Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe polecacie Kraków?

biuro rachunkowe kraków biuro rachunkowe krakow kraków biuro rachunkowe księgowość rachunkowość polecane

wróć do serwisu Księgowość 72 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 12:21

Witam

Chciałabym założyć jednoosobową działalność gospodarczą w Krakowie i szukam dobrego, sprawdzonego biura. Czy ktoś może mi jakieś polecić? Z góry dziękuję za pomoc smile.png)

#2 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 13:52

Witam

Chciałabym założyć jednoosobową działalność gospodarczą w Krakowie i szukam dobrego, sprawdzonego biura. Czy ktoś może mi jakieś polecić? Z góry dziękuję za pomoc smile.png)

napisz na biuro24@onet.eu 

#3 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 18:44

Sprawdź http://firkrakow.pl/oferta - dla nowych klientów udzielają 50% rabatu na usługi przez pierwsze 2 miesiące współpracy. Dobrze się z nimi współpracuje. Może dlatego, że to firma rodzinna, więc jakoś tak jest po prostu miło.

#4 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1016 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 15 grudzień 2015 - 18:50

Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych usług. Świadczymy szeroką pomoc przy rejestrowaniu działalności, reprezentujemy naszych klientów przed urzędami, a indywidualna księgowa chętnie odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Ceny mamy bardzo przystępne. Zapraszam do kontaktu: biuro@kraktax.pl smile.png

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#5 nawitrynie

nawitrynie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 19:16

Generalnie mało przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, że od sierpnia zeszłego roku biuro rachunkowe może założyć niemal każdy. Nie ma obowiązku zdania egzaminu państwowego, posiadania certyfikatu ministra finansów, czy nawet wykształcenia kierunkowego czy doświadczenia w zawodzie. Większość biur prowadzą oczywiście osoby kompetentne, ale wybierając biura sprawdź doświadczenie czy wykształcenie swojego przyszłego księgowego. Jednego linka ci nie podam, ale możesz sobie zobaczyć te strony: biuro rachunkowe1, biuro rachunkowe2, biuro rachunkowe3

Najlepiej napisz do kilku biur, zadaj najważniejsze pytania i poproś o wycenę usług dla swojej firmy - z wybranym biurem umów się na spotkanie i tyle.

#6 Jakob

Jakob

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 21:13

Kancelaria Księgowo-Prawna w Krakowie na ul. Dunin-Wąsowicza 8/6. świadczy nie tylko kompleksowe usługi rachunkowości, ale także obsługę prawną oraz wykonuje usługi windykacji i dochodzenia odszkodowań. tel. 12 294 11 47.

#7 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 11:32

Polecam Inetus. To internetowe biuro, działają na terenie całej Polski, wszystko szybko na email i telefon. Mają tez stacjonarne biuro, ale dla mnie online wygodniejsze.

#8 Guest_Mikołaj

Guest_Mikołaj
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:36

Nie mieszkam bezpośrednio w Krakowie. Moja firma ma taki charakter, że pracuję w domu. W mojej okolicy nie ma sensownego biura rachunkowego,  a do Krakowa nie uśmiecha mi się dojeżdżać. Dlatego też rozliczam się internetowo. W Superksięgowej wystarczy przesłać dokumenty do rozliczenia. Dają też dostęp do aplikacji, która wystawia faktury online. Moim zdaniem taka forma księgowości jest bardzo wygodna.

#9 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 09:06

Ja od lat prowadzę swoją firmę i korzystam z usług jakie świadczy kancelaria-dgp. Nie narzekam, bo wiele udało mi się z nimi zaoszczędzić. Widać, że znają się na robocie. Mam z nimi dobry kontakt, wiec jak coś to pytaj, to odpowiem na Twoje pytania. Ewentualnie sama się skontaktuj 12 442 02 61.  Ja osobiście polecam ;)

#10 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 12:18

Jest jasne, że każdy będzie polecał swoje biuro jeśli jest jego właścicielem a jeśli jest przedsiębiorcą to biuro, które go obsługuje pod warunkiem, że jest zadowolony. Jednak to chyba nie daje pełnego poglądu na to co można uzyskać od biura za swoje ciężko zarobione pieniądze. Warto poświęcić nieco czasu na poznanie ofert wielu biur i wyrobić sobie własne zdanie na ten temat. Są już serwisy np. ksiegowynastart.pl gdzie po minucie spędzonej na wpisaniu własnych potrzeb oferty spłyną same. Z nich dowiemy się co biuro oprócz tego co musi (podatki i ZUS) może nam zaoferować a może bardzo wiele tylko nie zawsze chce.

#11 SalSoft Księgowość

SalSoft Księgowość

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 05 luty 2016 - 06:14

Zapraszam do współpracy - oferuję usługi księgowe oraz doradcze, zawsze w dobrej cenie i sympatycznej atmosferze. W ramach współpracy udostępniam program do wystawiania faktur, sms-y przypominające o terminie płatności podatku. Szczególną opieką otaczamy nowych przedsiębiorców. Kontakt: www.solidnaksiegowa.com

Biuro rachunkowe - księgowość i podatki dla Twojej firmy: www.solidnaksiegowa.com

#12 Guest_Niko

Guest_Niko
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 21:45

Witam serdecznie, firma działająca na terenie całej Polski, siedziba w Krakowie oferuje rabat na wszystkie usługi dla nowych firm-20%

#13 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 21:01

Biuro Tributum na Dunin-Wąsowicza. Rachunkowość plus jeszcze pomoc doradcy prawnego.

#14 Weronika05

Weronika05

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 08:30

Polecam biuro rachunkowe na ul. Wincentego Pola.
Prowadzą mi księgowość sp. z o.o. w przystępnej cenie. Mam też darmowe konsultacje z prawnikami. Wszystko sprawnie i rzetelnie.
Warto umówić się z nimi na spotkanie i zobaczyć co zaproponują.

#15 MultiTax

MultiTax

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 15:03

Zapraszam do współpracy,

Biuro Rachunkowe MultiTax Tarnów. Doświadczenie i kompleksowa obsługa. Przekaż dokumenty bez wychodzenia z domu. Indywidualna wycena współpracy.

kontakt:
Paweł Kubarek
501761757
multitax@interia.eu

#16 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 19:09

Może zdalna księgowość? Tax Care ma bardzo dobrą ofertę księgowości. Oferują nie tylko obsługę księgową, ale i też m.in. optymalizację podatkową. Cenowo też ta oferta jest atrakcyjna.

#17 Guest_Vera

Guest_Vera
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 23:09

No to ja się podłączę do pytania czy ta zdalna księgowość się sprawdza? I o co chodzi z optymalizacją podatkową? Właśnie szukam i to na szybko czegoś sensownego, bo moja księgowa ucieka mi za granicę, bo jej mąż oświadczył, że nie musi pracować, ale chce ją tam. I jestem w kropce.

#18 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 20:04

No to ja się podłączę do pytania czy ta zdalna księgowość się sprawdza? I o co chodzi z optymalizacją podatkową? Właśnie szukam i to na szybko czegoś sensownego, bo moja księgowa ucieka mi za granicę, bo jej mąż oświadczył, że nie musi pracować, ale chce ją tam. I jestem w kropce.

Odnośnie optymalizacji podatkowej proszę się skontaktować się z Doradcą Podatkowym firmy Venisoft (biuro@venisoft.pl) Biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Szpitalnej. Prowadzą również zdalną księgowość (w dużym skrócie: umożliwiają bieżący podgląd sytuacji finansowej firmy (logowanie), nie ma konieczności częstych wizyt w biurze, sami odbierają dokumenty od klienta lub pracują na skanach- do uzgodnienia, no i są też korzystni finansowo, kontakt telefoniczny, e-mail non stop właściwie.

#19 Januszz

Januszz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 16:50

Wystarczy, że wpisałbyś to pytania w przeglądarkę internetową i miałbyś pełno ofert, ale podobno szukasz kogoś sprawdzonego. Nie znam dużo biur rachunkowych więc mogę Ci polecić tylko to z którym ja współpracuje. Prowadzą moją firmę od ponad 3 lat, wszystkie sprawy firmy są rzetelnie i terminowo pozałatwiane. Mam porządek w papierach, firma dobrze prosperuje więc na księgowość nie mogę się skarżyć. Oprócz usług księgowych mogą też prowadzić KPiR oraz udzielają porad podatkowych. Sprawdź czy ich oferta Ci odpowiada: http://www.podatki-k...-krakow-cennik/

#20 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 kwiecień 2016 - 16:22

Zdalna księgowość w Tax Care u mnie się sprawdza bardzo dobrze. Raz w miesiącu zanoszę dokumenty do punktu Tax Care. Cena usługi w moim przypadku nie jest wygórowana, bo tylko 150zł za miesiąc. W każdej chwili gdy zechcę mogą mnie reprezentować przed US czy ZUS. Co do optymalizacji to w skrócie można napisać, że to działania zmierzające do obniżenia kosztów prowadzenia działalności.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe kraków, biuro rachunkowe, krakow, kraków biuro, rachunkowe, księgowość, rachunkowość, polecane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych