Skocz do zawartości

Własne biuro rachunkowe

biuro własna działalność księgowość

wróć do serwisu Księgowość 107 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 12:55

Ja jestem z Warszawy i szukałam biura rachunkowego, które będzie blisko mojego domu i znalazłam super biuro na Powsińskiej 106 w lokalu 102 i biuro nazywa się Liczydło.  Polecam każdemu kontakt z tym biurem bo mają super ceny i szybko realizują zlecenia. 

#102 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 11:58

Jak mieszkałem w Katowicach to kilka razy współpracowałem z biurem rachunkowym Plus i powiem wam, że zawsze było wszystko zrobione na czas. Jeżeli ktoś z was jest na etapie szukania firmy to polecam skontaktować się z nimi a biuro znajduję się na Monte Cassino. 

#103 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2020 - 04:02

Ja od bardzo dawna współpracuję z biurem rachunkowym Abacus na Warszawskim Ursynowie i to biuro spełnia moje wszystkie oczekiwania. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to podaję namiar - Jadwiga Adamus ulica F.M Lanciego 8 Lok. 29.

#104 jaroslaw35

jaroslaw35

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 18 czerwiec 2020 - 10:57

Jeśli planujemy skorzystać z usług biura rachunkowego, warto przedtem sprawdzić czy korzystają na co dzień ze sprawdzonego i odpowiedniego oprogramowania  https://www.pcbiznes...r-rachunkowych/

#105 webdominator

webdominator

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2020 - 17:39

Dzień dobry, dla osoby, która myśli o własnym biurze i robi to na poważnie, potrzebna będzie (co najmniej) własna marka i strona WWW, która jest jednocześnie wizytówką firmy i pracownikiem, który nigdy nie choruje oraz pracuje 7 dni w tygodniu. ;-) 

Jakby ktoś z Państwa szukał czegoś gotowego i bardzo ciekawego to posiadam markę https://rozliczymy.to/ do wynajęcia lub odsprzedania (brandname + stronę WWW, która jest w zasadzie prototypem i można ją rozbudować lub postawić nową stronę, lub zostawić jak jest + domenę internetową rozliczymy.to).

Strona i domena nigdy nie miała właściciela, który prowadził działalność pod jej adresem. Nie ma żadnej historii - ma czystą kartę. Zajmuję się e-marketingiem i stworzyłem ją od A do Z pod wpływem weny.

Pozdrawiam :)

#106 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2020 - 21:49

Zamierzam otworzyć swoje biuro. Nie chcę pracować wiecznie na innych. Szef nas codziennie straszy, ze jest wielka odpowiedzialność karna i finansowa – pewnie po to, żebyśmy pracowały tylko na niego. Chciałabym o tym coś poczytać. Mógłby mi ktoś polecić jakąś książkę itp.?

#107 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2020 - 11:53

Zamierzam otworzyć swoje biuro. Nie chcę pracować wiecznie na innych. Szef nas codziennie straszy, ze jest wielka odpowiedzialność karna i finansowa – pewnie po to, żebyśmy pracowały tylko na niego. Chciałabym o tym coś poczytać. Mógłby mi ktoś polecić jakąś książkę itp.?

Przeczytaj sobie ostatnio wydany w lipcu poradnik Gazety Prawnej, który porusza wszystkie tematy odpowiedzialności biura rachunkowego - ponad 15 stron bardzo fajnie napisanego tekstu. Temat jest bardzo obszerny i ważny, więc lepiej korzystać z wiedzy fachowców, a nie szukać odpowiedzi w internecie.

#108 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 14:32

Potwierdzam. Też czytałem tą publikację - bardzo fajnie napisane. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro, własna działalność, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych