Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okulary przeciwsłoneczne dla kierowcy

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fiona91

Fiona91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 21:38

Cześć. Szukam jakichś dobrych okularów przeciwsłonecznych dla kierowców. Czy znacie sie może trochę w tej kwestii i jesteście w stanie mi coś dobrego doradzić? Znalazłem jakieś okulary dla kierowców np. tutaj. Co o tym sądzicie? Jest to według Was warte uwagi? Z góry dzięki za wszelkie rady w tej materii smile.png

Ale moc w rękach niewłaściwego człowieka jest bardzo niebezpieczna.

#2 Partix9

Partix9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2016 - 16:17

Strasznie nie lubie jeździć w okularach. I staram się ich nie zakładać, chyba że Słońce już bardzo przeszkadza w jeździe. 

Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.

#3 Joshua

Joshua

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2016 - 22:18

Jazda w okularach jest najgorsza. Jednak jak słońce mocno daje po oczach to nie ma innego wyjścia... :/

Wiedza to skarb, który zawsze podąża za tym, kto go posiada.

#4 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 14:40

Jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne dla kierowcy to polecam udać się do dobrego optyka - na pewno coś poprawnie dobierze. Teraz to tylko gdybanie. Polecam poczytać sobie artykuły o okularach dla kierowców.

#5 marcinos72

marcinos72

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 16:40

Cześć. Podbijam temat. Ja tez szukam dobrych okularów przeciwsłonecznych do auta. Słyszałem, że na tej stronie mają dobre okulary http://czteryoczy.pl/ Słyszał ktoś może o tym? Wyczytałem, że do auta powinny być okulary polaryzacyjne, a tu mają tego sporo i ceny tez sa spoko. 

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 12:57

Ja potrzebowałam okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych. Zamawiałam je normalnie u optyka, a oprawki wybrałam sobie ze zwykłych okularów.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2220 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 15:55

Wszystko zależy od tego, ile chcecie wydać, zobaczcie to - https://www.brylano....mskie-Oakley/16

To okulary przeciwsłoneczne oakley. Wiadomo, że spora kasa, ale przynajmniej jakość jest odpowiada.

To trzeba najpierw pochodzić i porównać do innych.

#8 kadet23

kadet23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 09:44

Okulary powinny być dopasowane indywidualnie pod każdego. Najlepiej wybrać się do okulisty, a dopiero potem poczytać opinie i porady w sieci. Moja koleżanka polecała mi kiedyś stronę http://www.optykniedbala.pl i myślę, że kontakt z optykiem, nawet wirtualnie będzie na początek dobrym pomysłem. Pamiętaj, że okulary mają ułatwiać życie, więc szczególnie dla kierowcy powinny być dobrze dopasowane. 

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1000 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 08:40

Ja kupiłem dobrej jakości okulary w TK Maxx.

Always look on the bright side of life!

#10 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 02 wrzesień 2017 - 22:15

Dobrze, aby były polaryzacyjne, żeby filtrowały refleksy.

news.jpg

#11 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 05 wrzesień 2017 - 10:51

Ja mam z mężem takie https://www.tvokazje...4812018473.html i jestem bardzo zadowolona. Są wygodne i dobrze chronią oczy, ale i stylowe. Co ważne są właśnie polaryzacyjne więc nie męczą oczu. Jak dla mnie to dobre okulary właśnie dla kierowcy. 

#12 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 942 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:06

Nic bardziej mnie nie irytuje, niż słońce walące prosto w oczy, a że mam wrażliwy wzrok momentalnie ślepnę. Oczy trzeba chronić, a poza tym trzeba mieć też na uwadze kwestie bezpieczeństwa

#13 AniMaxx

AniMaxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:15

Ja wybrałam takie, w których wyglądałam najkorzystniej. 

#14 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:09

Jak do samochodu, to najlepiej u optyka, dobrać najwygodniejsze oprawki i porządne szkła. 

#15 Guest_Krysiaaaa

Guest_Krysiaaaa
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 23:43

Zobacz sobie u fielmanna, może sobie coś od nich wybierzesz. Mają fajne okulary w dobrych cenach, polecam.

#16 umberto

umberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 06 luty 2018 - 07:22

Wielu zapomina, że okularów najtańszych nie ma co kupować, bo one tylko niszczą wzrok.

#17 stahin

stahin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 luty 2018 - 12:53

Dokładnie, tutaj akurat nie ma co oszczędzać... Wzrok mamy jeden i lepiej go nie psuć źle dobranymi okularami lub ich kiepską jakością. 

#18 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 08:59

Coś w tym jest.

#19 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 631 postów

Napisano 21 maj 2018 - 07:09

Po pierwsze nie polecam oszczędzać. Nie wiem czy o tym czytaliście, ale okulary oferowane przez tanie firmy. Na bazarach czy na sieciówkach nie mają odpowiedniej ochrony przed słońcem, tak więc słońce może nam uszkodzic oczy. I spowodować w nich nieodwracalne zmiany. 

Po drugie wiele sklepów optycznych miewa dobre promocje na firmowe okulary, które bedą bezpieczne dla wzroku i o wiele bardziej komfortowe w noszeniu. Zerknijcie sobie do tego optyka: https://aurum-optics.pl/- aktualnie w firmie mają dużo promocji. 

#20 renata_p22

renata_p22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 14:41

Warto kupić okulary przeciwsłoneczne w salonie optycznym np: http://perfektvision.pl/ Zbadają wzrok i pomogą w wyborze najlepszego modelu. Wiadomo, że będzie trochę więcej kosztowało niż na targu, ale okulary z targu nie ochronią skutecznie waszych oczu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych