Skocz do zawartości

Zdjęcie

biura nieruchomości

umowy

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 sylwunia

sylwunia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 21:55

Chciałam poruszyc wątek umów z biurami nieruchomości o sprzedaż mieszkań. Ja podpisałam taką umowe i po trzech miesiącach rozwiązałam ją, ponieważ nie otrzymywałam żadnych ofert (klientów na kupno mojego mieszkania). Po głbszej analizie umowy doczytałam, że umowa zobowiązuje bez terminowo, tzn. po podpisaniu umowy z kupującym bez wzgldu kiedy to nastapi musz przedstawic akt notarjalny w w/w biurze notarialnym.

to jest łobuzeria wg mnie. czytajcie dokładnie wszystkie umowy jakie zawieracie.

pozdrawiam

#2 Karoop

Karoop

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 grudzień 2015 - 15:13

Ja swoje mieszkanie znalazłem tutaj: http://www.dopoznania.pl/warszawa/, wiedziałem czego chcę i później mogłem sam zgłosić się do dewelopera. Okazało się, że znalezienie mieszkania wcale nie jest takie trudne.

#3 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 18:02

zalezy na kogo sie trafi. ja z kolei mam tylko dobre doswiadczenia z moim biurem, wspolpracowalam z Nowodworski Estates w Krakowie, znaleźli mi klientow w ok. dwa tygodnie wiec jestem jak najbardziej zadowolony.

#4 Guest_minik

Guest_minik
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 11:51

Mnie mąż przekonał że lepiej będzie jak sami znajdziemy sobie mieszkanie. Szukaliśmy na internecie, chyba z dwa czy trzy razy byliśmy na targach mieszkaniowych. Czytaliśmy na forach o deweloperach i tak w końcu zdecydowaliśmy się na mieszkanie w mieście.

#5 Guest_maniek

Guest_maniek
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 15:37

Długo szukaliście?

#6 Guest_minik

Guest_minik
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 16:43

Czyja wiem, nie śpieszyło nam się. W sumie jeszcze budowa trwa, ale już mamy zaklepane mieszkanie na tprinwestycje.pl na Agrestowej.  

#7 Guest_Gośka

Guest_Gośka
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 08:54

Podpisywanie umów to straszna rzecz. Trzeba to robić naprawdę skrupulatnie bo nie wiadomo na co się trafi. Ja z doświadczenia mogę polecić biuro Gross z Wrocławia. Umowy są bardzo przejrzyste. W zespole mają także prawnika, z którym można się spotkać w celu wyjaśnienia jakiś niepewności w umowie. Pani Katarzyna wszystko cierpliwie nam wytłumaczyła i nie musieliśmy udawać się do żadnego innego prawnika, żeby sprawdzić czy w umowie nie ma kruczków. No i same dobre rzeczy wyszły z tej umowy, bo udało się sprzedać mieszkanie smile.png

#8 DOM.COM

DOM.COM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 kwiecień 2016 - 20:15

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kupujesz bezpośrednio od nas!

Osiedle "Słoneczny Stok" położone jest na pięknym stoku o południowej wystawie w urokliwej miejscowości Sygneczów.
Lokalizacja osiedla łączy w sobie bardzo dobrą komunikację z Krakowską aglomeracją, możliwość obcowania z naturą, oraz gwarantuje spokój i ciszę w malowniczym, oddalonym od miejskiego zgiełku AZYLU.

Trwa sprzedaż mieszkań w budynku 216.
SEGMENT „BLIŹNIAKA” (175 M² w budynku 216) za 620.000,0 zł (brutto). TO TYLKO 3.543,0 ZŁ/M² (brutto)!
ATRAKCYJNE CENY M² W MIESZKANIACH JEDNOPOZIOMOWYCH JUŻ OD 3600 ZŁ BRUTTO!
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!
Strona internetowa inwestycji: www.sygneczow.pl
Strona internetowa dewelopera/inwestora: www.dom.com.krakow.pl

Kontakt:
Wojciech: 698 269 035
Artur: 609 189 316
dom.com@sygneczow.pl

#9 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 19:20

Zajrzyjcie sobie na stronę tego biura nieruchomości https://www.russjan.com/. Mają tam w ofercie domy i mieszkania położone w Trójmieście. Każda z tych nieruchomości jest godna uwagi. Mają tam luksusowe oferty. Nie tylko można tam dokonać zakupy. Mają też propozycje wynajmu. Koniecznie zajrzyjcie sobie na ich stronę i przejrzyjcie oferty. Na pewno każdemu coś tam wpadnie w oku. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: umowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych