Skocz do zawartości

księgowość małej spółki

wróć do serwisu Księgowość 23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 22:41

Dzień dobry,
Potrzebuję księgową na kilka godzin w miesiącu do obsługi małej spółki z o.o. bez VAT i kadr.
Branża windykacyjna, kilka do kilkunastu operacji w miesiącu, duża powtarzalność zdarzeń gospodarczych (skup wierzytelności, postępowanie sądowe, spłata od komornika).
Ile to może kosztować? Bo stawki w biurach księgowych przekraczają dochody spółki.

#2 Guest_Doradca księgowy

Guest_Doradca księgowy
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 06:53

Dzień dobry,
Potrzebuję księgową na kilka godzin w miesiącu do obsługi małej spółki z o.o. bez VAT i kadr.
Branża windykacyjna, kilka do kilkunastu operacji w miesiącu, duża powtarzalność zdarzeń gospodarczych (skup wierzytelności, postępowanie sądowe, spłata od komornika).
Ile to może kosztować? Bo stawki w biurach księgowych przekraczają dochody spółki.

Witam Pani Magdaleno smile.png Jeżeli wciąż jest Pani zainteresowana zleceniem księgowości profesjonalnej księgowej, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem (012) 378 35 76 oraz do wcześniejszego zapoznania się z naszą ofertą na stronie krakow-biuro-rachunkowe.pl. Oferujemy księgowość prowadzoną zdalnie. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość wysłania dokumentów kurierem lub listownie. Zapraszam do kontaktu! Pozdrawiam :-)

#3 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 10:16

Szanowna Pani,

zapraszam do kontaktu: +48 733 490 177. www.e-cof.pl

Pozdrawiam,

Marcin.

#4 Guest_Księgowa

Guest_Księgowa
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 10:24

Chętnie poprowadzę.

Księgowa z doświadczeniem.

ksiegowosc.kadry@interia.pl

#5 M&M Księgi Rachunkowe

M&M Księgi Rachunkowe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 styczeń 2016 - 11:55

Zapraszam Pani Magdaleno do zapoznania się z naszym cennikiem - ceny jak najbardziej do negocjacji.

Cennik  - http://www.ksiegi-ra...kowe.com/cennik

Pozdrawiam

M&M Księgi Rachunkowe - Biuro Rachunkowe w Warszawie

#6 Guest_Patrycja

Guest_Patrycja
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 14:52

Często biura rachunkowe mają tak wygórowane ceny, że nie opłaca się korzystać z ich pomocy. Ja jednak miałam szczęście. Koleżanka poleciła mi jedno biuro z którego sama korzysta. NA początku nie byłam przekonana, jednak dzisiaj ciesze się, że zdecydowałam się poznać ich ofertę. Do dzisiaj chętnie zaglądam na ich strone, żeby dowiedzieć się o aktualnych promocjach. Sprawdź sobie tutaj na stronie certyfikowanebiurorachunkowe.pl , może akurat znajdziesz coś, co rozwiąze Twój problem, tak jak było w moim przypadku wink.png Pozdrawiam smile.png

#7 An_na

An_na

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 22:02

A sprawdzałaś może Tax Care? Miałam podobną sytuację i w kosztach wyszło korzystnie, teraz przeszłam na abonament księgowy u nich. W porównaniu z księgową na etacie, czy opłatą indywidualnego biura to zaoszczędziłam całkiem sporo.  

#8 Guest_spokk

Guest_spokk
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 16:25

ja w takiej sytuacji skorzystalam z usług biura rachunkowego, jestem z łodzi także stąd mogę ci polecić moje biuro Duet, sa bardzo dokładni i wcale niedrodzy

#9 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 09:08

Hej, jeśli jak mówisz dochody spółki są niższe niż oczekiwania księgowych, to może warto zmierzyć się z tym tematem na własną rękę? Na rynku jest dużo programów, ja sam korzystam z oferty RESET2. Warto spróbować, tym bardziej, że sama podkreślasz, że to są powtarzalne czynności, więc jak już raz ogarniesz co i jak, to potem będziesz to robić z automatu. Z programu na początku skorzystasz za free, a potem kasę wydasz jednorazowo, a nie co miesiąc.

#10 Guest_michalpoko

Guest_michalpoko
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 17:14

Ja stale współpracuję z www.arym-ksiegowosc.pl to doświadczone biuro rachunkowe. Prowadze własny small biznes więc dla mnie się liczy cena no i oczywiście terminowośc. Sporo załatwiają za mnie rzeczy, którymi normalnie musiałbym w firmie się zajmować.

#11 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 17:48

Polecam tanie biuro rachunkowe innova.pl. Oferują także usługi dojazdy księgowej do firmy i prowadzenie księgowości w jej siedzibie. ja korzystam akurat z usług zdalnie.

#12 Guest_Anita111

Guest_Anita111
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 11:39

polecam www.ksiegowosc-fajkis.pl

#13 jol33

jol33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 11:01

Wydaje mi się, że lepiej niż księgowa sprawdzi się tutaj biuro rachunkowe. Na pewno taniej to wyjdzie, a przynajmniej będziesz mieć kompleksową obsługę :) Mogę polecić biuro Capital Audyt, z którego usług sami korzystamy - http://capitalaudyt.pl/. Zdecydowanie polecam :)

#14 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20741 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 27 listopad 2017 - 11:34

Ale musi być kiepskie :lol:

#15 pinik

pinik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:53

Biuro GAMA na Tarchominie jest bardzo profesjonalne. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. 

#16 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:07

Dobrze się sprawdza marka CRWM w naszym wypadku. Oni maja indywidualnie dopasowane do potrzeb zarządców pakiety usług jeśli chodzi o rozliczenia, można się było porozumieć w szczegółach, bo też nie wszystko co robią było mi potrzebne. Lista rozliczeń jakie prowadzą wisi na  crwm.pl.

#17 Guest_Tomkesad

Guest_Tomkesad
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 09:29

Polecam skorzystanie z biura księgowego M&M Księgi Rachunkowe, mieszczącego się na Włochach. Bardzo profesjonalni księgowi.

#18 peczkin

peczkin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 11:04

Z pewnością sprawdzę Wasze propozycje. Także szukam czegoś w tym temacie.

Jeśli bardzo chcesz być sam,z pewnością ktoś ci w tym przeszkodzi.

#19 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 08 lipiec 2018 - 18:30

Sprawdźcie też biuro księgowe Kontisto w Warszawy http://kontisto.pl/. Doprowadzili mi do porządku sprawy z US, po poprzedniej księgowej. Zrobili kawał dobrej roboty!

#20 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 23:42

A ja polecam Panią Anne Stepinska, biuro rachunkowe Quality Finance w centrum Warszawy. Bardzo dobra ksiegowa i sympatyczna osoba. Warto rzucić okiem na oferte

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych