Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kalkulator chwilówek

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rober68

Rober68

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 23:11

Hej wszystkim forumowiczom smile.png

Jestem obecnie w trakcie poszukiwań jakichś dobrych chwilówek. Czy bylibyście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Zastanawiam się czy np. coś z tego byłoby ok http://www.nachwilke.com/

Wdzięczność jest najpiękniejszą formą szczęścia: należy zarówno do jego przyczyn jak i skutków.

#2 kinciol3

kinciol3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 12:28

Zastanów sie dobrze, czy będzisz mógł w terminie wszystko oddać, bo jeżeli nie, to koszty są bardzo wysokie. 

Są takie chwile, kiedy potrzebuję powiedzieć komuś o moich obawach; chwile, kiedy potrzebuję kogoś, z kim mogłabym podzielić się sekretem

#3 steffano99

steffano99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 22:52

Czemu ludzie tak glną do tych chwilówek?! Nie rozumiem tego. 

Myślenie jest dobre, kiedy się ma na nie czas

#4 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 13:26

dlatego że są kuszeni chwytami marketingowymi że zero prowizji, że coś tam za darmo i ludzie w to wierzą.

#5 Guest_;)

Guest_;)
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 13:48

CHWILA I PO CHWILI JESTEŚ BEZ GROSZA W WIELKICH KŁOPOTACH Z WIELKIM DŁUGIEM .... JAK NAJDALEJ OD TAKICH POKUS

Przykład: Syn od znajomej pożyczyła w P...... 250 zł chyba w maju, nie spłacał na tą chwile ma coś 700zł oddać i komornika na karku a co się z tym wiąże ......

#6 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 08:27

chwilówki to najgorszy sposób zaciągnięcia pożyczki, nigdy bym jej nie wzięła.

#7 Juras

Juras

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 02 luty 2016 - 12:30

To już lepiej w ruletkę pograć niż chwilówkę brać smile.png Ja czasem z nudów zaglądam na http://twojtyp.pl/gr...-pieniadze.html, możesz i Ty spróbować smile.png

#8 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 02 luty 2016 - 12:34

zerkne, dzieki za info

#9 Guest_Renka

Guest_Renka
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 23:28

Czytelne warunki są w wonga, ja musiałam wziąć jak to sie mówi "na już" przed studniówką córki. Na szczęście przy kolejnej pensji spłaciłam, czyli rozwiązanie jest tylko jedno brać chwilówki na chwilę.

#10 Guest_Renka

Guest_Renka
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 23:28

Czytelne warunki są w wonga, ja musiałam wziąć jak to sie mówi "na już" przed studniówką córki. Na szczęście przy kolejnej pensji spłaciłam, czyli rozwiązanie jest tylko jedno brać chwilówki na chwilę.

#11 oewonga

oewonga

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 luty 2016 - 19:48

Witam! Renka, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem +48 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl...tm_source=infor.

Pozdrawiam

Tomasz | Ekspert wonga.com

*Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#12 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 17 luty 2016 - 17:49

w życiu bym nie wzięła chwilówki, chyba by mnie musiał piorun strzelić.

#13 maliniaki

maliniaki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 15:21

Po 11 marca w życie weszła nowa ustawa, która chroni kredytobiorców (także od chwilówek) bardziej niż niegdyś. O ile jeszcze niedawno firma pożyczkowa mogła naliczać opłaty w nieskończoność tak teraz rocznie może być to maksymalnie 100%. Ogólnie sama prowizja za udzielenie jakiejkolwiek pożyczki to max 25% + koszty pozaodsetkowe jak jakaś obsługa domowa czy coś - 30%. Jeśli pożyczać to od firm sprawdzonych i pewnych, nie od "domokrążców", których widzimy pierwszy raz przy podpisaniu umowy, a drugi przy realizacji weksla in blanco.

https://chwilowo.pl/...ator-chwilowek/

Kalkulatorów trochę jest, ale sporo ma jeszcze stare informacje czyli sprzed ustawy zapadłej 11 marca. Teraz są zupełnie nowe warunki. Z ważnych zmian to takie, że chwilówki już nie przedłużysz co może być ważnym aspektem dla wielu osób. Bierzesz na 30 dni i po tym terminie oddajesz. W innym przypadku możesz mieć problemy w BIK, KRD i generalnie z kredytem bankowym w przyszłości - lipa.

#14 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 11:18

eh,kiedy się ludzie nauczą żeby od takich rzeczy jak chwilówki trzymać się z daleka?

#15 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 24 maj 2016 - 09:05

Akurat w przypadku chwilówek w promocji czyli tych udzielanych za 0 zł można pożyczyć gotówkę na bardzo przyzwoitych warunkach, tym bardziej że w ramach tej pierwszej pożyczki oferowane są co raz wyższe kwoty. Jak ktoś chce podejrzeć na bieżąco aktualne oferty to znajdzie je choćby tutaj: http://www.banki24.c...yczki-za-darmo/. Obecnie uzyskania 1500 czy nawet 2000 zł już przy pierwszej pożyczce to już żaden problem, i co ciekawe w przeciwieństwie do banków można pożyczyć w kilku firmach jednocześnie. Oczywiście aby zdecydować się na taką opcję, trzeba mieć pewność co do tego że terminowo spłacimy pożyczoną kwotę, ponieważ w przeciwnym wypadku możemy tylko narobić sobie nie potrzebnych problemów związanych z nie terminową spłatą.

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#16 Guest_dejwid

Guest_dejwid
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 15:23

Widziałem reklamę Wonga w TV i właśnie zastanawiało mnie jak działa taka pożyczka. Bo przedstawione jest jako tanie rozwiązanie. 

#17 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 16:18

chwilówki to najgorsze co człowiek może wziąć, to tylko dodatkowe problemy

#18 oewonga

oewonga

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 15:41

Witam! Dejwid, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki udzielanej przez naszą firmę. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 24 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl...tm_source=infor.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#19 Asad

Asad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 10:44

najlepiej to je omijać. Ja pracowałem kilka lat w tych śmieciach

Do teatru nie przychodzi się, aby patrzeć na łzy, lecz aby słuchać słów, które je wyciskają

#20 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 389 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 12:42

jak już brać pożyczkę to dużo bezpieczniej będzie ją zaciągnąć w banku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy