Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór plastrów odchudzających

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 walczakmalwina

walczakmalwina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:45

takie plastry nie pomogą nam schudnąć. Jeszcze nigdy o czymś takim nie słyszałam, a jestem w temacie już od kilku dobrych lat. Sama próbowałam wielu sposobów, ale poszłam po rozum do głowy i wybrałam się do profesjonalnej kliniki http://klinika100.pl/ . Dzisiaj dziękuję sama sobie, że zdecydowałam się na współpracę z osobą kompetentną, która zna się na diecie i odchudzaniu. A na alternatywne sposoby straty wagi patrze dzisiaj z niedowierzaniem, że kiedyś mogłam się na to nabierać. 

#22 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 16:44

Sprawdzony sposób na schudnięcie to olejek cbd, jest prosty w użyciu, bezpieczny i co najważniejsze skuteczny cbddirect.pl

#23 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 15:33

Nie wiem czy wiecie ale african mango opinie to naprawdę świetny suplement diety, którego głównym składnikiem jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango. Odgrywa on ważną rolę w procesie odchudzania, dużo lepsza opcja niż jakiekolwiek plasty ! 

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#24 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1043 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 10:55

Wątpię by takie plastry komukolwiek mogły pomóc w odchudzaniu.

#25 Nielatający

Nielatający

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:54

Plastry? Serio? Naprawdę plastry na odchudzanie, powiadacie? Nie no. Lepszy jest suplement diety Vanefist Neo opinie co do którego są naprawdę, bardzo, ale to bardzo dobre :) 

#26 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 22 sierpień 2019 - 14:17

Plastry, suplementy, inne magiczne sztuczki... Przede wszystkim dobrze dobrana dieta oraz ćwiczenia. To jest podstawą odchudzania i zawsze będzie ;)

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#27 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 11:46

Najlepsza będzie tutaj odpowiednia dieta a nie jakieś plastry odchudzające....

Polecam szczególnie dietę bezglutenową. Osoby stosujące tę dietę dostrzegają obniżenie masy tluszczowej oraz obniżenie masy ciała -  wynikać ona może z poprawy funkcjonowania kosmków jelitowych i ich wchłanialności, dzięki czemu wartości odżywcze z pożywienia mogą być lepiej rozporządzane w organizmie. Ograniczenie ilości węglowodanów również ma na to ogromny wpływ.

Produkty bezglutenowe znaleźć bardzo łatwo, w sklepach stacjonarnych i w sklepach online:

https://bezgluten.pl...wo-bezglutenowe

Polecam szukać ich tutaj. 

#28 Kamilian

Kamilian

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 22:10

Patrząc na efekt jaki uzyskała moja żona, to moim zdaniem warto zastanowić sie nad zastosowaniem Slimunox

#29 kerryjane72

kerryjane72

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 21 luty 2020 - 20:27

Działają? Ja nawet nie myślałam nad tym żeby postawić na pomoc takich plastrów. Przy odchudzaniu najważniejszą rzeczą jest odpowiednia dieta i to na tej powinniście się skupić. Dodatkowo możecie pomyśleć właśnie o różnym wsparciu. Zobaczcie sobie pomoc przy diecie proponowaną przez portal labmedica. Mają tu recenzje, opinie przeróżnych suplementów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych