Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dieta na rzeźbę

wróć do serwisu Sektor Publiczny 34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 16:40

Z jakiej diety wy korzystacie podczas robienia rzeźby? Muszę jakąś sobie dobrać i nie mogę się zdecydować. 

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 17:29

Z jakiej diety wy korzystacie podczas robienia rzeźby? Muszę jakąś sobie dobrać i nie mogę się zdecydować. 

Nie jem nic, to najlepsze na rzeźbę.

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 590 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 19:56

Dobór diety może nie być tak łatwy, jeżeli chcesz samemu sobie ją ułożyć, to zależy ona od wielu czynników, takich jak twoja waga i ćwiczenia jakie wykonujesz. Dlatego lepiej jest skorzystać z ułożonych i sprawdzonych diet i tylko dostawić swoje parametry i wyliczyć ile czego jeść. 

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 21:59

No tak właśnie mam zamiar zrobić, tylko myślę nad tym jaka dieta będzie najlepsza.

#5 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 590 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 23:00

Strona http://dieta48.pl/ powinna ci pomóc, ja właśnie tam znalazłem swoja dietę z której jestem zadowolony,  musisz samemu dobrać taką dietę, byś był z niej zadowolony.

#6 JonatanKonopko

JonatanKonopko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 09 grudzień 2015 - 10:14

Znam tę strone. Właśnie tam można znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji.

#7 Kawunia34

Kawunia34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 13:04

Najlepsza, najzdrowsza i najbardziej dla nas dopasowana to dieta zgodna z grupą krwi. Wbrew temu co mogłoby się wydawać, jedzenie może mieć na nas zbawienny wpływ. Z drugiej zaś strony, konkretne produkty, które będą warunkować zdrowie w przypadku posiadaczy grupy krwi AB, są złe dla osób, które posiadają grupę krwi 0. Z wielkim uporem będę powtarzać za każdym razem, że jedynie dieta, sport i suplementacja stanowią żelazny zestaw, który zagwarantuje świetnie wyniki w czasie odchudzania i rzeźbienia swojego ciała:-)

#8 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 03 luty 2016 - 10:10

Ja uważam, że najlepiej przede wszystkim jeść zdrowo :) i dostosować ilość posiłków i ich kaloryczność do trybu życia :D

#9 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 12:21

Dieta, dietą, ale zgadzam się, że najważniejsze by się zdrowo odżywiać i dbać o nasze narządy, szczególnie takie jak wątroba. Nie wiem czy w ogóle wiecie jakie są oznaki chorej wątroby , warto o tym poczytać, bo często nie są to sygnały jednoznacze i można je pomylić z zatruciem pokarmowym etc. A tym czasem bagatelizowanie takich oznak może poważnie zagrażać nie tylko waszemu zdrowiu, ale i życiu...

#10 karina87

karina87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 19:40

Przede wszystkim białko, dużo kurczaka, ryżu, jogurtów ;)

#11 agatkor

agatkor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 29 marzec 2016 - 10:53

W dobie smartfonów powstają też aplikacje służące do liczenia spożywanych kalorii w ciągu dnia, są na tyle szczegółowe, że bez większego trudu można określić, co należy ograniczyć w naszym jadłospisie, a co dodać. 

Jest to dobra alternatywa dla tych, którzy niechętnie myślą o wyrzucaniu kasy na porady dietetyka, chyba, że ma się jakieś dolegliwości, które wymagałyby konsultacji z nim, wtedy lepiej nie ryzykować. 

W moim przypadku świetnie się to sprawdziło, bo odkąd tylko zaczęłam ćwiczyć, moim celem była rzeźba, nie zrzucenie masy, a dzięki aplikacji dowiedziałam się, co do tej pory robiłam źle w kwestii żywienia, że nie widziałam efektów. 

Dla rzeźby ważne jest, aby należycie odżywić nasze mięśnie, przez co dieta bogata w białko będzie najodpowiedniejsza. Należy też pamiętać o takich rzeczach jak kasze, ryż, płatki owsiane, aby wypełniały żołądek na dłuższy czas. 

Nie zapominać o naturalnych źródłach witamin, czyli owocach i warzywach wszelkiego rodzaju, czy to w ramach normalnego posiłku czy przekąski. 

#12 halina156

halina156

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 maj 2016 - 14:26

Wysokobiałkowa oczywiście :).

#13 Marcinex30

Marcinex30

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • Lokalizacjazamość

Napisano 15 maj 2016 - 15:47

Duzo białka i bez cukrów

Jeśli się zastanawiasz co jeść żeby mieć pełno energii seksualnej, to przeczytaj ten artykuł o składnikach diety http://www.erektopor...sc-na-potencje/

#14 piotr090980

piotr090980

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 19 maj 2016 - 10:27

tak jak poprzedniczka, dużo białka i bez cukrów ale tez i bez tłuszczy, chociaz tłuszcz jest czasami potrzebny, wiec cos mozna tłustego sobie zjeść. 

#15 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 00:55

Trzeba zainwestować w odżywki na mase . W ten sposób można dostarczać organizmowi niezbędnych witamin i minerałów oraz zwiększyć ilość dostarczanych kalorii, a to jest bardzo istotne.

#16 Mrs. Turner

Mrs. Turner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 21 luty 2017 - 10:02

Hmm, to chyba warto udać się do dietetyka, żeby ustalił nam jakąś dietę. Samemu to łatwo przesadzić ze składnikami.

#17 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 11:45

Witam, czy wiecie o tym jakie właściwości ma morwa biała i czarna? Jeśli nie to koniecznie zajrzyjcie na  http://pieknojestwto...i-zastosowanie/ i dowiedzcie się więcej informacji. Może warto wiedzieć o takich rzeczach, co? Co sądzicie o tym?

#18 mistrzu.03

mistrzu.03

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 10:32

Dieta zgodna z grupą krwi? Nie obalili już tego mitu 10 lat temu? XD Nie ma cudów, na rzeźbieniu ograniczamy węgle proste i jemy dużo białka (ale rozsądnie). Na rynku jest też wiele różnych supli dla sportowców. Ja się zastanawiam nad kupnem tego: http://vitamer.pl/forum/mass-extreme

Wiele osób o nim mówi, ktoś z was go brał?

#19 wojciechczech

wojciechczech

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 11:52

Duzo białka i bez cukrów

Dokładnie tak :)

#20 martta28

martta28

Nowy użytkownik