Skocz do zawartości

Kupno samochodu

samochód nowy uzywany komis używany Auto salon

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1111 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 11:37

Na pewno często pojawiającym się dylematem jest to, który samochód będzie lepszy - nowy czy używany, nie ma się zresztą co dziwić. To często wałkowany temat, zobacz tutaj, jakie zalety i wady wymienia się jednego i drugiego.

#42 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 11:05

Wybór samochodu to bardzo ciężka decyzja. Ja zdecydowałam się na kupno Opla Zafiry, ponieważ potrzebowałam przestronnego i bezpiecznego samochodu dla swojej rodziny. Auto znalazłam w bardzo dobrej cenie w komisie www.komislux.pl. Jak dotąd jestem bardzo z niego zadowolona.

#43 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 16 kwiecień 2020 - 20:04

Dzięki za pomocną informacje.

#44 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 26 kwiecień 2020 - 12:39

Wszystko tak naprawdę zależy od naszych wymagań względem samochodu. Ja przykładowo niedawno rozglądałam się za czymś typowo do jazdy po mieście. Chciałam mieć pewność, że dokonam odpowiedniego wyboru. Z pomocą przyszedł mi między innymi wpis ze strony: https://www.autoredu...kie-czyli-jakie Znajdziecie w nim informacje na temat tego na co zwrócić uwagę wybierając auto miejskie. Mi osobiście te wskazówki bardzo pomogły. Dzięki nim w końcu znalazłam dla siebie odpowiedni pojazd.

#45 Guest_aker

Guest_aker
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2020 - 11:17

Ja to kupiłem po leasingowego rav4 hybrid. Przynajmniej wiem co się z nim działo nim do mnie trafił. A że toyoty są solidne to się nie boję, że będzie z nim coś nie tak. Bardzo mnie przekonał swoimi 197 KM i spalaniem 7l na setkę 

#46 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 380 postów

Napisano 28 czerwiec 2020 - 10:54

Według mnie nie tylko samochody w Bawaria Motors MINI są dobre, ale ogólnie cały serwis robi spore wrażenie i przyciąga klientów. Byłem już tam nie raz i zawsze można liczyć na doskonałą obsługę. nigdy się nie zawiodłem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samochód, nowy, uzywany, komis, używany, Auto, salon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych