Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie Kraków?

biuro rachunkowe kraków biuro rachunkowe krakow kraków biuro rachunkowe księgowość rachunkowość polecane

wróć do serwisu Księgowość 78 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Marek33

Guest_Marek33
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 09:22

Od zimy współpracuję z biurem GUT Rachunkowość z Krakowa i jak na razie jestem zadowolony. Dotrzymują terminów, jeśli dokumenty mają być gotowe na konkretny dzień to są, i nie ma jakiś wymówek pod tytułem – długi weekend, święta, czy korki na drogach. Rzetelna obsługa, oby tak to wyglądało dalej. Na stronie gut-rachunkowosc.pl jest do nich namiar.

#62 Guest_elka52

Guest_elka52
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 18:56

ja moge szczezre polecic macaccounting.pl naprawde maja swietne pakiety dostosowane do potrzeb malej, sredniej czy duzej firmy. ja wykupilam tej najmniejszy, bo wiecej nie potrzebuje. Sa szybcy i profesjonalni. polecam

#63 anias27

anias27

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 09:00

Biuro Rachunkowe PRYM Kraków polecam biuro,z jakim współpracuję od lat, od samego początku, kiedy firmę miałam w powijakach. Biuro nie tylko pomogło mi założyć działalność, ale od lat stanowi wsparcie i w dużym stopniu pomogło mi się rozwinąć. Fachowa miła i rzetelna obsługa, a ceny adekwatne do oferowanego profesjonalizmu. http://www.prymkrakow.pl. Oferują bezpieczeństwo finansów, optymalizację podatkową i reprezentacje przed wszelkimi organami fiskalnymi od zus po urząd skarbowy. POLECAM !:-)

#64 KarolinaKurczyńska

KarolinaKurczyńska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 10:32

Ja polecam serdecznie usługi pana Jeżaka - zajmuje się księgowością mojego przedsiębiorstwa już kilka lat i sprawdza się w tej roli naprawdę bezbłędnie.

Oto namiary na niego: contact.

Pozdrawiam!

#65 Guest_Marcin_

Guest_Marcin_
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 11:34

Współpracuje z tributum-kancelaria.pl biuro mają koło kina kijów. Sam prowadzę działalność w Myślenicach i nie zawsze mam czas podjechać jednak podsyłam fv pocztą polska.

#66 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 15:56

Ja zawsze zlecałem prowadzenie papierologii zaufanym firmom, które pracowały w oparciu o oprogramowanie od RESET2 z Wrocławia. 

#67 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 20:45

Można też takich biur poszukać na stronach z ogłoszeniami. Widzę, że na https://sprzedajemy....i-ubezpieczenia ogłasza się kilka biur rachunkowych właśnie z Krakowa, Warto sprawdzić.

Always look on the bright side of life!

#68 Verg44

Verg44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 20:31

Ja bym zapytał o to jakiegoś speca. Wydaje mi się, że to będzie naprawdę najlepsza możliwa opcja...

Dzielny umiera ze dwa tysiące razy, jeżeli jest inteligentny. Tylko po prostu o tym nie mówi.

#69 DamianEkk

DamianEkk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 15:25

Sprawdźcie też http://rachunkowosc.malopolska.pl - to spore biuro rachunkowe, które oferuje bardzo zróżnicowane usługi. Ja z nimi współpracuję i jestem bardzo zadowolony!

#70 Małgorzata_Si

Małgorzata_Si

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 09:12

Ja z kolei od lat korzystam z usług http://www.lexus.krakow.pl/ . To biuro rachunkowe działa od lat. Mój tata jak jeszcze swoją firmę prowadziła, a to z 10 lat temu było też korzystał z ich usług. 

#71 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 09:10

Z Krakowa to General Outsource

#72 Nichols1

Nichols1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 październik 2017 - 13:15

O, świetnie ;) Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady :) Dzięki wielkie ;)

Praca powinna być aktem miłości. A nie czymś w rodzaju małżeństwa z rozsądku.

#73 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 09:59

Dokumentację mojej firmy prowadzi biuro rachunkowe GWARANT z Bielska Białej. Bardzo profesjonalnie pochodzą do klienta, dlatego zdecydowałem się oddać im to zadanie i jak dotąd nie żałowałem tej decyzji. 

#74 Marek900

Marek900

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 10:11

Jeśli chodzi o obsługę księgową to w Krakowie polecam http://www.tributum-kancelaria.pl/. Zajmowali się również windykacją, bo miewałem problemy z dłużnikami swego czasu, także szczerze polecam, wszystko zawsze przebiegało pomyślnie. Pomogą w każdej sprawie :) 

#75 akacja

akacja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 11:01

Przykro mi, ale ja się kompletnie na tym nie znam. I z tego właśnie powodu niezbyt jestem w stanie pomóc...

Ludzie na całym świecie zawsze uważają, że wszyscy inni powinni się znaleźć w równie ciężkiej sytuacji jak oni sami.

#76 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 11:09

Sporo propozycji już tu padło, więc na pewno będzie z czego wybrać. Warto tez po prostu popytać znajomych, jeśli ktoś jest zadowolony z usług danego biura, to raczej nie będzie  miał problemu się tym "pochwalić". Jesli ma się więcej czasu, można zrobić "research", i poczytać o programach używanych w biurach - w tej kwestii dobre opinie słyszałem o produktach od RESET2 z Wrocławia.

#77 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 13:48

W okolicy tylko Gwarant z Bielska Białej! Są bezkonkurencyjni, mega doświadczeni i dokładni. Polecam wszystkim!

#78 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 14:33

Zgadzam się z przedmówcą - w Krakowie bardzo trudno znaleźć takie biuro, które znajdzie trochę czasu na dokładne zapoznanie się z dokumentacją. Ja przeniosłam się do Bielska Białej do biura Gwarant za namową koleżanki i nie żałuję - zawsze znajdą dla mnie czas aby wyjaśnić zawiłości w dokumentach, są bardzo doświadczeni i profesjonalni.

#79 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 09:31

Polecam biuro rachunkowe Gestor:

http://gestor.krakow.pl/

Zarówno niewielkim jak i większym firmom. Specjalizują sie w prowadzeniu nie tylko księgowości ale również w prowadzeniu kadr. Przygotowują dokumenty związane z zatrudnianiem oraz zwalnianiem ludzi. 

Duży plus za to,że wszystke uciążliwe problemy związane z kontaktem z urzędem skarbowym biorą na siebie. Klient o nic nie musi się martwić. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe kraków, biuro rachunkowe, krakow, kraków biuro, rachunkowe, księgowość, rachunkowość, polecane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych