Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki rzetelny zakład pogrzebowy w Warszawie

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 11:31

Witam. Potrzebuję informacji o rzetelnym oraz niedrogim zakładize pogrzebowym. W sieci jest wiele ogłoszeń zakładów ale opinii jak na lekarstwo...

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 08:37

Nic dziwnego,ze nie ma opinii. Śmierć osoby z rodziny jest dużą trauma. Człowiek ma w takiej sytuacji inne rzeczy na głowie a nie pisanie opinii na forach na temat zakładów. Ze swojej strony mogę polecić Ci to miejsce:

http://www.olimp-m.pl/

Mają tam dobre ceny oraz pomagają we wszystkich załatwieniach formalnych w pogrzebie.Obecnie mają kilka swoich zakładów pogrzebowych w Warszawie. Między innymi na Żoliborzu oraz na Białołęce ( na stronie są wszystkie informacje).

Pozdrawiam. 

#3 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 13:44

Myślę, że nie ma opinii o zakładach pogrzebowych ponieważ ludzie chcą jak najszybciej zamknąć ten smutny rozdział w swoim życiu i starać się jakoś żyć dalej bez rozdrapywania ran. Jednak taka baza dobrych zakładów pogrzebowych czasami pomogłaby uniknąć nieprzyjemności. My kontaktowaliśmy się z Elizjum z ul. Radzymińskiej i dzięki nim zaoszczędziliśmy sobie szukania w Internecie wielu informacji jak na przykład kiedy i gdzie załatwić formalności. Pomogli nam również zorganizować sam pogrzeb z piękną oprawą muzyczną i florystyczną. Jeśli ktoś potrzebuje do nich kontaktu to można znaleźć na stronie: http://www.elizjum-warszawa.pl/

#4 Martek

Martek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 08:45

Rozsądne i rzeczowe podejście do tematu znajdziesz w firmie Gralewski. Polecam. Wystarczy poszukać i sprawdzić. Oferują usługi pogrzebowe w rozsądnych cenach.

p.s. bo niestety prawda jest taka, że strasznie zdzierają u nas w Warszawie Zakłady Pogrzebowe :-( i faktycznie ciężko znaleźć coś w dobrej cenie i żeby wszystko było dobrze zrobione

#5 Kiulu

Kiulu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 11:49

My też z rodziną przeglądaliśmy opinie w Internecie. I natrafiliśmy na stronę jakubisiak.pl. Zapoznaliśmy się z ofertą, poczytaliśmy opinie i skontaktowaliśmy się z nimi. Kontakt bardzo miły, ze wszystkim pomogli. Było nam ciężko, ale wszystko zostało sprawnie przygotowane... I nie płaciliśmy też wielkich pieniędzy, czego się baliśmy. Pogrzeb jednak do najtańszych nie należy, a tutaj wszystko wyszło tanio. Także polecam się do nich zwrócić. My na pewno to uczynimy następnym razem (oby jednak nie zdarzyło się to za wcześnie).

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1965 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 13:07

Łapcie namiary - http://www.pruszynski.waw.pl

Ogólnie to wiadomo, że korzystając z usług zakładu pogrzebowego nie mamy ochoty myśleć o tym, czy oni działają dobrze, czy źle... Jeśli swoje wykonają, to nam już wystarczy. Oni tak zrobili.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#7 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 07:02

Tak naprawdę rzetelnych zakładów pogrzebowych w Warszawie nie brakuje. Nie mniej jednak według mnie warto wybierać takie, gdzie podchodzi się z odpowiednim szacunkiem zarówno do zmarłego, jak i jego rodziny. Na pewno tutaj warto zwrócić uwagę na ofertę http://www.memento-m...eńce-i-wiązanki , gdzie jest prowadzony całodobowy odbiór zwłok, jak również można w razie potrzeby zlecić ich transport zza granicy. Poza tym w firmie tej załatwimy szybko wszelkie formalności związane z pogrzebem. 

#8 Wertyma

Wertyma

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 04 październik 2016 - 22:19

Ja polecam firmę http://calvaria.pl/- są niezwykle rzetelni, kompleksowi. Korzystałam z ich usług całkiem niedawno i polecam każdemu, kto potrzebuje polecenia takiej firmy.

#9 PawełKowal

PawełKowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 09 luty 2017 - 11:57

Pogrzeb to ciężki temat i spada zazwyczaj na nas gdy nie mamy na to siły... Ja mogę polecić http://www.minospogrzeby.pl bo w naszej rodzinie zawsze oranizowali pogrzeby i pomagali w urzędach

#10 Guest_Kika90

Guest_Kika90
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:05

Terra Levis. Łatwo na nich trafić w sieci. Trudno się mówi o kompetencjach zakładu pogrzebowego, dziwny temat. Jednak ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że organizują pogrzeby tak, jak powinny być zorganizowane.

#11 Guest_Jacek43

Guest_Jacek43
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 18:05

nieocenioną pomoc otrzymaliśmy od zakładu memento mori, cała ogranizacja poszła sprawnie a formalności skrócone do minimum, czuliśmy się na prawde zaopiekowani 

#12 Guest_Kajetan

Guest_Kajetan
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 12:12

Mieliśmy okazje korzystać z usług zakładu pogrzebowego Terra levis na Brudnie i wszystko odbyło sie z godnością i bez niespodzianek co się czasem zdarza zakładom pogrzebowym. 

#13 Guest_Kika90

Guest_Kika90
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 13:18

Mieliśmy okazje korzystać z usług zakładu pogrzebowego Terra levis na Brudnie i wszystko odbyło sie z godnością i bez niespodzianek co się czasem zdarza zakładom pogrzebowym. 

A to masz rację. Wiele razy widziałam na pogrzebach, że jakieś cyrki były i niedopilnowane sprawy. Dlatego też uważam, że ten dom pogrzebowy jest dobry po prostu.

#14 Sebastian24

Sebastian24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 08:56

Od siebie mogę śmiało polecić zaufany zakład podwarszawski http://kalla-ndm.pl/korzystaliśmy z rodziną z ich usług podczas pochówku dziadka i spełnili nasze oczekiwania, wysoki poziom kultury, zachowanie szacunku do ciał zmarłych i rzetelność w podejściu do szczegółów to wszystko cechuje prawdziwych profesjonalistów w zawodzie funeralnym.

#15 Szymczyk85

Szymczyk85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 09:55

Jeżeli chodzi o zakład pogrzebowy w Olsztynie jak by ktoś szukał to warto skontaktować się z firma www.sacrum.olsztyn.pl ...ja chowałam tam mamę i zajęli się wszystkim bardzo dobrze i paradoksalnie milo wspominam tą wizytę...bo osoba , która nas przyjmowała byla bardzo ciepła i cierpliwa kiedy człowiekowi odbierało mowę  i leciały łzy. 

#16 Guest_GOŚć

Guest_GOŚć
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 12:41

Zakład pogrzebowy Fenix w Warszawie mieszczący się przy kościele św. Zygmunta przy pl. Konfederacji.
Szczerze nie polecam tego zakładu pogrzebowego. Pracownicy zakładu są bardzo nieprofesjonalni: poczynając od samej bardzo powolnej obsługi przechodząc przez bardzo niskie kompetencje a kończąc na bezczelnym naciąganiu ludzi!!!
Zakład pogrzebowy który istnieje wolę lat na rynku i zajmuje się na codzień organizowaniem pogrzebie nie wie jakie są opłaty na cmentarzu! Istne naciągane ludzi!
Długo by pisać. Nie polecam! Brak profesjonalizmu!

#17 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 12:00

Zakład pogrzebowy Fenix w Warszawie mieszczący się przy kościele św. Zygmunta przy pl. Konfederacji.
Szczerze nie polecam tego zakładu pogrzebowego. Pracownicy zakładu są bardzo nieprofesjonalni: poczynając od samej bardzo powolnej obsługi przechodząc przez bardzo niskie kompetencje a kończąc na bezczelnym naciąganiu ludzi!!!
Zakład pogrzebowy który istnieje wolę lat na rynku i zajmuje się na codzień organizowaniem pogrzebie nie wie jakie są opłaty na cmentarzu! Istne naciągane ludzi!
Długo by pisać. Nie polecam! Brak profesjonalizmu!

Ale reklamy sobie firmy robią. Przecież to gołym okiem widać, że posty piszą same sobie zakłady pogrzebowe. Ja kiedyś siedziałam w tej branży. Najlepsza reklama to reklama pantoflowa. A już na pewno nie sugestia ludzi instytucji, w której zmarła bliska osoba. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych