Skocz do zawartości

Laserowa korekta wzroku

wróć do serwisu Sektor Publiczny 35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 741 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 09:31

Wciąż myślę o takim zabiegu... Ale boję się, że może nie wyjść i zepsuje mi się wzrok.

#22 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 08 październik 2017 - 11:38

W takim razie najlepiej jak skonsultujesz to z lekarzem okulista. w krakowie w gabinecie okoakcent przyjmuje pan doktor Hanarz. Bardzo dobry specjalista od wszelkich chorob oczu. Na pewno doradzi ci odpowiednią drogę leczenia.

#23 awitkowska

awitkowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 październik 2017 - 18:57

Wszelkie wątpliwości rozwieje lekarz specjalista. Teraz technologia poszła do przodu, więc może nie trzeba się tak obawiać.

#24 Salles

Salles

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2017 - 11:52

Polecam zajrzeć na tą stronę: http://www.krak-optic.pl/ to dowiecie się mniej więcej jak to wszystko wygląda moim zdaniem zdecydowanie warto. 

#25 Elżuniaa

Elżuniaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 październik 2017 - 14:14

Myślę, że warto to dobrze przemyśleć i skontaktować się z naprawdę dobrym specjalistą.

Najwyższej jakości szkolenia. Sprawdź pełną ofertę.
https://issuu.com/po...rum-akredytacji

#26 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 09:32

Konsultacja z lekarzem jest oczywiście podstawą.Warto jest kierować się tutaj nie tylko ceną ale również renomą kliniki, doświadczeniem personelu który będzie wykonywał zabieg ( z tego co wiem to nie ma możliwości wykonania zabiegu na narodowy fundusz zdrowia).

Za pomocą zabiegu laserowego można również wyleczyć astygmatyzm:

https://rodzinazdrow...a-pomoca-lasera

Wiele osób sądzi,że można korygować wadę jedynie okularami jednak operacja laserowa również jest możliwa. 

#27 shanti30

shanti30

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 14:06

Bardzo dobra laserowa korekcja wzroku w Bydgoszczy jest tutaj. Warto spojrzeć na ich ofertę ;)

Co za dużo. to niezdrowo.

#28 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 22:49

Laserowa korekcja jest mega ! ale faktycznie strach jest i o powikłaniach też można sporo poczytać. Najlepiej jednak zasięgnąć opinii lekarza, takiego który ma cierpliwość i chce mu się tłumaczyć, a przede wszystkim dokładnie przebadać przed kwalifikacją do zabiegu. Ja miałam szczęście na takiego trafić, a raczej takiego poszukać. 
Polecam. Dr Michnowski - Białystok.

#29 Jambroza

Jambroza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 październik 2018 - 17:39

Chodzi o oczy,szukaj najlepszych klinik bo lepiej ciut przepłacić niż mieć problem z oczami.

#30 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 25 październik 2018 - 12:12

Znajoma teraz poszła. Jestem ciekawa efektów.

#31 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 19 luty 2019 - 13:23

Wybierz się najpierw do specjalisty i on ci doradzi odpowiednio co powinieneś zrobić. Polecam z Krakowa Gabinet Okulistyczy OCULUS. 

#32 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 667 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:30

Na tej stronie jest opisane na czym polega laserowa korekta wzroku:

http://czytelnia.cef...korekcja-wzroku

Jest to jeden z bezpieczniejszych zabiegów. Zaraz po zabiegu wraca ostrość wzroku, a rekonwalescencja jest szybka i bezbolesna. Możliwy jest nawet powrót do pracy i wykonywania codziennych obowiązków następnego dnia.

Jest to jednak dosć drogi zabieg oraz nie wiem czy jest sens przeprowadzania go w przypadku niewielkich wad wzroku. jeśli ktoś ma mniejsza wadę to moim zdaniem lepiej jest sobie to odpuścić oraz kupic sobie jakieś porządne okulary

#33 Odees38

Odees38

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 19:18

Moja żona miała laserową korektę wzroku z -7  zeszła na 0. Niestety wada zaczęła powracać po 3 latach od zabiegu. Przed zabiegiem trzeba spełniać odpowiednie wymagania aby było to bezpieczne.

--------------------------------------------

zdrowy styl życia

#34 Forint213

Forint213

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:05

Witam was. Ja mam do was pytanie natury kardiologicznej. Czy moglibyście mi polecić dobrego specjalisty w okolicach Krakowa? Gdyż szukam kogoś od dawna do pomocy. Swoją drogą to tutaj znalazłem jednego https://kardiochirur...m-uj.krakow.pl/ale nie wiem co o nim sądzić. Czy możecie mi pomóc w temacie? Z góry dziękuję wam za informacje. Możecie również polecić kogoś innego jeśli znacie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

#35 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 09:27

Też słyszałam o laserowej korekcji wzroku tylko nie wiedziałam czy moja wada też do takiego zabiegu się kwalifikowała. Zapisałam się do szpitala Medicover w Warszawie do specjalisty na konsultację. Słyszałam, że tam sprzęt mają najnowocześniejszy i bardzo dobre opinie o nich. Okazało się, że jak najbardziej taki zabieg mogę mieć. Ucieszyłam się bardzo. Nawet nic nie bolało, a sama metoda bardzo mało inwazyjna. Szybciutko doszłam do siebie.

#36 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 21:32

No, to tylko u dobrego specjalisty. Jak ktoś z Was jest z Krakowa, to moge bardzo polecić mojego okulistę. Doktor Hanarz przyjmuje  w "Oko Akcent'. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych