Rowach dla siebie a nie w bardziej turystycznych miastach. Bo wybrałem spokój i to w całkiem niezłej cenie.

Wiesz co mnie śmieszy? A te durne reklamy, szukasz jak i kogo nakręcić? Bo chyba nie dlatego, żeby się pochwalić?

Ktoś, kto ma taka kasę, żeby inwestować tak jak ty to opisujesz nie epatuje tym na jakimś tam Forum.

więc jeśli tak zarabiasz na życie (marketingiem) to zrób to bardziej kreatywnie, w odpowiednim do tego miejscu, albo zmień pracę :P

#17 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 18:55

Widzę, że hejty hejty i jeszcze raz hejty na tym forum. Jak nie chcesz to nie wierz. Nikt Ci nie będzie mówił co masz robić z kapitałem. Masz inwestujesz, nie masz? Pracujesz, żeby mieć! A jeżeli ktoś szuka rady co wybrać i gdzie to czemu nie można mu zaproponować pewnego pomysłu, który przyniesie Tobie korzyści. Np. Kupując apartament pod najm na osiedlu Lubicz w Rowach w tym samym budynku co Pan Krzysiek, można dorobić się większych pieniędzy, gdyż będzie konkurencyjny lokal, a jak wiadomo konkurencja to dźwignia handlu

#18 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19275 postów

Napisano 16 październik 2017 - 13:31

Taa

a pan Krzysiek=pan Kamil i reklama leci dalej :lol: :lol: :lol:

#19 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 11:32

Najlepsza jest inwestycja w apartamenty. Tutaj http://www.dsdevelop...oria-aparthotel sobie zerknijcie. Obecnie wiele się dzieje na rynku nieruchomości. Jest przynajmniej z czego wybierać.

#20 Guest_Maks

Guest_Maks
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 08:29

Inwestowanie czy to nad morzem czy w górach a nawet w większych lub mniejszych miastach zawsze zapewniają zysk. Tylko trzeba się wstrzelić w okres. Ceny mieszkań zmieniają się w sposób sinusoidalny. Czyli wzrastają i maleją dość okresowo. Dlatego warto analizować rynek. Mi się udało i za małe pieniądze kupiłem mieszkanie w Rowach na osiedlu Lubicz. Teraz czekam, aż ceny mieszkań wzrosną i sprzedam z zyskiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych