Skocz do zawartości

ZYLAKI

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 16:02

Witam mam pytanie czy nalezy mi sie odszkodowanie za chirurgiczne usuniec hemoroidow odbytu,jestem ubezpieczony w pracy dodatkowo PZU P plus.lezalm 4 dni.

#2 Guest_iwa191223

Guest_iwa191223
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 17:13

Witam.Miałam wprawdzie usunięte żylaki nóg, ale mogę napisać że za 4 dniowy pobyt w szpitalu wypłaciło mi PZU 220zł,a za zabieg dostałam decyzję że mi nie zapłacą bo, przeprowadzono u mnie procedurę medyczną ,która nie znajduje się w wykazie operacji chirurgicznych. Tobie życzę powodzenia.

#3 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 10 lipiec 2015 - 21:44

Moim zdaniem jak najbardziej tak, przynajmniej u mnie tak było. Z tym, że ja miałem zabieg robiony prywatnie bo tak wolałem w Warszawie http://flebonet.pl/ ma bardzo dobre opinie dlatego się zdecydowałem na taką formę. Z ubezpieczeniem nie było żadnego problemu. 

#4 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 04 luty 2017 - 19:44

W ogóle jak się czujecie po tego typu zabiegach? Ja sama bym się obawiała i wolę jednak zadziałać naturalnymi środkami. Jakiś czas temu wyczytałam dużo pozytywnych opinii o kremie VARIVE http://varive.pl/. Wydaje mi się, że jest to lepsze rozwiązanie, niż od razu dać się kroić chirurgowi.

#5 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 16 luty 2017 - 13:04

Wszystkim którzy je mają bardzo współczuję.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 21 luty 2017 - 12:58

Żylaki są bardzo uciążliwe, warto poddać się operacji.

Always look on the bright side of life!

#7 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 21 luty 2017 - 13:49

Ja się boję operacji, nie znoszę szpitali i lekarzy, od razu czuję się bardziej chora, mam leciutki problem ale nic z tym nie robię póki co

#8 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 08:35

Operacja jest konieczna jedynie w wybranych przypadkach. Jeśli nic już nie pomaga. Oraz jeśli się nie leczyliśmy oraz doprowadziliśmy do tego stanu, w którym potrzebna jest operacja.

Zerknijcie sobie tutaj:

http://procto.net.pl...nie-hemoroidow/

jest bardzo wiele sposobów na skuteczne leczenie hemoroidów, kiedy jeszcze ich stan nie jest na tyle groźny;. 

#9 Hatter

Hatter

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 15:52

Kurczę, a czy znacie może jakieś sprawdzone sposoby na hemoroidy po ciąży? Ja właśnie mam ten problem i kompletnie nie wiem jak sobie z tym sprawnie poradzić… Próbowałam już kilku metod, kilku leków, ale póki co bez większych i zauważalnych rezultatów. Trafiłam w necie jeszcze na taki artykuł www.mamazone.pl/artykuly/mama/zdrowie/dolegliwosci-i-choroby/hemoroidy-po-porodzie/ Sądzicie, że porady tam zawarte są warte uwagi? Będę bardzo wdzięczna. Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestii w tym obszarze tematycznym…

Żyjesz tylko połową siebie, a druga leży gdzieś bezczynnie.

#10 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 478 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 09:28

żylaki to poważna sprawa i nie wolno tego lekceważyć, mój znajomy popełnił ten błąd i teraz leży w szpitalu po poważnym zabiegu.

#11 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 11:17

A skąd mamy to wiedzieć?

#12 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie