Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wynajem sprzętu budowlanego

budowa domu

85 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 10:15

Trzeba przede wszystkim wypożyczać sprzęt dobrej jakości, czy renomowanej firmy (jeśli chodzi np. o podnośniki, to bardzo dobre urządzenia ma firma Haulotte), no a po drugie to trzeba spojrzeć, czy sprzęt nie jest stary, zniszczony i zużyty, bo niestety w wypożyczalniach często taki można spotkać.

#22 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 17:29

Z kolei jeśli chodzi o rusztowania, to moim zdaniem najlepsze są te od Krause Systems, np. takie rusztowania jezdne http://www.krause-sy...nia-jezdne.html. Bezpieczne, funkcjonalne, ułatwiają pracę. Z tego co czytam, to opinie na temat ich produktów są spójne, tzn. że bardzo dobra jakość :)

#23 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 12:21

Dobrze, że można wynająć teraz taki sprzęt, nie trzeba kupować.

Always look on the bright side of life!

#24 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 10:10

Wynajem to nie problem, najważniejsza sprawa to wybór odpowiednich materiałów i narzędzi budowlanych. Trzeba zawsze kierować się ich dobrą jakością i nie szukać oszczędności. Wszystko to zmierza do jednego celu, chcemy żeby wszystko było zrobione porządnie to musimy inwestować w fachowe środki. Myślę, że w tych poszukiwaniach może pomóc artykuł o wyborze łańcucha opisany dokładnie na stronie kedu.pl/liny-i-lancuchy-typy-zastosowania-i-przeznaczenie/ w którym poruszane są najważniejsze kwestie związane z budownictwem oraz wyboru fachowych narzędzi i materiałów budowlanych.

#25 Guest_gość 101

Guest_gość 101
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 20:32

Dobra ekipa od usług dźwigowych to Bud-Rom z Lublina. Maszyna pracowała u nas w niełatwych warunkach i dała radę, zdecydowanie firma specjalistyczna.

#26 Guest_robertuss

Guest_robertuss
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 13:45

Do tej pory to raz brałem sprzęt z wypożyczalni i była to firma Szymbud. Doświadczenia mam z nimi raczej okej. Szybko udało się zorganizować koparkę, od razu z operatorem i trzeba przyznać, że facet się trafił bardzo w porządku, dał radę ze skomplikowanym wykopem, gdzie pełno różnych przewodów w ziemi leżało i niczego nie zerwał. Namiary na wypożyczalnię są na ich stronie szymbud.com/wynajem-sprz%C4%99tu.

#27 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 maj 2017 - 20:59

Zawsze sprzęt można wynająć, ofert tego typu nie brak. Ale umówmy się - profesjonalna firma powinna mieć własną chociaż część sprzętu, np. rusztowania, nie uważacie? Faktycznie te Krause Systems są świetnej jakości. 

#28 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 04:21

Warto też sprawdzić, na ile taki sprzęt można łatwo wyposażyć w nowe części, innymi słowy, czy jeśli będziesz na przykład potrzebował łyżki do koparki, to znajdziesz producenta, który wytwarza takie łyżki w korzystnych cenach i w dobrej jakości. Swoją drogą, znam taką firmę, nazywają się ZMG - mocno polecam, bo firma jest naprawdę godna uwagi.

#29 Guest_Maxbud Rzeszów

Guest_Maxbud Rzeszów
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:37

Witam Nasza Firma oferuje Długoterminowy wynajem sprzętów Budowlanych na teren Calej Polski.Oferujemy dowóz montaż oraz demontaż.Dla firm atrakcyjne ceny oraz osob prywatnych FV VAT.

Posiadamy Rusztowania Elewacyjne altrad oraz wiele innyc sprzętów.

Zapraszamy do biura Firmy 35-202 Rzeszów husarska 2/23

FHU MAXBUD Rzeszów Kompleksowe Usługi budowlane.Malowanie elewacji,docieplenia budynków.Profesjonalne remonty oraz wykończenia wnętrz,kompleksowe Usługi Brukarskie.

Obszar działania Cała Polska

w cene wliczone sa koszty montażu oraz demontażu rusztowań.Dysponujemy własnym transportem.!!

Zapraszamy do współpracy

Maxbud Rzeszów.

#30 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:01

Zawsze sprzęt można wynająć, ofert tego typu nie brak. Ale umówmy się - profesjonalna firma powinna mieć własną chociaż część sprzętu, np. rusztowania, nie uważacie? Faktycznie te Krause Systems są świetnej jakości. 

Dokładnie, pewne narzędzia pracy firma budowlana mieć powinna. Inaczej można poddać w wątpliwość jej profesjonalizm, tak jak by fryzjer nie miał nożyczek lub gdyby miał, ale tępe ;) A co do rusztowań Krause Systems - to nie wiem, ale mamy od nich drabinę i sprawuje się super :)

#31 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 289 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:43

Istnieje wiele możliwości wynajęcia tego typu sprzętów, w tym również rusztowań. Moja firma najczęściej korzysta z usług firmy http://ostap.pl/, z którą współpracujemy już od dłuższego czasu. Wszystko zawsze dostarczane jest na czas i na korzystnych warunkach.

#32 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 01 październik 2017 - 20:13

Krause Systems to topowa marka, zarówno jeśli chodzi o drabiny, jak i o rusztowania, a nawet konstrukcje specjalne. Jak ktoś kupuje sprzęt tego typu, to warto postawić na sprawdzone rozwiązania, a takie oferuje właśnie Krause.

#33 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów

Napisano 23 październik 2017 - 22:02

A co powiecie i tej propozycji http://www.ponako.pl...em/zageszczarki ? Wygląda całkiem przyzwoicie, zwłaszcza że mają w ofercie różnorodny sprzęt, który z powodzeniem spełni oczekiwania profesjonalnych firm .

#34 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 30 październik 2017 - 15:52

Mnie tam nie dziwi, że ludzie wynajmują rusztowania do budowy domu, bo w końcu wiele osób wciąż buduje systemem gospodarczym. Co innego jak się wynajmuje firmę do robienia np. posadzek, to wtedy oczywistym jest, że taka firma musi posiadać odpowiedni sprzęt, czyli agregat posadzkarski.

#35 Guest_Irek1287

Guest_Irek1287
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 22:04

Wynajem sprzętu budowlanego jest opłacalny. Korzystałem z tej formy zarówno przy małych jak i dużych inwestycjach. Wynajmowałem głównie elektronarzędzia i rusztowania i w każdym z tych przypadków wychodziłem na plus. To bardzo wygodne rozwiązanie i z pewnością jeszcze przez długi czas będę z niego korzystał. Najszybciej i najlepszej jakości sprzet budowlany dostaniesz w www.ramirent.pl i tam polecam Ci się rozejrzeć za czymś konkretnym.

#36 bakłażan

bakłażan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 20:05

Też słyszałam bardzo dobre opinie o produktach tej marki. My mamy tylko drabinę tego producenta, ale służy super :) Natomiast ich rusztowania i jakieś systemy konstrukcji specjalnych również cieszą się świetną opinią.

#37 dermotir

dermotir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 23:14

Wynajem sprzętu to dobry pomysł. WEźmy jako przykład taki agregat prądotwórczy. Wystarczy zajrzeć na porównanie modeli: http://www.invesall....king-agregatow/, żeby zauważyć, że dobry sprzęt jest drogi. Natomiast taniego nie opłaca się kupować. Dlatego często lepiej wynająć.

#38 Jonka

Jonka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 18:51

Ja ostatnio wypożyczałem http://www.planeta-b...5-standard.htmldobry sprzęt. Dodatkowo jest to sklep, w którym można kupić, ale tez wynająć.

#39 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:51

Ja ostatnio miałam do czynienia z firmą wypożyczającą sprzęt budowlany z Aprofi.pl a dokładniej to do wiercenia w gruncie. Co swoją drogą ciężko było znaleźć w mojej okolicy.

#40 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 11:24

Jeśli ktoś decyduje się na prowadzenie tego typu działalności, to moim zdaniem powinien odpowiednio zabezpieczyć swój sprzęt. Nie należy on bowiem do najtańszych. Właśnie dlatego warto zainwestować w GanTotal . Tutaj https://www.gannet.p...i/odnalezienia/ macie realne opisy i zdjęcia z akcji poszukiwawczych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowa domu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych