Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chemia samochodowa do myjni

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 09:04

Czy ktoś z forumowiczów prowadzi myjnię samochodową? Przyznam, że obecnie środki chemiczne pochłaniają lwią część dochodów. Jak to wygląda u was?

sisi

#2 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 13:19

Środki rzeczywiście nie są tanie. Zależy jeszcze jakie konkretnie kupujesz. Wybór jeżeli chodzi o marki jest ogromny. Dużo zależy również od skali zakupów chemii samochodowej. Wiadomo, że jeżeli zamawiane będą duże ilości w stałych odstępach czasu to wydaje mi się, że będzie można negocjować ceny. Przejrzyj sobie jeszcze oferty sklepów internetowych np KENOCHEM: http://kenochem.pl/1...wa-i-techniczna

Jedna z większych hurtowni internetowych.

#3 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 02 luty 2016 - 11:13

Właśnie, może poszukaj wygodnej umowy z hurtownią, gdzie nie zapłacisz kokosów. Ewentualnie może poszukaj środków bardziej wydajnych.

#4 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 20:54

Na Twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze na stronie  http://www.chemik24.pl/Katalog/Chemia-motoryzacyjna/ oni ogarniają dużo takich chemicznych rzeczy, więc pewnie mają coś w dobrej cenie.

#5 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 21:07

Na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://chemiasamochodowa24.pl. Mają tam ciekawą ofertą chemii samochodowej. Można tam zrobić kompleksowe i przede wszystkim niedrogie zakupy. Sprawdzają się w domowym i profesjonalnym użytkowaniu.

#6 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 09:03

Najtańsze  środki znajdziesz w hurtowniach.

#7 Guest_ksy

Guest_ksy
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 23:25

Nie zawsze jednak jest tam to, czego szukamy. Warto wziąć to pod uwagę.

#8 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 23:28

Zerknijcie sobie na te produkty do myjni. Wybór w tym sklepie jest ogromny, a ceny atrakcyjne. Uważam, że naprawdę warto sobie tam zerknąć i zrobić zakupy. Uważam, że warto inwestować w produkty doskonałej jakości.

#9 jesion

jesion

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 14:05

A ja wybrałem ofertę bezpośrednio od producenta. Przyjadą doradzą zrobią pokaz. Najważniejsze że obsługują bezpośrednio i na czas  www.proelite.pl  można zadzwonić i umówić się z handlowcem.

#10 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 12:57

Osobiście korzystam ze środków hadwao.net i jestem bardzo zadowolony. Są to produkty w bardzo atrakcyjnych cenach biorąc pod uwagę oferty innych firm na rynku. Jeżeli chodzi o jakość, to korzystałem z wielu produktów z różnych firm i muszę powiedzieć, że z tych jestem bardzo zadowolony. Cena atrakcyjna, a jakość pierwsza klasa. W innych rozwiązaniach to jest albo tak drogo, że się nie opłaca, a jak kupowałem coś w rozsądnych cenach to miałem wiele zastrzeżeń do jakości. Bazując na swoich doświadczeniach mogę śmiało polecić chemię samochodową od hadwao. Pozdrawiam.  

#11 Guest_Zbyszek, myjnia śląsk

Guest_Zbyszek, myjnia śląsk
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 20:59

Ja korzystam z proelita, dobra jakość, dobra cena i pełen asortyment. Lubie jak wszystko mam od jednego dostawcy, taki komplecik. Piana, szampon, wosk, opony, kokpity. dzwonisz kolego do handlowca numery masz na ich stronie i masz chemie dowieziona na myjnie, jak chcesz to wszystko ci przetestują i pokażą na miejscu, jak dla mnie full obsługa.

Nic więcej nie potrzebuje.

#12 Guest_Zbyszek, myjnia śląsk

Guest_Zbyszek, myjnia śląsk
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 21:02

Jakbyś potrzebował wiedzieć co używam konkretnie z proelite to pisz, podpowiem bo na stronie ich jest duzy asortyment a ja mam juz wypróbowane.  Auta myje już naście lat więc i temat mam obcykanywink.png

#13 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 14:20

.

#14 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 878 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 maj 2017 - 15:38

Myślę, że dobrym rozwiązaniem są również myjnie parowe. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć na myjnie parowe, gdzie dostępne są wysokiej jakości myjki parowe firmy Fortador. Z tego co słyszałem, to jest to naprawdę solidna firma oferująca tego typu myjki. 

#15 filipxenon

filipxenon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 09:43

Chemie samochodową trzeba nabywać w odpowiednich sklepach.

#16 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 23:00

Kolego powyżej, ameryki nie odkryłeś, wiesz o tym? ;p Ja postaram się być bardziej przydatny i polecę dobrą hurtownię, a mianowicie www.active-chem.pl . Sam osobiście też lubię stosować ich chemie samochodową, mają dobrej jakości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych