Skocz do zawartości

Kupno samochodu

samochód nowy uzywany komis używany Auto salon

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Maryla

Guest_Maryla
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 13:11

Gdzie najlpeiej szukać używanego smaochodu? Nie stac mnie na nowy, ale boję się kupić kota w wairku rzez internet, komisy też nie grzeszą szczerością, a już szxzególnie  w stosunku do kobiet.

#2 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 15:39

najlepiej to popatrzeć po giełdach i prywatnych wlascicielach. Można trafić bardzo fajne okazje.

#3 Guest_Maja

Guest_Maja
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 18:59

Też teraz poszukuję samochodu i to nie jest takie łatwe, tym bardziej dla kogoś kto mało się na tym zna. Właśnie na prywatnych właścicielach zawiodłam się najmocniej, no chyba że wyjątkowo trafiałam na takich mało uczciwych. Gdyby nie pomoc kolegi dałabym się wpuścić w niezły kanał. Warto kogoś prosić o pomoc albo znaleźć sprawdzone źródło, ale takich mało z tego co widzę...

#4 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 23:21

Od handlarze to trzeba liczyć cena + 50% bo potem wyjdą rzeczy do naprawy.

#5 Martens

Martens

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 07:39

Otóż to, w przypadku kupna u handlarza dopiero trzeba być przygotowanym na "jazdę" po zakupie.

#6 Guest_Artur84

Guest_Artur84
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:10

Osobiście uważam, ze nie warto kupować samochodu, który traci na wartości już w momencie wyjazdu z salonu. Przecież taki 3, 4 lata starszy samochód prawie nic mu nie ustępuje, ale oszczędność jest mocno zauważalna. No chyba ze ktoś ma kaprys zeby mieć nowe wink.png Maryla a nie myślałaś o samochodzie poleasingowym? Masz całą dokumentacje samochodu, dokładny przebieg, czyli jest bezpiecznie. Jest w Warszawie na Bemowie taki salon, który oferuje auta poleasingowe, chyba nawet pierwszy w Polsce (wreszcie coś sie zmienia w tej materii na dobre wink.png). Np taka skoda fabia z 2012 r za niecałe 25 tys to chyba całkiem przystępna oferta smile.png

#7 Zdobyslaw

Zdobyslaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 19:50

Jeżeli nie znasz się na samochodach zbyt dobrze i nie jesteś w stanie samodzielnie ocenić stanu auta to zawsze można zabrać pojazd do mechanika, chociaż prywatni sprzedawcy nie godzą się na to zbyt często. Może dobrym pomysłem byłoby kupić auto po leasingu? Moja siostra kupowała samochód tutaj http://autakrajowe.com.pl Oczywiście są to auta używane, z różnymi przebiegami, ale kupujesz je od firmy, a nie od prywatnego sprzedawcy. Takie auta muszą mieć wszystkie dokumenty oraz potwierdzony stan techniczny. Wiele z tych samochodów dostaje też pisemną gwarancję na kilka miesięcy, więc nie zostaniesz na lodzie jak samochód odmówi posłuszeństwa niedługo po zakupie, a jak kupisz auto z prywatnego ogłoszenia to ryzyko jest po twojej stronie.

#8 Guest_krys

Guest_krys
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 14:28

Bałem się kupić auto od niepewnych handlarzy, mimo że widziałem kilka odpowiadających mi ofert. Ostatecznie, mając odpowiedni budżet, zdecydowałem się na zakup używanego auta, ale u dealera BMW Zdunek Premium, który w salonie sprzedaje także nowe auta. Jestem zadowolony, bo trafiło mi się bardzo fajne auto marki, która jest moim faworytem. 

#9 Guest_reag88

Guest_reag88
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 00:05

O, to ciekawie, że można u Zdunka kupić też auta kilkuletnie, bo szczerze mówiąc bardziej odpowiada mi ta opcja, a myślę o BMW od jakiegoś czasu. Brat ma to auto, z tym, że zakupił nówkę i jest niesamowicie wygodne, komfortowe i eleganckie. 

#10 karolbiegan

karolbiegan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaBielany

Napisano 16 czerwiec 2016 - 18:48

Nie kupuj auta w komisie tam najwięcej chachmentów 

#11 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 13:05

Ja szukałam na portalach ogłoszeniowych. W końcu kupiłam Alfę Romeo od mechanika, który zajmował się wyłącznie Alfami. To było ryzyko, bo wiedział jak je dobrze sprzedać, ale warto było.

#12 zawer22

zawer22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaRawicz

Napisano 09 sierpień 2016 - 16:50

Jak ktos sie nie zna na samochodach to kupować tylko i wyłacznie od rodziny lub bliskich znajomych. Takich co nas nie oszukają. Od obcych absolutnie kupić nie można, jeśli sie nie znamy.

#13 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 11:47

A w przypadku gdy ktoś zajmuje sie skupowaniem i sprzedażą samochodów bądź chce znaleźć wymarzony model auta dla siebie to polecam apkie z ktorej sam korzystam http://powiadom-mnie.plktora w ciągu minuty z takich serwisow jak allegro, olx, otomoto, mobile, czy autoscout. Dzięki temu nie trace czasu na bezsensowne przeszukiwanie i zawsze jestem jednym z pierwszych

#14 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 10:48

Sugeruję szukac aut w komisach i to najlepiej takich które mają w swoich ofertach samochody poleasingowe. Popatrz tutaj http://noweuzywane.e...da-octavia-iii/ mają fajną skodę octavie wersję III w kombi. Auto w mojej ocenie bardzo praktyczne i na trasę i po mieście.

#15 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:50

Trwa już grudzień a co za tym idzie rozpoczęły się wyprzedaże roczników. Jeżeli ktoś myśli nad Hondą to ze swojej strony mogę polecić Wam salon HondaPlaza w Warszawie byłem ze znajomym w zeszłym tygodniu i mają już spore obniżki szczególnie zauważalne w przypadku modeli CR-V. A według mnie ten japoński SUV jest jednym z lepszych i ładniejszych na rynku :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samochód, nowy, uzywany, komis, używany, Auto, salon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych