Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie Kraków?

biuro rachunkowe kraków biuro rachunkowe krakow kraków biuro rachunkowe księgowość rachunkowość polecane

wróć do serwisu Księgowość 109 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_dertis

Guest_dertis
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 13:51

Warto się trochę rozejrzeć za sprawdzonym biurem rachunkowym, któremu można zaufać. W Krakowie znajduje się biuro rachunkowe Q Solutions. Moja firma z nimi współpracuje, więc wiem że można na nich polegać.

#102 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 14:47

Polecam biura należące do Konsorcjum Polskich Biur Rachunkowych: www.konsorcjumpbr.pl/wizytowki

#103 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 289 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:51

Jest na stronie gut-rachunkowosc.pl firma GUT która mi od tego roku rozlicza KPIR i sobie chwalę. Mają promocję że za styczeń wezmą tylko złotówkę, co nie ukrywam że mnie dodatkowo do nich przekonało. Dobry szybki kontakt, wszystko tłumaczą, nie ma problemu żeby się dodzwonić o dowolnej porze, a nie tylko od 8 do 16 – tej.

#104 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 13:43

Dzień dobry, polecam nasze biuro rachunkowe AMS Consult Sp. z o. o. Biuro mieści się w dogodnej lokalizacji: Plac Teodora Axentowicza 3/4, Kraków.
Prowadzimy pełny zakres usług księgowych oraz Kadry i Płace. Posiadamy wykwalifikowana kadrę pracowników, którzy aktualizują swoją wiedzę poprzez szkolenia oraz ciągły dostęp do specjalistycznych portali i czasopism branżowych.

Zajmujemy się również rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.
Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie do naszego biura celem poznania Państwa potrzeb i przedstawienia oferty.
www.amsconsult.pl

#105 andrzej777

andrzej777

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 luty 2019 - 09:06

Co prawda nie w Krakowie, a w Bochni, ale mogę polecić dobre biuro rachunkowe. To dobre wyjście dla tych, którzy prowadzą biznes w Krakowie, ale mieszkają poza nim np. w Wieliczce, Niepołomicach oraz oczywiście w Bochni. Biuro nazywa się Kanclerz i jestem z nimi już 5 lat. biurokanclerz.pl Cienię sobie, poza kompetencją księgowych, dobry kontakt oraz możliwość omówienia nurtujących mnie zagadnień telefonicznie. Polecam wszystkim zakładającym biznes. W Kanclerz doradzą i pomogą z założeniem działalności - sam z tego korzystałem

#106 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 742 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 15:28

Jak szukać w Krakowie zobacz tutaj podpowiedź http://trivo.pl/biura-rachunkowe-w-krakowie-czyli-gdzie-szukac-ksiegowosci-w-miescie-krakow/ biura obecnie nie ustępują jakością usług księgowym.

#107 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 16:22

Ja ostatnio swoja księgowość przeniosłam do Grupa BRDI S.A. i baaardzo polecam, szybka i miła obsługa, fajna oferta. Dodatkowo w sieci znalazłam kod rabatowy na pierwszy miesiąc współpracy. Warto wejść na ich stronę i zobaczyć co mają w swojej ofercie i skontaktować się z nimi. odpowiedzą na wszystkie pytania. A jakby ktoś chciał kod to BRDI 10 

#108 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 19:49

Nie wiem skąd jesteście, ale jeśli z mazowieckiego to z pewnością przyda wam się księgowość w otwocku https://biuro-rachunkowe-otwock.pl/ . W pełni profesjonalna firma, działająca na nowoczesnych narzędziach. Można polecić

#109 Alexx89

Alexx89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 11:12

Od paru lat księgowość mojej firmy prowadzi biuro rachunkowe Rosco Tax. Jak na razie jestem zadowolony z usług jakie świadczą, księgowość jest prowadzona w sposób prawidłowy, dokładny. W finansach firmy wszystko się zgadza, nie ma problemów z urzędem skarbowym i oto chodzi. Dawniej sam zajmowałem się księgowością, ale traciłem na to strasznie dużo czasu, teraz jak robi to za mnie biuro mam więcej czasu na inne rzeczy. Żeby firma dawała zyski trzeba o nią dbać pod każdym względem.

Potrzebujecie dobrego biura rachunkowego? Sprawdźcie ofertę: https://roscotax.pl/

#110 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 09:59

Witam,

odradzam biuro księgowe Lexus Jacek Czerw, zero pomocy i zaniedbania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe kraków, biuro rachunkowe, krakow, kraków biuro, rachunkowe, księgowość, rachunkowość, polecane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych