Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agencja detektywistyczna

detektyw

wróć do serwisu Moja Firma 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 tetrus

tetrus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 12:36

Agencja detektywistyczna, której szefem jest kobieta zaprasza do skorzystania z szerokiego wahlarza propozycji współpracy.

#2 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 871 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 kwiecień 2017 - 12:59

Jeżeli chodzi o usługi detektywistyczne, to możecie też sprawdzić sobie usługi dostępne w detektyw cieszyn. Profesjonalne usługi detektywistyczne przeznaczone zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

#3 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 18:55

Świetnym detektywem jest pan Jarosław z agencji Nemezis, wiem to z pierwszej ręki :) Jeśli ktoś poszukuje specjalisty, który zajmie się sprawą prywatną lub zawodową w profesjonalny sposób, to najlepiej zgłosić się do agencji http://www.nemezis24.pl/ :)

#4 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 22:05

Ja już 2 wynajmowałem i żaden się nie sprawdził. Nei jest to takie proste znaleźć dobrego, wykawlifikowanego detektywa, któy nie spartaczy sprawy. A sprawa poważna, więc raczej na pewno kolejnego w ciemno nie wezme.

#5 Guest_Sandra

Guest_Sandra
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 16:52

Ja już 2 wynajmowałem i żaden się nie sprawdził. Nei jest to takie proste znaleźć dobrego, wykawlifikowanego detektywa, któy nie spartaczy sprawy. A sprawa poważna, więc raczej na pewno kolejnego w ciemno nie wezme.

Mam ten sam problem, szukam już dość długo, patrzę na opinię osób, któr korzystały z usług różnych detektywów i jakoś nie mogę się zdecydować.

#6 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 12:23

bo nie ma innego rozwiązania jak z człowiekiem się spotkać, porozmawiać i dogadać.. tzn z człowiekiem, którego chcesz zatrudnić. No ja nie widzę innego roziwązania, albo dzwonić i pytać i umawiać sie na spotkanie i wtedy oceniasz czy człowiek jest rzeczowy czy nie, ja tam miałem jak szukałem podwykonawcy do realizacji zamówień graficznych do firmy, zaprosiłem kilku przedstawicieli, pokazałem im szkice jak zaczynali od razu myśleć o produkcie i go ze mną analizować i przedstawić swoje wzije, to wiedziałęm, że dopiero tacy ludzie mają sens i mają coś realnie do zaoferowania, wyciągnięcie kasy to każdy głupi potrafi zrealizować. To samo dotyczy detektywa. 

#7 Guest_Adam44

Guest_Adam44
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 20:56

No niestety, różni ludzie w różnych branżach pracują. Ja bardzo często trafiam na ludzi którzy próbują tylko wyciągnąć kasę za niekoniecznie dobrą robotę. Myślę, że i z detektywami też tak może być. Bo jeden może być uczciwy, który rzetelnie podejdzie do sprawy i wszystko dobrze sprawdzi a inny może pobieżnie sprawdzić i przekazać klientowi informacje, które mogą być nie do końca zgodne z prawdą. Szukam teraz dobrego detektywa w Krakowie, bo podejrzewam moją kochaną małżonkę o zdradę. Tzn praktycznie mam dowód ale chciałbym żeby ktoś jeszcze pochodził za nią i dostarczył jeszcze lepszych dowodów. Macie może kogoś takiego do polecenia? 

#8 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 maj 2017 - 13:22

Jak słyszę detektyw myślę - Rutkowski!

#9 Guest_Adam44

Guest_Adam44
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 20:27

Moja sprawa za mało medialna dla niego. Szukam bardziej detektywa, któremu nie chodzi o rozgłos w mediach tylko o dobre wykonanie zlecenia. Naprawdę nikt, nic nie ma godnego polecenia? 

#10 Guest_true

Guest_true
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 16:46

A tam, nie ma spraw mało medialnych. jak trzeba to on troszkę zakrzywi rzeczywistość i będzie medialna. biggrin.png A swoją drogą to o co pytasz, musiałbym zapytać znajomego bo był w podobnej sytuacji i korzystał z usług detektywa. Jak się dowiem coś to dam znać. I nie dawaj się stary oszukiwać babie! 

#11 Guest_Adam44

Guest_Adam44
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 22:05

Nie daję. Śmieszy mnie jak wymyśla różne kłamstwa gdzie była i z kim była. Jak ja znam prawdę. Ale nie daję sobie poznać żeby nie spłoszyć jej. @true Byłoby super gdybyś dał namiary na tego detektywa bo jak znajduję detektywa to opinie są różne a mi zależy na naprawdę dobrym gościu. 

#12 Guest_blablabla

Guest_blablabla
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 22:07

o losie a nie mozesz sam zrobic jej foteczek? 

#13 Guest_Adam44

Guest_Adam44
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 22:40

Drogi @blablabla oczywiście, że mogę ale chciałem żeby zajął się tym profesjonalista. Zresztą taki detektyw myślę, że dowie się więcej rzeczy niż ja. Więc wolę wynająć detektywa. 

#14 Guest_Adam44

Guest_Adam44
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 22:40

Drogi @blablabla oczywiście, że mogę ale chciałem żeby zajął się tym profesjonalista. Zresztą taki detektyw myślę, że dowie się więcej rzeczy niż ja. Więc wolę wynająć detektywa. 

#15 Guest_BlackandWhite

Guest_BlackandWhite
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 23:48

Ja kiedyś sam sprawdziłem swoją żonę bo koleżanka powiedziała mi, że widziała ją z innym facetem itp. I potem co jakiś czas tak jakby przypominała mi o tym aż w końcu sam wynajałem detektywa żeby ją sprawdzić. Co się okazało.. Żona robiła mi niespodziankę i wynajęła architekta bo chciała wyremontować mi tak na fest garaż, jakieś nowinki, szmery, bajery... Całe szczęście przeszło już jej ale była mega wkurzona, ze na nią detektywa wynająłem także stary uważaj.  

#16 Guest_byku

Guest_byku
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 22:18

Ja kiedyś sam sprawdziłem swoją żonę bo koleżanka powiedziała mi, że widziała ją z innym facetem itp. I potem co jakiś czas tak jakby przypominała mi o tym aż w końcu sam wynajałem detektywa żeby ją sprawdzić. Co się okazało.. Żona robiła mi niespodziankę i wynajęła architekta bo chciała wyremontować mi tak na fest garaż, jakieś nowinki, szmery, bajery... Całe szczęście przeszło już jej ale była mega wkurzona, ze na nią detektywa wynająłem także stary uważaj.  

No to ziomek miałeś farta. Moja by mnie pewnie dawno wyrzuciła z domu za to, ze jej nie ufam i słucham się kolezanki. biggrin.png Szacun dla Ciebie. Aczkolwiek w tych czasach czasem dobrze jest sprawdzić drugą osobę bo jak to mówią cicha woda brzegi rwie. W domu może być spokojna a gdzie indziej może szaleć z innymi, Takie czasy teraz. 

#17 Guest_true

Guest_true
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 18:31

Sorry stary za czas ale miałem trochę zawirowania małe przez moją kobitę, paradoks. biggrin.png Kumpel mi powiedział, że korzystał z usług spyshop.pl, dowiedzieli się wszystkiego w bardzo krótkim czasie także mój kumpel szybko rozstał się ze swoją. Także działaj. I powodzenia! 

#18 Guest_Adam44

Guest_Adam44
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 22:45

Codziennie sprawdzałem czy podałeś już namiary. Dzięki za fatygę i pamięć. wink.png No to czas teraz na sprawdzenie mojej żony. Jak myślicie co się okaże? 

#19 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 maj 2017 - 20:34

Jak widać usługi detektywistyczne w wielu życiowych sytuacjach się przydają. U moich znajomych detektyw pomógł w odzyskaniu dużej sumy pieniędzy od dłużnika np. Sporo firm obecnie korzysta także z takiego wsparcia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: detektyw

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych