Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie Kraków?

biuro rachunkowe kraków biuro rachunkowe krakow kraków biuro rachunkowe księgowość rachunkowość polecane

wróć do serwisu Księgowość 90 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mariusz90

Mariusz90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 12:14

Osobiście korzystam z usług firmy Państwa http://frankowscy.com/i jestem bardzo zadowolony. Współpraca trwa już od dobrych paru lat i muszę powiedzieć, że nigdy się nie zawiodłem. Jakość usług jest na poziomie najwyższym, a podejście do klienta bardzo profesjonalne. Polecam tę firmę każdemu kto poszukuje porządnej i taniej firmy. 

#42 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 14:13

polecam www.kierunekzysk.pl nie są z Krakowa ale mogą pracować zdalnie, nie musisz się z nimi widzieć, żeby ci prowadzili księgowość

wszystko przesyła się mailem i kurierem lub pocztą

#43 AnnaJez

AnnaJez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 19:15

Dobre opinie ma biuro księgowe z Krakowa mieszczące się na Podgórzu, jest to Martax http://ksiegowoscmartax.pl/Z tej okolicy wiem, że mnóstwo firm korzysta z ich usług, ponieważ jest bardzo profesjonalne i rzetelne. Organizacje mają na wysokim poziomie, wszystkiego dopilnują, nie spóźniają się z rozliczeniami

W sumie sam współpracuję od początku swojej działalności z tym biurem i nie mogę narzekać, ani na kontakt, ani na sposób prowadzenia księgowości. Jeśli mam jakiś problem natury księgowej, to zawsze mogę zadzwonić i uzyskać odpowiedź, a wiadomo, że na początku dość często dzwoniłem, żeby dograć różne kwestie, oni mi wszytko wyjaśnili

#44 lompi

lompi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 18 listopad 2016 - 10:50

Super dzieki za wszystkie propozycje 

#45 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 18:36

Polecam www.spolkagit.pl byłem w trzech różnych i to jako I-wsze robi to co mówi i daje masę bonusów które sprawiają że mam więcej gotówki a dziś ponoć dobrze jest mieć nie w swoim mieście ze względów kontrolnych czy zawistnych mieszkańców.

#46 Guest_Jolanta1

Guest_Jolanta1
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 13:53

Ja polecam biuro rachunkowe KreaTech przy Rondzie Mogilskim 1, do chwili obecnej jestem bardzo z nich zadowolona.

#47 Guest_Drenak

Guest_Drenak
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 14:55

Elite tax polska też jest bardzo ok. Od roku z nimi, wszystko sie zgadza, nie mieliśmy chyba żadnych problemów. Do tego opcja oczywiście bardzo opłacalna zamiast zatrudnianie księgowego 

#48 Guest_ireks

Guest_ireks
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 15:50

W Krakowie na osiedlu Złotej Jesieni jest dobre biuro. Mają swój serwis na gut-rachunkowosc.pl i też facebooka prowadzą. Dobry kontakt, jasne warunki cenowe, nie naciągają na kosztach. Kupiłem dość podstawowy pakiet KPIR i jestem zadowolony. Jak na moje potrzeby jest w sam raz. Dyspozycyjna firma, nie ma problemów żeby się skontaktować nawet w niedzielę jeśli była taka potrzeba.

#49 Rad.Nowa

Rad.Nowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 16:41

Polecane biuro w Krakowie - Kancelaria Doradcy Podatkowego http://www.tributumk...kowe-ksiegowosc

#50 Guest_WaldekWin

Guest_WaldekWin
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:16

Ja polecam biuro rachunkowe Trust & Partners z Krakowa, raz w miesiącu odbierają sami ode mnie dokumenty.Jestem bardzo zadowolony, już wielokrotnie się sprawdzili podczas kontroli z US.                                  www.trust-partners.com.pl

#51 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:21

Nawiązałam ostatnio współpracę z firmą IN-NOVA. Jak narazie wszystko okej, zobaczymy co będzie dalej smile.png

#52 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 styczeń 2017 - 11:57

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro rachunkowe DANEM, które prowadzi Pani Dorota Dąbrowska. Mieści się ono na os. Kolorowym 17a/67. Mam tam swoją księgowość już kilka ładnych lat i bardzo cenię sobie taka współpracę. Nie jest to typowe biuro rachunkowe, gdzie obsługuje się setki klientów, dzięki czemu kontakt z Panią Dąbrowską jest bardzo dobry – prawie tak, jakby był to nasz etatowy pracownik. Oczywiście koszty takiej współpracy są znacznie niższe, bo nie ponosimy kosztów utrzymania pracownika. Naprawdę polecam takie rozwiązanie :)

#53 LarryKowalsky

LarryKowalsky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 19:28

Ja polecam usługi Pań z PulsarBiuro http://pulsarbiuro.pl

#54 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 14:19

Szukacie bardzo dobrej jakości biura rachunkowego w Krakowie od księgowości i podatków ? Jeśli tak to osobiście polecam firmę z którą współpracuje od dłuższego czasu, Księgowość dla firm na najwyższym poziomie, rewelacyjna firma, wiele razy mi pomogli !

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

Dodatkowo skup mieszkań Warszawa - wykup każdego rodzaju mieszkań w Warszawie i okolicach.

#55 Maciej86

Maciej86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2017 - 09:20

Witam, osobiście polecam http://www.joka-krakow.pl/ współpracuje z nimi od lat i jestem bardzo zadowolony smile.png

#56 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 28 luty 2017 - 21:35

A co sądzicie o samodzielnej księgowości? Dla mnie jest to rewelacyjne rozwiązanie. Tutaj https://wfirma.pl warto sobie zerknąć. Jest tam wiele niezbędnych narzędzi. Taka usługa nie jest droga, a bardzo praktyczne i przede wszystkim świetnie się sprawdza.

#57 Guest_marwk

Guest_marwk
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 15:32

Jak mieszkałem w Warszawie to zacząłem współpracować z Tax360, i nawet jak się wyprowadziłem to moją księgowość zostawiłem u nich, bo znają się na swojej robocie i zdalnie też ogarniają. 

#58 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 17:01

W dzisiejszych czasach miejsce zamieszkania nie gra roli, prawie wszystko da się załatwić online. Chociaż ja akurat mam ksiegowość w tax care, a oni mają oddziały chyba we wszystkich większych miastach, więc dla mnie przeprowadzka to żaden problem.

#59 Guest_Daniel Pawlikowski

Guest_Daniel Pawlikowski
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 09:39

Moją jednoosobową spółkę założyli specjaliści Biura General Outsource, a później udzielili mi rabatu na księgowość. Tak korzystam ich usług do dzisaij smile.png

#60 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 02 maj 2017 - 15:26

To pamiętaj, że własny biznes to tez obowiązki i trzeba np rozliczać sie z dochodu. Ja wybrałem do tego celu biuro rachunkowe http://www.perfekt.biz.pl. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie, samemu robić te wszystkie rozliczenia jest dosyć ciężko i nie trudno o pomyłkę. Biuro rachunkowe zrobi to wszystko za nas i na pewno tak jak w przypadku tego biura będzie to zrobione dobrze i rzetelnie!

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

Dodatkowo skup mieszkań Warszawa - wykup każdego rodzaju mieszkań w Warszawie i okolicach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe kraków, biuro rachunkowe, krakow, kraków biuro, rachunkowe, księgowość, rachunkowość, polecane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych