Skocz do zawartości

Zdjęcie

Meble do sypialni

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 13:01

Witam, poszukuję dobrej jakosci mebli do sypialni. Chciałbym się wyrobić do 3,5 tysięcy - chodzi mi o łóżko, szafę, jakąś komodę i dwa stoliki nocne. Myślicie, że to realna kwota czy bedzie ciezko coś w tej kwocie znaleźć?

#2 magnustorgen

magnustorgen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 08 styczeń 2016 - 11:58

Witam, poszukuję dobrej jakosci mebli do sypialni. Chciałbym się wyrobić do 3,5 tysięcy - chodzi mi o łóżko, szafę, jakąś komodę i dwa stoliki nocne. Myślicie, że to realna kwota czy bedzie ciezko coś w tej kwocie znaleźć?

Dobrej jakości meble to są meble robione pod wymiar. Dla Ciebie, dla Twoich preferencji. Ja jestem po dużym remoncie swojego mieszkania. Dzięki meblom pod wymiar zaoszczędziliśmy masę miejsca. Dobraliśmy takie rzeczy, które były dla nas konkretnie potrzebne.

Jeśli chodzi o kwotę którą podałaś. To powiem wprost - dobrej jakości nic nie znajdziesz, nawet w promocji w przeciętnych sklepach. Owszem, kupić coś kupisz, tylko że na pewno nie będzie to nic dobrego, wysokiej jakości.

#3 zu_za

zu_za

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 09:15

Jakiś konkretny odcień/kolor mebli wchodzi w grę czy wolna amerykanka?

Co powiesz na taki zestaw jak na zdjęciu?

800x440.jpg

#4 Guest_Mijaa_90

Guest_Mijaa_90
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 15:35

Popieram wyzej, fajny pomysl, spokojny i naprawde stylowy. Ja zatrudnilam firme do projektu calego mieszkania, zmiescila sie tez garderoba co bardzo mnie ucieszylo, mniej troche mojego meza..wink.png Korzystalismy z designoff.com.pl i okazali sie profesjonalni z dobrym wyczuciem stylu

#5 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 08:04

Taka trochę sztampowa ta aranżacja. Uważam, że lepiej stworzyć coś "pod siebie" niż fundować sobie takie katalogowe wnętrze. Sebastian84 - Jeśli chodzi o łóżka to popatrz co ma Comfortbe. Tutaj masz np. łóżka tapicerowane. Wybierz coś co pasuje Ci stylistycznie i kolorystycznie, a później dobierz resztę mebli.

#6 Guest_sztika

Guest_sztika
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 14:10

Czasami lepiej zamówić gotowy zestaw mebli, na pewno taniej wyjdzie, a jak się podoba to jeszcze lepiej. Co innego jak ma się nie wymiarowy pokój, wtedy to faktycznie chyba lepiej jest specjalnie zamówić meble, poprosić projektanta. Sama będę robiła meble na zamówienie, ale to ze względu na to że chcę zapełnić bardzo funkcjonalnie miejsce, tracąc jak najmniej przestrzeni.

#7 Guest_fini

Guest_fini
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 18:46

Tzn. że masz kawalerkę, a w takim przypadku to faktycznie lepiej zatrudnić projektanta wnętrz.

#8 Guest_sztika

Guest_sztika
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 20:04

Czy ja wiem czy to kawalerka nowezerniki-or.pl/wp-content/themes/old/pdf/A02.pdf salon z aneksem kuchennym i mały pokoik na sypialnię.

#9 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 kwiecień 2016 - 07:17

Ja również szukam :)

#10 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 12:44

Ja ostatnio kupowałam meble do sypialni w  agacie i jestem bardzo zadowolona. Kupiliśmy zestaw Paris z dużą szafą z narożnikiem to zmieściłam tam  wszystkie koce.  Pięknie się prezentuje nasz sypialnia i fajnie się w takiej nowej śpi smile.png

#11 kamil.

kamil.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 maj 2016 - 07:41

i jak? udało Ci się znaleźć?

#12 kasusza

kasusza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 31 maj 2016 - 13:35

mi też te meble z agata sie podobają. Zamierzam kupić sofę Poker

#13 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 13:22

Wybór jest duży. Można coś znaleźć.

#14 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 09:59

Popatrz też w Promark Meble. Mają bardzo ładne meble do sypialni. A ceny konkurencyjne. Ja lubię proste wnętrza, z małą ilością kolorów. Meble tak samo - bez udziwnień. Myślę, że jak rzucisz okiem na to co mają w ofercie, to coś znajdziesz. Wybór bardzo szeroki.

#15 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:23

Dobrym pomysłem jest pójście do stolarza. Może i wychodzi to troszkę drożej niż w sklepie, ale jaka jakość i można mieć coś co nam się bardzo podoba, a nie można tego znaleźć w sklepie. 

#16 janka256

janka256

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 22:18

Ostatnio zakupiłam piękne meble dow swojej sypialni w tym sklepie online http://www.laviko.pl/bardzo podobają mi się też fotele z wysokim oparciem, które posiadają także w ofercie.

#17 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 11:16

Za meblami lepiej dobrze się rozejrzeć, tak by nie mieć potem problemów. Jak raz kupowałem to chciałem zaoszczędzić i wyszedłem na tym gorzej niż jakbym kupił coś droższego i bardziej solidnego.

#18 Dmochov

Dmochov

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 12 lipiec 2016 - 07:56

Raczej na pewno w tej cenie uda Ci się coś znaleźć. Ja korzystałem z usług pewnej firmy z Łodzi MEBLE RYSZARD KUJAWSKI Jednak nie o samą markę mi chodzi.

Generalnie w takiej cenie, nie da się kupić nic bardzo markowego. Za to jeśli weźmiesz meble pod wymiar, to na pewno uda Ci się coś ciekawego zdobyć. Zlecenie jeśli weźmiesz całościowo zawsze możesz liczyć na jakiś rabat, to zawsze.

Jeśli chodzi o te sypialniane, to nawet takie elementy jak krzesła czy jakiś stolik, to wszystko może zostać od razu wykonane pod konkretne zamówienie.

#19 kasusza

kasusza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 25 lipiec 2016 - 11:28

Wybór jest duży. Można coś znaleźć.

ostatecznie kupiłem kanapę w abra meble z pufkami, bardzo fajne, szczególnie gdy są goście lub po pracy chce się wyciągnąć nogi :)

#20 Kalihali

Kalihali

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 08:21

Raczej na pewno w tej cenie uda Ci się coś znaleźć. Ja korzystałem z usług pewnej firmy z Łodzi MEBLE RYSZARD KUJAWSKI Jednak nie o samą markę mi chodzi.

Generalnie w takiej cenie, nie da się kupić nic bardzo markowego. Za to jeśli weźmiesz meble pod wymiar, to na pewno uda Ci się coś ciekawego zdobyć. Zlecenie jeśli weźmiesz całościowo zawsze możesz liczyć na jakiś rabat, to zawsze.

Jeśli chodzi o te sypialniane, to nawet takie elementy jak krzesła czy jakiś stolik, to wszystko może zostać od razu wykonane pod konkretne zamówienie.

Warto jednak pamiętać, że takie meble są z reguły znacznie droższe niż meble ze zwykłego sklepu. A nawet jeśli dostanie się rabat, to raczej tej różnicy nie pokryje.

Zgadzam się jednak, że są one wyższej jakości, ale swoje też kosztują .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych