Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie Kraków?

biuro rachunkowe kraków biuro rachunkowe krakow kraków biuro rachunkowe księgowość rachunkowość polecane

wróć do serwisu Księgowość 116 odpowiedzi w tym temacie

#81 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 02:11

No dobrze, a jakie macie zdanie na temat samodzielnej księgowości? Czy warto się na nią zdecydować? Na pewno prowadząc ją korzystałabym z oferowanych przez https://wfirma.pl/programów, które ponoć znacznie ją uproszczają... Czy kiedykolwiek mieliście z nimi styczność? 

#82 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:01

Ja polecam biuro rachunkowe z Krakowa ksiegowakrakow.pl

#83 jordy

jordy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2018 - 13:54

Mnie obsługuje księgowa z Opatkowic (pod Krakowem) - dużo taniej niż w centrum a jakość (na tą chwilę brak zastrzeżeń). Jej strona to http://eabakus.pl/

#84 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 13:39

omijajcie szerokim łukiem RISE na Królewskiej, ciagle sie myla, nie odtrzymuja terminow, nie odbieraja telefonow, nie odpisuja na maile, najgorsze biuro ksiegowe w Krakowie

#85 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 16:00

Polecam biuro rachunkowe Finanse , miła profesjonalna obsługa, rabat 50% przez pierwsze dwa miesiace. Więcej o firmie mozna znalesć na stronie biuro-finanse.pl

#86 LilianaKonieczna123

LilianaKonieczna123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 02:24

A słyszeliście o PC Partner? Znajdziecie ich pod adresem http://rachunkowosc.malopolska.pl To naprawdę świetne biuro rachunkowe a dodatkowo kancelaria Biegłego Rewidenta. Warto się do nich zgłosić!

#87 Biuro AAM

Biuro AAM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 19:00

Certyfikowane Biuro rachunkowe AAM z Niepołomic - dojazd do Krakowa

Niskie ceny, konkurencyjność, indywidualne podejscie do klienta.

zapraszam po oferte na stronę www.aam.net.pl

#88 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 10:11

Na pewno nie polecam firmy Fortax gdzie właścicielem jest Marcin Cz. Gość mało się zna na tym co robi, i choć ładnie mówi i stara się być miły zarówno ja jaki i inne osoby z którymi miałem kontakt są zawiedzeni jego usługami. Właściciel nie potrafi się przyznać do błędu i "maskuje" je w taki sposób aby klient się nie dowiedział o tym. Ja się dowiedziałem dlatego was również przed nim ostrzegam.

#89 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 00:55

Stanowczo nie polecam i przestrzegam przed biurem rachunkowym Monika Morawska w Krakowie na ulicy Zawiły - doświadczenia tragiczne. Podejście bardzo, bardzo nieprofesjonalne do zagadnień księgowych. Obietnice bez pokrycia! 

#90 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 15:17

Ja prowadzę działalność w Krakowie ale biuro mam we Wrocławiu, http://superksiegi.pl/i jestem z nich zadowolony. Działają zdalnie więc praktycznie nie muszę do nich jeździć. Cena w porządku, mają rzetelne księgowe które znają się na rzeczy. 

#91 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 08:06

A ja polecam biuro Gwarant z Bielska Białej, które na Śląsku nie ma sobie równych. Mam niewielką firmę i zleciłem im zarówno księgowość jak i sprawy kadrowe, bo sam się na tym nie znam i nie chciałem narobić bałaganu. Panie z Gwarantu są mega doświadczone i wiem, że każda moja wątpliwość zostanie rozwiana i wyjaśniona.

#92 Guest_Adamosds

Guest_Adamosds
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 08:51

Ja prowadzę działalność gospodarczą w Krakowie, ale korzystam z usług księgowych z Warszawy, ponieważ moi klienci są rozsiani po całej Polsce, więc dlaczego by nie mieć biura księgowego w Stolicy Polski. Polecam M&M Księgi Rachunkowe www.ksiegi-rachunkowe.com/

#93 Kaweccy

Kaweccy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 12:50

Dla większości klientów najważniejsza jest wiedza, doświadczenie, dobry kontakt, terminowość, zaufanie i fachowe doradztwo.
Jeśli prowadzisz własną firmę, nie znasz się na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa. Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy.

Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. z siedzibą w Będzinie pomaga firmom rozwiązać te skomplikowane problemy.

Kaweccy s.c.
ul. Wolności 109
42-506 Będzin
woj. śląskie
tel. 509050305, 505100668.
http://www.kaweccygroup.pl

#94 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 14:10

Polecam Biuro Rachunkowe w centrum Krakowa - na Kazimierzu na Placu Nowym

Konkretnie i solidnie, firma na rynku od 2000roku

tel. 12 422 38 38

email: marketbiuro@gmail.com

#95 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 13:05

rachunkowosckrakow.pl - to profesjonale usługi księgowe i podatkowe. Biuro oferuje m.in. kompleksową obsługę kadr i płac. Bardzo poważnie traktują każdego swojego klienta i dokładają wszelkich starań, aby usługi utrzymywały najwyższy poziom. Tak pomyślałem, że może komuś się przyda polecenie. :)

#96 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 09:20

ja korzystam z OPTIMY z Krakowa i jestem zadowolona

#97 antekdom

antekdom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 październik 2018 - 13:04

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.

Lubię ludzi, ale widzę, jak często są fałszywi.

#98 Guest_Kanclerz-Bochnia

Guest_Kanclerz-Bochnia
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 14:27

Polecamy swoje usługi - szczególnie firmom z Bochni i okolic, ale również firmom działającym na terenie Krakowa - biurokanclerz.pl/uslugi-ksiegowe-dla-firm/

#99 Guest_karina

Guest_karina
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 07:45

Witam

Bez względu na lokalizację prowadzonej działalności biuro rachunkowe JAGUS obsłuży każda firmę.

Biuro działa w systemie on-line, co znacząco ogranicza czas przedsiębiorców na zbedne formalności. Zachęcam do zapoznania się z ofertą biura na stronie www.wyrachowani.pl

Do tej pory doświadczyłam samych korzyści : szbko, profesjonalnie, miła obsługa skierowana na klienta, duże doświadczenie własciciela biura

#100 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 14:11

Słuchajcie może ktoś z Was będzie zainteresowany oprogramowaniem dla biura księgowego tego typu  https://mojebiuro24.pl to dobra opcja, bo komunikacja pomiędzy biurem a klientem jest usprawniona, to ma duże znaczenie. Program można przetestować bezpłatnie, koszty nie są wysokie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe kraków, biuro rachunkowe, krakow, kraków biuro, rachunkowe, księgowość, rachunkowość, polecane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych