Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dieta na rzeźbę

wróć do serwisu Sektor Publiczny 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 capitalstudio

capitalstudio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 08:07

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem było by skorzystanie z pomocy profesjonalisty. Na przykład taki prywatny trener w poznaniu na pewno Ci pomoże. Dobierze odpowiednią dietę oraz ćwiczenia tak, aby efekty były jak najlepsze i pojawiły się możliwie najszybciej. Zdecydowanie rozważ taką opcję.

#22 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:58

Kura i ryż :lol:

#23 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 22:44

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

W sumie trochę tak. No i do tego warzywa.

#24 AnnaLis

AnnaLis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 11:25

spróbuj diety sirt , ale nie zapominaj że najważniejszy jest trening.

#25 wiendrzej

wiendrzej

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 11:41

Przede wszystkim, bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniego białka. Bez tego raczej nie da się osiągnąć zadowalających efektów w dobrym czasie. Tylko trzeba na ten temat trochę poczytać w Internecie. Śmiało można powiedzieć, że dość ciekawe i naprawdę sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym znajdują się tutaj https://www.trener.p...-bialka-wybrac/ Sądzę, że zdecydowanie warto zajrzeć na ten artykuł, ponieważ dzięki temu bez problemy dobierzemy coś sprawdzonego dla siebie :)

Nie daj się omamić!

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 16:08

Do diety warto włączyć olejek konopny. Na cbdworld.pl można poczytać o jego właściwościach i kupić go w korzystnej cenie.

#27 fitel

fitel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 kwiecień 2018 - 21:48

W moim odczuciu na rzeźbę najlepsza jest dieta low carb lub paleo. Najlepiej doradzi Ci doświadczony trener personalny. Jeśli szukasz kogoś ze Śląska sprawdź: odchudzanie Katowice

Trening personalny Katowice - trenuj z doświadczonym trenerem personalnym!

#28 DawidJazgierz

DawidJazgierz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 14:07

Kiedyś obsesyjnie i restrykcyjnie trzymałem się diety, zarówno w okresie gdy chciałem przybrać na masie mięśniowej jak i gdy chciałem pozbyć się tłuszczu. Aktualnie uważam, że nie warto być niewolnikiem diety. Jeśli nie jesteś sportowcem itp. jedz względnie zdrowo, ogranicz fast food i alkohol i staraj się jeść trochę mniej, możesz do tego dodać aktywność fizyczną. Jeśli w Twoim wypadku to nie pomoże, to śledź kalorie, które spożywasz, jedz 200-300 kcal mniej niż powinieneś i będzie okej :)

#29 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 13:01

Ja też chciałem zacząć coś ale ostatnio znalazłem nową pizzerie w mieście i odkładam ciągle  :lol: Sprawdz http://pizzasky.pl

#30 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 09:03

Super suplementem jest wg mnie TillSlim. Roślinny skład z dużą dawką ekstraktów w jednej kapsułce, nie trzeba tego łykać kilogramami, bo w jednej tabletce jest już prawie tysiąc mg ekstraktów. Naturalne rzeczy lepiej się wchłaniają, nie są wydalane przez organizm.

#31 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 13:25

Jak chcesz mieć wymarzoną sylwetkę to może pójdź tutaj http://studiofigura.com.pl na modelowanie sylwetki

#32 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 10:35

A co myślicie o takich produktach jak https://swiatsupli.p...6570615118.html Podobno w związku z tym, że na rynku znajdziemy obecnie dziesiątki, jeśli nie setki preparatów wspomagających odchudzanie, wybór tego najlepszego bywa kłopotliwy. Dobry spalacz tłuszczu powinien nie tylko pomagać redukować tkankę tłuszczową, lecz także hamować apetyt, dodawać energii i przyspieszać metabolizm. W sklepie znajdziesz szeroki wybór odżywek na spalanie tłuszczu przeznaczonych zarówno dla osób, które amatorsko uprawiają sport, jak i zawodowców. 

#33 iguanka

iguanka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 18:05

Wydaje mi się, że najlepiej zrobisz jak poprosisz o ułożenie specjalnej diety dla siebie kogoś, kto się na tym zna.

#34 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 618 postów

Napisano 17 maj 2019 - 12:58

Na rzeźbę to są ćwiczenia, a nie dieta. Jak chcesz mieć ładną posturę, to zapisz się do siłowni, albo na fitness. Mi się ładny brzuch udało wyrzeźbić na http://rkf.com.pl/ mają przystępny cennik, więc są jednym z najlepszych miejsc jakie można wybrać w Szczecinie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych