Skocz do zawartości

VITO 2015 116CDI Automat

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Bono

Guest_Bono
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 12:27

Witam,

Poporszę o informację, czy warto kupić nowe Vito Furgon z silnikiem diesela 116CDI 160KM i automatyczną skrzynią biegów?

#2 Guest_Logan

Guest_Logan
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 12:41

Witam,

Poporszę o informację, czy warto kupić nowe Vito Furgon z silnikiem diesela 116CDI 160KM i automatyczną skrzynią biegów?

Proszę mi powiedziec jaki związek ma Pana pytanie z podatkami, ksiegowością, prawem? Podejrzewam, że na tak zadane pytanie można odpowiedzieć tak samo lakonicznie jak Pan. Odpowiadz brzmi:
TAK
NIE

TO ZALEŻY
MOŻE
RACZEJ NIE/TAK

Jak Pan widzi najpierw trzeba odpowiednio dobrać pytanie, tak żeby miało sens, potem zadać je odpowiedniej grupie w odpowiednim miejscu. prosze mi powiedzieć czy spodziewa się Pan rzetelnej odpowiedzi na to pytanie zadane w taki sposób do grupy która w 95% nie jeździ takimi samochodami nawet dla przyjemności i która zajmuje sie ksiegowością podatkimi etc.?

Polecam forum mercedesa, dla mechaników, kierowców :)

Pozdrawiam

#3 Guest_Bono

Guest_Bono
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 16:09

Proszę mi powiedziec jaki związek ma Pana pytanie z podatkami, ksiegowością, prawem? Podejrzewam, że na tak zadane pytanie można odpowiedzieć tak samo lakonicznie jak Pan. Odpowiadz brzmi:
TAK
NIE

TO ZALEŻY
MOŻE
RACZEJ NIE/TAK

Jak Pan widzi najpierw trzeba odpowiednio dobrać pytanie, tak żeby miało sens, potem zadać je odpowiedniej grupie w odpowiednim miejscu. prosze mi powiedzieć czy spodziewa się Pan rzetelnej odpowiedzi na to pytanie zadane w taki sposób do grupy która w 95% nie jeździ takimi samochodami nawet dla przyjemności i która zajmuje sie ksiegowością podatkimi etc.?

Polecam forum mercedesa, dla mechaników, kierowców smile.png

Pozdrawiam

Jeżlei uważnie przeczytał Pan moje pytanie, niech się Pan wypowie we wszystkich wymienionych przez siebie aspektach: podatkowym, księgowym czy prawnym.

#4 Guest_Logan

Guest_Logan
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 10:21

Już odpowiedziałem na Pana pytanie i odpowiedzi jest niestety kilka. Jeżeli chodzi natomiast o kwestie  merytoryczne to niestety odpowiedzi mozna udzielić jedynie na bardzo konkretne pytanie. Poza tym niezbędny jest w tym wypadku stan faktyczny którego Pan nie opisał.

Ponawiam pytanie do pańskiego pytania: O co Pan konkretnie pyta? Niestety pytanie jest tak ogólne, że można napisać na ten temat prace doktorską.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy