Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki rzetelny zakład pogrzebowy w Warszawie

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:05

Dom Pogrzebowy Elizjum to bardzo profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Po śmierci mojego Taty ciężko było mi się uporać z codziennością a co dopiero z formalnościami dotyczącymi pogrzebu. Właściciele zakładu zajęli się praktycznie wszystkim, całą organizacją, pomogli mi również wybrać kwiaty i oprawę muzyczną. Wielki profesjonalizm, duża empatia i ciepło. Polecam każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji. Biuro znajduje się na ul. Radzymińskiej 163 w Warszawie. 

#22 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:19

Mój ciężko chory mąż życzył sobie, żeby po śmierci jego ciało skremować. Firma pogrzebowa www.dpsz.pl załatwiła wszystkie formalności związane z kremacją i ceremonią pogrzebową. Pracownicy firmy byli wyjątkowo profesjonalni i uprzejmi.

#23 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 17:12

Moja rodzina korzystałam  z usług zakładu pogrzebowego   Sacrum z Olsztyna i firma  zajęła się organizacją pogrzebu kompleksowo i o nic nie musieliśmy się martwić.  Jeżeli ktoś z was jest z tych okolic i  będzie musiał zmierzyć się z takim smutnym tematem to ta firma zajmie się tym tematem kompleksowo i na najwyższym poziomie. 

#24 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 20:27

Byłam zdruzgotana po nagłej śmierci mojej mamy. Gdyby nie profesjonalna pomoc sprawnej firmy pogrzebowej www.dpsz.pl w ogóle nie dałabym rady z pogrzebem. Fachowcy z firmy zajęli się wszystkimi formalnościami i szczegółową organizacją uroczystości.

#25 Bożena Kucharska

Bożena Kucharska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:13

Kompleksowa usługa, kompetentni pracownicy są wielki wsparciem, potrafią doskonale zorganizować pogrzeb nawet daleko poza Warszawą. Profesjonalni, dostępni 24h oraz taktowni w trudnych dla nas chwilach towarzyszyli naszej rodzinie już kilkukrotnie. Szczerze polecam w 100% Zakład pogrzebowy Jakubisiak.

#26 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 22:02

Ja nie jestem z Warszawy ale mogę polecić dobry zakład pogrzebowy, który znajduję się w miejscowości Drobin i jest to zakład Drzewiarz. W tym zakładzie możemy liczyć na fachową i taktowną pomoc ze strony pracowników zakładu. 

#27 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 08:52

Wydaje mi się, że autorce chodzi raczej o to, żeby ktoś jej pomógł w kwestiach formalnych. Teraz firmy pogrzebowe się tym zajmują. Po stwierdzeniu zgonu przez lekarza dzwoni się po prostu do takiej firmy, ona odbiera ciało i przekazuję wszystkie informacją o dalszym postępowaniu. Często też załatwia, na przykład datę pogrzebu z księdzem i tak dalej, kieruje do konkretnych miejsc w celu załatwienia dokumentów. Przynajmniej w Radomiu Epitafium tak robi. Tutaj masz ich stronę http://www.epitafium.net.pl/ .

#28 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 13:12

ja też znam ten zakład pogrzebowy Drzewiarz z Drobina bo mieszkam w tamtych okolicach i oni mają naprawdę dobre opinie bo organizują pogrzeby naprawdę perfekcyjnie. Byłem na kilku pogrzebach , które organizował ten zakład i wszystko stosownie do okoliczności i dopięte na ostatni guzik. 

#29 w.malinowski

w.malinowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 08:56

Ten zakład polecili nam znajomi https://warszawa.pogrzeby-cerber.pl/, nie mylili się. Wszystko było bardzo profesjonalne, pracownicy zakładu pogrzebowego załatwili za nas większość formalności. Zamawialiśmy przez zakład nawet  wiązanki, więc jedyne co musiałem zrobić, to zjawić się na pogrzebie. Bardzo mi to pomogło, bo nie miałem głowy do latania po kwiaciarniach. 

#30 Łucja15

Łucja15

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2020 - 15:25

Znam dwa zakłady pogrzebowe, w jednym organizowałam pogrzeb, w drugim byłam tylko jako "gość". Zarówno https://pogrzebymemorial.pl/ jak i https://iredar.pl/ to zakłady wykazujące się ogromną empatią do klienta i wysokim profesjonalizmem. Oba pogrzeby przeprowadzone zostały z bardzo dużym szacunkiem, na jaki z całą pewnością zasłużyli moi krewni. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych