Kategorie
Skocz do zawartości

Chemia samochodowa do myjni

mtzd

Rekomendowane odpowiedzi

Środki rzeczywiście nie są tanie. Zależy jeszcze jakie konkretnie kupujesz. Wybór jeżeli chodzi o marki jest ogromny. Dużo zależy również od skali zakupów chemii samochodowej. Wiadomo, że jeżeli zamawiane będą duże ilości w stałych odstępach czasu to wydaje mi się, że będzie można negocjować ceny. Przejrzyj sobie jeszcze oferty sklepów internetowych np KENOCHEM: http://kenochem.pl/17-chemia-warsztatowa-i-techniczna

Jedna z większych hurtowni internetowych.

• 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Osobiście korzystam ze środków hadwao.net i jestem bardzo zadowolony. Są to produkty w bardzo atrakcyjnych cenach biorąc pod uwagę oferty innych firm na rynku. Jeżeli chodzi o jakość, to korzystałem z wielu produktów z różnych firm i muszę powiedzieć, że z tych jestem bardzo zadowolony. Cena atrakcyjna, a jakość pierwsza klasa. W innych rozwiązaniach to jest albo tak drogo, że się nie opłaca, a jak kupowałem coś w rozsądnych cenach to miałem wiele zastrzeżeń do jakości. Bazując na swoich doświadczeniach mogę śmiało polecić chemię samochodową od hadwao. Pozdrawiam.  

Gość Zbyszek, myjnia śląsk

Ja korzystam z proelita, dobra jakość, dobra cena i pełen asortyment. Lubie jak wszystko mam od jednego dostawcy, taki komplecik. Piana, szampon, wosk, opony, kokpity. dzwonisz kolego do handlowca numery masz na ich stronie i masz chemie dowieziona na myjnie, jak chcesz to wszystko ci przetestują i pokażą na miejscu, jak dla mnie full obsługa.

Nic więcej nie potrzebuje.

Gość Zbyszek, myjnia śląsk

Jakbyś potrzebował wiedzieć co używam konkretnie z proelite to pisz, podpowiem bo na stronie ich jest duzy asortyment a ja mam juz wypróbowane.  Auta myje już naście lat więc i temat mam obcykanywink.png

• 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość aponeksem

Bardzo dobrą ofertę w tym zakresie mają w bhf.com.pl. Profesjonalne produkty, bez dwóch zdań dobrej jakości, wydajne, sprawiające, że samochody są po prostu czyste i zadbane. Jak dla mnie naprawdę bardzo dobry wybór.

• 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Tak naprawdę jeżeli chodzi o chemię samochodową, wybór na naszym rynku jest dzisiaj całkiem spory. Niemniej jednak na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę, dostępną w https://www.carstyle.pl/produkt/adbl-vampire-liquid-1l-srodek-do-czyszczenia-felg-i-lakieru-70/ . Możemy tutaj znaleźć m.in. świetnej jakości środki do czyszczenia lakieru oraz felg, bardzo wydajne i skuteczne, a także masę innych produktów, łącznie z dywanikami samochodowymi:). Jestem pewien, że każdy znajdzie tutaj wiele ciekawych propozycji dla siebie. 

• 2 tygodnie później...

Tutaj https://www.autocaros.pl/ jest ciekawe miejsce na zakupy online. Znajdziecie tam sporo ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto stawiać na produkty wysokiej jakości, które będą niedrogie, ale spełnią nasze oczekiwania. Trzeba bowiem kompleksowo dbać o auto, aby wyglądało idealnie przez lata. 

• 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

No to w takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości w zakresie kosmetyków samochodowych to mogę zdecydowanie polecić Wam, żebyście również zapoznali się z ofertą przygotowaną przez Vertion https://vertion.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na terminowość realizacji, pełne wsparcie i wysoki poziom obsługi abyście mogli zadbać o swoje auto, ale również jeśli zajmujecie się na co dzień autodetailingiem to również tutaj znajdziecie wszystko czego możecie potrzebować. Pozdrawiam serdecznie!

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Dodaj nową pozycję...