Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła tańca - biznes plan

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 18:15

Na początku pomyśl o przygotowaniu biznes planu. Takie postępowanie pozwoli uniknąć Ci kilku ewentualnych błędów a przede wszystkim ochroni Cię przed złym zainwestowaniem pieniędzy. Przygotowanie biznes planu twojej szkoły tańca zmusi Cię do oceny rynku na jaki chcesz wejść, sprawdzenia konkurencji i przemyślenia ewentualnych możliwości osiągnięcia sukcesu Twojego przedsięwzięcia. A więc do dzieła.

Powrót do artykułu: Szkoła tańca - biznes plan

#2 Guest_Hej

Guest_Hej
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 18:15

No i to jest artykuł na temat!

#3 Guest_Hej

Guest_Hej
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 18:36

Teraz przeglądam , bardzo fajne przykłady jak napisać biznes plan są też na www.bplanner.eu

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 30 grudzień 2015 - 11:58

Namiary - http://skalskidance.pl/Popatrz jak to funkcjonuje, jaki jest zakres oferty - akurat ta działalność nie jest zawiła i większość tematów można ocenić na podstawie tego co znajdziecie w sieci.

#5 AdamSuper

AdamSuper

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 12:49

prowadząc naukę tańca w Szczecinie z własnego doświadczenia wiem, że jeśli jesteś tancerzem to skup się na prowadzeniu zajęć, natomiast do biznesu, marketingu, działalności zbierz zespół ludzi który Ci w tym pomoże, inaczej zamiast pracować z uczniami

będziesz musiał obsługiwać facebooka, wypełniać dokumenty i całą resztę rzeczy 

#6 Marzena Kot

Marzena Kot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 12:17

Biznes plan to podstawa, trzeba wiedzieć jak go napisać, jest dużo fajnych artykułów, które to opisują np. http://www.supermark...ny-biznes-plan/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych