Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obieg dokumentów w firmie - systemy kancelaryjne

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516696 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 12:25

Każda działalność wiąże się z tworzeniem dokumentów. Firmy i instytucje przykładają dużą wagę do treści i wyglądu dokumentów, a mniejszą - do ich szybkiego i skutecznego obiegu. Jak powinien poprawnie przebiegać taki proces.

Powrót do artykułu: Obieg dokumentów w firmie - systemy kancelaryjne

#2 Guest_esekretariat

Guest_esekretariat
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 12:25

Polecamy Państwu darmowy innowacyjny system do zarządzania korespondencją i obiegiem dokumentów w firmie - www.esekretariat.com

#3 Kemp

Kemp

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 17 luty 2016 - 14:59

Dość dobre i sprawdzone rozwiązanie znajdziesz jeszcze w ofercie Connecto. Z tego co widzę to oni prężnie działają pod kątem elektronicznego obiegu dokumentów, tu możesz o tym poczytać http://www.connecto....bieg-dokumentow a najlepiej jak się z nimi umówisz na pokaz systemu to od razu dowiesz się z jakimi systemami można to połączyć.

#4 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 14:18

Dla mnie jeżeli chodzi o obieg dokumentów najważniejsze jest całe security. Obok oczywiście również szybki i sprawny przebieg. Najlepiej wynająć do tego firmę która jest w tym wyspecjalizowana tylko naprawdę wyspecjalizowana a nie z pseudo fachowcami. Ja korzystam z usług ItWORKS i mogę ich spokojnie polecić.

#5 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:18

Na pewno wszelkie rozwiązania powinny być dopasowane do potrzeb i możliwości naszej firmy. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://drukwfirmie.p...mentow-w-firmie . Jest tam bowiem ciekawy artykuł na temat inteligentnego obiegu dokumentów oraz oszczędności jakie z tego tytułu płyną.

#6 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 22:07

Aplikacja Kancelaryjna Paperless Mailroom jestem pewny, że zda egzamin. Jest niesamowicie pomocna w obsłudze korespondencji czy po prostu dokumentów. Na stronie Paperless można sobie więcej o tym produkcie poczytać. My korzystamy z niego już około roku i wszystko gra :)

#7 Guest_Kaj987

Guest_Kaj987
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 00:39

W naszej firmie takie działania po prostu usprawniły maksymalnie rozwój firmy, ograniczyły drukowanie, gubienie dokumentów, błędne załatwianie spraw. System projektowała i wdrażała firma E.Volution z Katowic. Mogę ich polecić. Bardzo dobre oprogramowanie, cyfrowy obieg dokumentów, dobre doradztwo, przejrzyste zasady współpracy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy