Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupuje się meble szkolne?

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 gaumat

gaumat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 08:35

Jestem członkiem Rady Rodziców w szkole mojego syna. Na ostatnim zebraniu postanowiliśmy sfinansować zakup mebli szkolnych do dwóch klas, gdzie stan mebli jest najgorszy. Ustaliliśmy, że każdy poszuka jakichś kontaktów do producentów/firm oferujących takie meble. Stąd moje pytanie... ma ktoś podobne doświadczenie i może polecić jakiegoś producenta szkolnych mebli? Wiadomo, że cena jest ważna, ale liczy się też estetyka i przede wszystkim wygoda użytkowania i wysoka jakość. Ktoś coś słyszał?

#2 roksiklok

roksiklok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 00:48

Świetny pomysł, ja już nie mogę patrzyć jak moje dzieci noszą codziennie tak ciężkie plecaki do szkoły, u nasz w szkole nie ma niestety szafek i póki co dyrekcja nie wyraziła na to zgody. Też należę do rady rodziców i na najbliższym spotkaniu poruszę ten temat, zorganizujemy jakiś kiermasz ciasta bądź ozdób świątecznych a pieniądze przeznaczymy na ten cel. Bo inaczej nigdy się nie doprosimy, wtedy też będę poszukiwała namiarów na jakąś firmę która wykona nam szafki za jakąś przyzwoitą cenę mam nadzieję

#3 gaumat

gaumat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 11:21

znalazłem stronę: http://akma-niedomice.pl cenowo nam bardzo pasuje, ale zastanawiam się czy ktoś z was miał z nimi do czynienia? chętnie bym się dowiedział jak wygląda sprawa z ich zamówieniami i czy w ogóle warto, przeglądając tą stronę wydawała mi się w porządku, jednak ten zakup nie jest dla mnie, ale dla szkoły i muszę się dwa razy zastanowić zanim podejmę jakąkolwiek decyzję :) także czekam na wasze opinie na temat tego sklepu z meblami szkolnymi, najlepiej od tych co już tam kupowali, z góry dziękuję :)

#4 zganka

zganka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 11:44

Nie znam tej firmy, ale oferta wygląda na solidną i rozbudowaną. Dziwi trochę fakt, że z takimi problemami zostaje rada rodziców, choć z doświadczenia wiem, że dopóki rodzice nie będą drążyć jakiegoś tematu, to ten nie będzie załatwiony. W szkole moich dzieci nie ma z kolei szafek dla młodszych klas, które mają sporo książek. Nie wiem, czy nie poruszyć tego tematu na zebraniu podrzucając przy okazji informację, że takie zakupy można zrobić nawet przez internet.

#5 imanima

imanima

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 12:34

wygląda to estetycznie na zdjęciach ale wiadomo że zdjęcia można podrasować. Może zapytaj w tej firmie i udzielą Ci informacji czy sprzedawali swoje produkty gdzieś w Twojej okolicy i będziesz mógł podjechać osobiście zobaczyć jak te meble wyglądają i zapytać użytkowników jak się sprawdzają.

#6 nikolinho

nikolinho

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 17:58

Bardzo fajne meble są na tej stronie, którą zamieściłeś. Moim zdaniem zdecydowanie nadają się jako wyposażenie dla dzieciaków. Wszystko wygląda solidnie. Dla moich dzieciaków meble kupowałem kiedyś przez internet, same sobei wybrały co chciały mieć w pokojach. 

#7 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 14:15

ja mogę polecić firmę Refas, właśnie tej firmy meble mamy w naszej szkole. Bardzo mocne i porządnie zrobione i co najważniejsze posiadają wymagane certyfikaty.

#8 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2016 - 12:55

u nas sprawdziła sie ikea

#9 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 08:29

Ja polecam firmę Moje Bambino. Szeroka oferta i dobra jakość mebli, które mają w ofercie. U nas się sprawdziły. www.mojebambino.pl.

#10 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 18:35

u nas też są meble firmy www.refas.pl  i potwierdzam bardzo dobra jakość wykonania i meble bardzo funkcjonalne. Np. krzesełka maja odpowiednio wyprofilowane oparcie, żeby można było zawiesić  plecak

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 21:19

Niezbyt nowoczesny ale za to przystępny ekonomicznie jest Cezas który teraz ma również ofertę mebli szkolnych z Olsztyńskiej fabryki mebli szkolnych

#12 gosia5432

gosia5432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 18:42

Bardzo dobra inicjatywa i świetny pomysł. Co do szafek, zapewne muszą być trwałe. Znalazłam stronę sklepu internetowego http://www.limesto.pl/ . Mają szafki szkolne i takie na laptopy - kilka rodzai szafek, może coś wybierzecie z ich oferty. Są to solidnie wykonane szafki metalowe. Znajomy u nich kupował m.in. szafki socjalne i stoły warsztatowe i jest zadowolony z wykonania.

#13 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 marzec 2016 - 11:17

Sprawdź ofertę sklepów internetowych, czasem mają fajne promocje ;)

#14 Aneta000

Aneta000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2016 - 11:21

Jeden z najlepszych moim zdaniem sklepów internetowych jeśli chodzi o meble to http://www.odyseameble.pl/

Zamawiałam juz u nich kilka razy meble, świetni ludzie. Robią szybki i sprawny montaż. Ceny nie sa z nieba. I z pewnością robią meble szkolne. Maja szeroki wachlarz asortymentu. proszę wejść w link, na pewno was coś zaintersuje smile.png

#15 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 06 maj 2016 - 13:30

Sama się nad tym zastanawiam ;)

#16 Guest_MIREK

Guest_MIREK
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 10:43

Do szkoły to raczej wyposażenie nie może być z marketu, sugeruje szukać mebli z atestami, np tutaj www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/meble-szkolne-szafki-szkolne jest ciekawa oferta jeśli chodzi o szafki szkolne i inne tego typu sprzęty idealne do wyposażenia szkoły, przedszkola czy innej placówki.

#17 griszko

griszko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 16 maj 2016 - 11:00

Ja też bym szukał promocji w internecie, ale ten link, który podałeś wygląda porządnie. Chyba przy takich meblach najważniejsze są atesty i dobre wykonani, żeby po pół roku nie zaczęły się psuć meble. Jakieś szafki czy wyposażenie to w sieciówkach bym kupił.

#18 kamil.

kamil.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 maj 2016 - 07:41

Abra, Agata Meble, Ikea - wybór jest spory

#19 Guest_Daniela78

Guest_Daniela78
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 10:03

W dobrej cenie możesz zamówić również z refas.pl. Mają dobrej jakości produkty w niewygórowanych cenach.

#20 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 11:55

Tego typu mebli jednak nie kupowałabym w ikei. One jednak nie słyną z jakości, a meble szkolne muszą być trwałe i spełniać normy bezpieczeństwa. Warto poszukać producentów w internecie, sprawdź np. http://www.szkolne-meble.pl/. Podpytaj się też w sekretariacie szkoły skąd zamawiają meble, często do szkół są przysyłane katalogi różnych film, można pooglądać ofertę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy