Skocz do zawartości

Zdjęcie

proszę o pomoc

prawo karne

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Valentina

Valentina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 13:00

Witam, mam pytanie....mój brat został skazany poszlakowo na 11 lat za morderstwo na terenie Niemiec i tam też odbywa karę, siedzi już 2,5 roku jest niewinny i czuje się niewinny i błaga o pomoc o uniewinnienie lub wznowienie procesu, kasacja została odrzucona ,adwokata miał z urzędu niemieckiego , który słabo interesował się jego sprawą więć nie znajĄc języka Został z problemem sam. Ponieważ nie stać nas na adwokatów trudno nam jest mu pomóc. Brat jest załamany psychicznie bo i tam nie uzyskuje pomocy, nikt nie chce zająć się tam jego sprawą za darmo. Jak możemy mu pomóc proszę o jakiekolwiek wskazówki, brat prosi o nagłośnienie sprawy w telewizji i też nie wiem za bardzo jak to zrobić i też nie znam języka niemieckiego. Bardzo proszę o pomoc......

#2 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 10:43

Laik raczej w takiej sprawie nie pomoże. Spróbuj może skorzystać z porady prawnej online http://lawspace.com.pl/corobimy.php . Mają szeroki zakres kompetencji jednak Twoja sprawa jest wyjątkowa. Tak czy inaczej z pewnością podpowiedzą Ci do dalej robić lub gdzie szukać pomocy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo karne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych