Skocz do zawartości

księgowość dla spółki

wróć do serwisu Księgowość 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 kwiecień 2019 - 12:24

Ja myślę że mogę śmiało polecić biuro https://phenofinance.com/. Są bardzo rzetelni w tym co robia i zawsze można na nich liczyć. Znają się na swojej pracy, więc wszelkie formalności są zawsze dopięte na ostatni guzik.

#22 Jakub Mułkowski

Jakub Mułkowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 15 maj 2019 - 08:31

Jeżeli sprawa jest nadal aktualna zapraszam do kontaktu: jakub.mulkowski@brokeria.pl

#23 Jolanta_Jolanta

Jolanta_Jolanta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 12:17

Witam

Zapraszam do nas smile.png Stały kontakt, indywidualna księgowa i reprezentacja w US. Ceny też mamy przyzwoite.

Planujemy założenie działalności gospodarczej w formie spółki z.o.o. Będzie to głównie planowanie i potem organizacja eventów. Moje pytanie dotyczy biura rachunkowego online. Nie wszystkie biura mają pełną  księgowość w ofercie.  Szukamy w miarę taniego, chociaż zdajemy sobie sprawę, że takie usługi są droższe od rozliczania kpir. Jeśli ktoś z Państwa może doradzić zaufane firmy księgowe, będziemy wdzięczni. 

Dzień dobry,

Polecam firmę księgową, która jest mi szczególnie bliska: http://polaudit.pl. Specjalizują się w księgowości, prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz doradztwie podatkowym (działają również online). Pierwszy miesiąc jest za 1 zł:)))

#24 Guest_Sida

Guest_Sida
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 07:59

Polecam outsourcing księgowy, u mnie się sprawdza, a jestem na samozatrudnieniu. Nie muszę się niczym martwić. Zleciłam takie sprawy Księgowemu w airmaxach, którego szczerze polecam.

#25 Guest_Favik9

Guest_Favik9
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2021 - 19:43

Polecam QualityDot. To biuro rachunkowe z Warszawy, które podchodzi do klientów kompleksowo, a dla nowych ma 30% rabatu. Do tego wszystko można załatwić za pośrednictwem kuriera :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych