Skocz do zawartości

Własne biuro rachunkowe

biuro własna działalność księgowość

wróć do serwisu Księgowość 70 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Angela

Guest_Angela
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 22:58

Ja nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale jak podpisywałam umowę o współpracy z Tax Care, nauczona wcześniejszymi doświadczeniami z innym biurem rachunkowym zadawałam dużo pytań odnośnie ubezpieczenia, warunków to wiadomo, ale i kompetencji biura. Pani zapewniała, że wszyscy pracownicy mają stosowne wykształcenie, oraz doświadczenie. Także to nie jest tak, że nie trzeba mieć odpowiedniego wykształcenia, a nawet jeśli jest taka możliwość to uważam, że nikt takiej osobie nie zaufa.

#62 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 18:43

Prowadzę własne biuro już ponad 20 lat, chciałabym otworzyć filię biura w innym mieście, jeśli znalazłabym "wspólniczkę" która chciałby ale się boi . Jeśli kogoś zainteresowałam , proszę o maila : biuro.ifonik@gmail.com

#63 Guest_BKR

Guest_BKR
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 11:06

dzień dobry

no nie chcesz załozyć biuro rachunkowe a nie wiesz co robic to jak bedziesz doradzać firmą, przepraszam ale zastanów się !!

#64 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 16:41

Masz zamiar korzystać z produktów od RESET2 w swoim biurze?

#65 Maries

Maries

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 11:27

Polecam ze swojej strony Biuro rachunkowe - Maria Getek , współpracuję z nimi od dawna i jestem naprawdę zadowolony, są naprawdę profesjonalistami w tym co robią, jak dla mnie zdecydowanie warto. 

#66 Guest_Bea

Guest_Bea
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 13:49

Cześć!

Czy ktoś z Was otworzył swoje własne biuro rachunkowe i chciałby się podzielić krok po kroku swoimi postępami.

Chce w przyszłości założyć taką działalność gospodarczą. Od czego zacząć ??

Dzięki za informację.

Witam kobieto jak nie wiesz od czego zacząc to lepiej przepraszam bardzo ale nie otwieraj tego biura bo jak chcesz innym pomagac czy doradzać, jak nie wiesz co robić masakra

#67 Guest_Ambrya

Guest_Ambrya
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 10:47

Jak planujecie zakładać własne biuro to jakie by to nie było warto jest znaleźć sklep, w którym niedrogo a kompleksowo zaopatrzycie się w art. Biurowe. My kupujemy na mmpartners.eu i śmiało mogę polecić.

#68 Guest_gość gość

Guest_gość gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 11:00

Porażka tępa dzido!!!!!

#69 BiuroBiegłychRewidentów

BiuroBiegłychRewidentów

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 08:56

KUPIE BIURO RACHUNKOWE W WARSZAWIE.

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O KONTAKT: zee@gazeta.pl

#70 Guest_sabina4765

Guest_sabina4765
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 14:18

Z biura rachunkowego tylko korzystam, dokładnie z biura Gama na Białołęce, ale widać że dużo pracy trzeba włożyć aby mieć taką solidną działalność. Życzę ci powodzenia ;)

#71 Robert_78

Robert_78

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 czerwiec 2018 - 19:13

Ja prowadzę własne biuro od prawie 10 lat i na chwilę obecną jestem zadowolony z tej działalności. Wiadomo jest dużo pracy, ale kto jej nie ma. Teraz wprowadziłem sobie spore ułatwienie a mianowicie system skanowania faktur Invoice Digitizer jak dla mnie bajka. Spore ułatwienie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro, własna działalność, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych