Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie Kraków?

biuro rachunkowe kraków biuro rachunkowe krakow kraków biuro rachunkowe księgowość rachunkowość polecane

wróć do serwisu Księgowość 88 odpowiedzi w tym temacie

#81 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 02:11

No dobrze, a jakie macie zdanie na temat samodzielnej księgowości? Czy warto się na nią zdecydować? Na pewno prowadząc ją korzystałabym z oferowanych przez https://wfirma.pl/programów, które ponoć znacznie ją uproszczają... Czy kiedykolwiek mieliście z nimi styczność? 

#82 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:01

Ja polecam biuro rachunkowe z Krakowa ksiegowakrakow.pl

#83 jordy

jordy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2018 - 13:54

Mnie obsługuje księgowa z Opatkowic (pod Krakowem) - dużo taniej niż w centrum a jakość (na tą chwilę brak zastrzeżeń). Jej strona to http://eabakus.pl/

#84 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 13:39

omijajcie szerokim łukiem RISE na Królewskiej, ciagle sie myla, nie odtrzymuja terminow, nie odbieraja telefonow, nie odpisuja na maile, najgorsze biuro ksiegowe w Krakowie

#85 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 16:00

Polecam biuro rachunkowe Finanse , miła profesjonalna obsługa, rabat 50% przez pierwsze dwa miesiace. Więcej o firmie mozna znalesć na stronie biuro-finanse.pl

#86 LilianaKonieczna123

LilianaKonieczna123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 02:24

A słyszeliście o PC Partner? Znajdziecie ich pod adresem http://rachunkowosc.malopolska.pl To naprawdę świetne biuro rachunkowe a dodatkowo kancelaria Biegłego Rewidenta. Warto się do nich zgłosić!

#87 Biuro AAM

Biuro AAM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 19:00

Certyfikowane Biuro rachunkowe AAM z Niepołomic - dojazd do Krakowa

Niskie ceny, konkurencyjność, indywidualne podejscie do klienta.

zapraszam po oferte na stronę www.aam.net.pl

#88 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 10:11

Na pewno nie polecam firmy Fortax gdzie właścicielem jest Marcin Cz. Gość mało się zna na tym co robi, i choć ładnie mówi i stara się być miły zarówno ja jaki i inne osoby z którymi miałem kontakt są zawiedzeni jego usługami. Właściciel nie potrafi się przyznać do błędu i "maskuje" je w taki sposób aby klient się nie dowiedział o tym. Ja się dowiedziałem dlatego was również przed nim ostrzegam.

#89 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 00:55

Stanowczo nie polecam i przestrzegam przed biurem rachunkowym Monika Morawska w Krakowie na ulicy Zawiły - doświadczenia tragiczne. Podejście bardzo, bardzo nieprofesjonalne do zagadnień księgowych. Obietnice bez pokrycia! 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe kraków, biuro rachunkowe, krakow, kraków biuro, rachunkowe, księgowość, rachunkowość, polecane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych