Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie Kraków?

biuro rachunkowe kraków biuro rachunkowe krakow kraków biuro rachunkowe księgowość rachunkowość polecane

wróć do serwisu Księgowość 91 odpowiedzi w tym temacie

#21 malimali

malimali

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:12

Jest cała masa biur rachunkowych, można się łatwo pogubić. Dobrze byłoby wziąć kogoś z polecenia znajomych.

#22 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:09

sama zobacz i wyszukaj na www.sumiennyksiegowy.pl/krakow tam jest tyle biur księgowych, zobacz porównaj i zadecyduj.

#23 Guest_ccec

Guest_ccec
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 15:17

Dobrą ofertę ma biuro rachunkowe VAT (biuro-rachunkowe-vat.pl). Zajmują się kompleksową księgowością, darmowo udostępniają oprogramowanie ifaktury24.pl, a sami pracują na Comarch Optima. Kontakt jest sympatyczny, ale przede wszystkim – konkretny. Bez lania wody i marnowania czasu klienta.

#24 Dobrosława

Dobrosława

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 maj 2016 - 08:58

Jeśli chodzi o Kraków to spokojnie mogę Ci polecić http://www.wadmex.pl. Warto przejrzeć ich ofertę, ale żeby dobrze wybrać, trzeba zrobić wpierw solidne rozeznanie, poprosić o ofertę z kilku biur rachunkowych. Poza tym poczytałabym opinie Klientów, poczytała o firmie i zrobiła porównanie ofert. 

#25 Michallo

Michallo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 25 maj 2016 - 12:00

A z jakiś tańszych ale solidnych biur to co polecicie?

#26 Karozek72

Karozek72

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:51

Przyłączam się do polecających biuro Tributum. O ile wiem to ceny usług księgowych różnią się niewiele. Ja w tym biurze załatwiam wszystko od lat i nie narzekam na ich kompetencje. Kantakt na www.tributumksiegowosc.pl

#27 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1996 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 15:45

Pewnie znasz, można wszystko załatwiać online, ale masz też normalną placówkę w Kraku - http://taxcare.pl/od...-miasto/krakow/Tak więc możesz się z nimi normalnie spotkać, iść pogadać z księgową, czy zostawić dokumenty. I tak łatwiej. Ogólnie większość spraw załatwiam online, ale bywa i tak, że bez normalnego spotkania się nie obejdzie. Też tak macie?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#28 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 15:56

Hej, a skoro to jest 1os DG to nie myślałeś o tym, żeby zminimalizować koszty, i zamiast płacić biuru rachunkowemu, robić to własnoręcznie? wydać pieniądze jednorazowo na zakup oprogramowania, które będzie intuicyjne w obsłudze, i w perspektywie czasu pozwoli Ci zaoszczędzić? Ja tak zrobiłem w przypadku RESET2 i to była dobra decyzja. 

#29 Guest_Lily

Guest_Lily
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 12:58

Biuro księgowe na ul. Wąsowicza 8/6 Kancelaria księgowo-prawna uzyskacie naprawdę fachową pomoc.

#30 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 12:02

Witam,
Najlepsze biuro z jakiego korzystałem do tej  pory to biuro Consilio z Nowego Sącza. Współpracuję z nimi już kilka miesięcy i ani razu mnie jeszcze nie zawiedli. To są po prostu fachowcy.

#31 Guest_MagdaPee

Guest_MagdaPee
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 11:28

Też jestem z Krakowa i współpracowałam z dwoma biurami w swojej karierze, oba były w porządku. Oczywiście każde ma swoje plusy i minusy. Generalnie myślę, że najlepiej poszukać biura dzwoniąc do kilku, które danej osobie najbardziej przypadną do gustu. A wyszukać biura można np. przez biznesfinder.pl i tam po kolei sprawdzać stronę internetową każdego biura. Tak szukając mamy gwarancję, że nie wpadniemy na pierwsze lepsze biuro. Opinie innych są bardzo cenne, ale też warto samemu sprawdzić pewne rzeczy. 

#32 Guest_olo89

Guest_olo89
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 13:13

Pół roku termu zakładałem z partnerkami spółkę. Mamy ogólnie agencję interaktywną, sporo rozliczeń dochodzi w formacie zdalnym. Wiadomo, wszędzie szukamy oszczędności. Biuro rachunkowe wytypowaliśmy po wielogodzinnych konsultacjach. To ed-pro.pl ze Szczecina. Przenieśliśmy do nich wszystkie sprawy kadrowo – płacowe. Obecnie oszczędności na poziomie ok. 20%. Praktycznie zgodnie z ich podstawowymi warunkami w ofercie. Wiedzieli, czego nam trzeba i terminowo wywiązują się z obowiązków. Tutaj do niczego się przyczepić nie można.

#33 Guest_nuncik

Guest_nuncik
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 23:11

A dlaczego koniecznie z Krakowa? Nie możesz np. skorzystać z usług ludzi z innego miasta, np. Warszawy? Ja znam tam jedno świetne biuro które korzysta z opcji księgowości online – Liczyk. Wszystkiego dowiesz się na ich stronie liczyk.com.pl

#34 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 13:02

Polecam Biuro rachunkowe PRYM na prądniku. Miła i fachowa obsługa, dodatkowo bardzo rzetelne podejście do klienta, niezależnie od tego, czy prowadzi małą czy duża działalność gospodarczą. Dużą zaleta jest również kompreksowa obsługa kadr i płac. www.prymkrakow.pl

#35 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 12:27

Polecę Wam fajne biuro, ale w Warszawie, myślę, że nie będzie to dla Was problemem, bo pracują też zdalnie. Wystarczy przesłać wszystkie dokumenty i z głowy. Sama korzystam, chociaż mieszkam w Koszalinie i bardzo sobie chwalę. 

#36 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 12:28

Polecę Wam fajne biuro, ale w Warszawie, myślę, że nie będzie to dla Was problemem, bo pracują też zdalnie. Wystarczy przesłać wszystkie dokumenty i z głowy. Sama korzystam, chociaż mieszkam w Koszalinie i bardzo sobie chwalę. 

Nazywa się Liczyk smile.png

#37 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 09:25

W ostatnim czasie całkiem dużo się ich nazbierało w Krakowie. Warta uwagi jest Kancelaria DGP i Biuro In-nova.

#38 ginditeng

ginditeng

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 13:06

Ja ze swojej strony mogę polecić mocno Cracow Union. Zanim otworzyłam własne biuro, korzystałam z ich usług i pomocy. Zawsze wszystko wykonywali bardzo profesjonalnie.

Jako księgowa pracuję już 6 lat. Do tej pory udało mi się otworzyć własne biuro księgowe. Wałbrzych to miasto w którym działam.

#39 Guest_gersss

Guest_gersss
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 09:53

Zatrudniam ok. 10 pracowników zdalnie. Bez outsourcingu kadrowo – płacowego to bym sobie nie poradził :P Najbardziej oszczędną formułę rozliczeń znalazłem w biurze ed-pro.pl. Byłem osobiście, przedstawili mi wiele realizacji, które przypominały mój format. Doświadczenie to się z nich po prostu wylewa :D Sprawozdania, rozliczenia, ewidencje. Wszystko, absolutnie wszystko ogarniają i optymalizują, aby przedsiębiorca miał SPOKÓJ. A to dla mnie najważniejsze :) Nie mam po prostu czasu, żeby się jeszcze papierami denerwować.

#40 Guest_Olson

Guest_Olson
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 19:48

To i ja dorzucę od siebie polecenie - wspomniany Tax Care. Najpierw korzystałem na Urzędniczej, a potem przeniosłem się (za księgowym, bo się przenosił) na Bora Komorowskiego. Długo już współpracujemy i naprawdę jestem zadowolony, bo sporo kasy zostało w kieszeni odkąd nie trzymamy etatu, a praca wykonana porządnie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe kraków, biuro rachunkowe, krakow, kraków biuro, rachunkowe, księgowość, rachunkowość, polecane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych