Skocz do zawartości

Zdjęcie

wyrok w zawieszeniu a prace społeczne

prawo karne wyrok w zawieszeniu prace społeczne

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 123frytki

123frytki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 09:17

witam , moj brat jakiś czas temu dostał kare 360 gdzin prac społecznych z czego okazało sie ze nie wykonał 25 godzin (wykonał je jednak okazało sie ze bylo juz po czasie i zostaly one anulowane) miał juz sprawe w sadzie za niewykonywanie prac społecznych ,dodam tez ze miał wyrok rok w zawieszeniu na 3 lata. Jestesmy przygotowani na to ze bedzie musiał iść do wiezenia ale czy istnieje jakiś inny sposob rozwiazania tej sprawy? to tylko 25 godzin z 360 a jesli bedzie musial to odsiedziec to na jak dlugo , czego mozemy sie spodziewac? bardzo prosze o szybkie odpowiedzi

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 10:55

Niestety, nikt nie przewidzi decyzji sądu.

#3 kamil2016

kamil2016

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 19:23

Witam 5 lat temu kilka krotnie zlamalem prawo ,obecnie jestem w niemczach od 5 lat pierwsza moja sprawa to kradziez z wlamaniem do kasyna zabralem 2 tys zl po dwoch tygodniach przyjechla po mnie policji  i na komendzie przyznalem sie  prokuratorowi ze ja okradlem dostalem rok w zawieszeniu na trzy lata  cale pieniadze zwrocilem pol roku pozniej wyludzilem samochod z pretekstem umowys na raty samochod warty 1,500zl  splacilem tylko 300zl  jeszcze  mniej wiecje w tym samym czasie zyrowalem kredyt mojej cioctce na lewe zaswiadczenie o zarobkach  kilka dni pozniej wyjechalem do niemiec  od tamtego czasu na internecie pojawil sie komunikat ze jestem poszukiwany z doprowadzeniem na komende ,uchylame sie od tego czasu od stawienia sie do przesluchania w sprawie wyjasnienia , miesjac temu zobaczylem ze jestem poszukiwany listem gonczym .

wynajelem adwokata ktory mial sie rozezbqac z moimi sprawami i dogadac sie z prokuratorem  ,dostal moje upowaznienie na pismie kotaktowal sie juz z prokuratorem ale odmowil mu zajrzenie do akt sprawy

Prokurator ustali termin na ten miesjac w zwiazku tym powiedzial  prokutaror ze jesli sie spotkamy odwola list gonczy ale nie mam tego na pismie ,

Planujemy wraz narzeczona i dzieckiem jechac samochodem ale od tego miejsca do prokuratury mam 1,400km  mam pytanie wrazie kontroli na polskiej granicy jest jakas mozliwosc zebym dojechac bez problemow do prokuratury z narzeczona i dzieckiem i co mi grozi za to wszystko co wyzej napisalem 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo karne, wyrok w zawieszeniu, prace społeczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych