Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawdziwa windykacji online - Vindicat.pl, ktoś korzystał ?

windykacja system do windykacji prawo prawnik wierzytelności ugody negocjacje

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Poirot

Poirot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 21:23

Uruchomiliśmy system do samodzielnej (nie tylko) windykacji online www.vindicat.pl. Nie spamuje opisem co zawiera system ale jest to narzędzia dla przedsiębiorców - absolutnie kompleksowe - wezwania, pozwy do sądu, wnioski do komornika, giełda, zlecenia itp. 

Ktoś z Was korzystał? Jakie wrażenia? Będę wdzięczny za opinie. 

#2 dynamical

dynamical

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 13:07

Wygląda ciekawie... Ja osobiście nie korzystałem, ale chce się trochę doszkolić w tym zakresie, bo mam coraz większe problemy ze ściągnięciem należności. znalazłem takie fajne szkolenie w Warszawie, jest darmowe. Jakby ktoś potrzebował, podaje linka: focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze/ Z tego co wyczytałem to agenda jest całkiem ciekawa..

#3 Guest_Sailor

Guest_Sailor
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 19:33

Raz próbowałem i wymiękłem. NIE mam zdrowia i czasu samemu czegos egzekwowac jak interes mam na głowie a do tego ktos mi wisi srodki pieniezne. Z reszta eureka finanse załątwili sprawe szybko. 

#4 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 09:32

A nie lepiej jest po prostu powiedzieć dłużnikowi ,że jesli nie spłaci pieniędzy to wstępujecie na drogę sądową? Windykacja jest ok ale często zdarza sieze osoba, którą chcecie zwindykowac jest zorientowana w takich sprawach i nic Wam to nie pomoże. Wtedy skuteczny będzie jedynie sąd.

Tak poz tym to na forum kredytowym jest dział o windykacji: http://www.forum-kredytowe.pl/- możecie poczytać sobie tutaj opinie o poszczególnych firmach windykacyjnych oraz o tym jakie są inne sposoby ściagania dlugów. Trochę ich jest. 

#5 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 15:08

Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

#6 Guest_olaf87

Guest_olaf87
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 10:54

polecam wszystkim nowoczesne systemy do windykacji należności takie jak Finansea wrocławskiej firmy Bensari Software. Takie rozwiązania pozwalają zwiększyć efektywność windykacji wykonywanej w obrębie firmy bez konieczności zlecania działań do firm zewnętrznych które i tak wykonają to samo.

#7 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 luty 2018 - 13:42

Polecam skorzystać z usług profesjonalistów. Ja współpracuję z ICG-Group i od dłuższego czasu nie muszę przejmować się dłużnikami. Polecam takie rozwiązanie, szczególnie jeśli ktoś na co dzień prowadzi własną firmę.

#8 Guest_Przedsie9871231

Guest_Przedsie9871231
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 15:08

Od siebie polecam e-Recovery. Wszystko działo się z automatu, nie musiałem marnować swojego czasu i najważniejsze, pieniędzy. Kosztami windykacji obciążają dłużnika. windykacja.com.pl

#9 Kazoo

Kazoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 11:04

Nie wydaje mi się żeby "windykacja online" była skuteczna, skoro normalnie zajmują się tym prawnicy. Czy to polega na wygenerowaniu przykładowego wezwania do zapłaty, czy jak to ma działać? Ja zawsze zlecam windykację komuś, kto się na tym zna - kancelarii windykacyjnej https://windykacja-ubiius.pl/ z Lublina. Cały proces jest złożony i skomplikowany, ma sporo prawnych zagadnień, które trzeba wziąć pod uwagę, wykonywać w określonej kolejności i w odpowiedni sposób. Ja nie mam do tego głowy, jeszcze bym coś pomieszał - wolałem oddać sprawę prawnikowi i dobrze na tym wychodzę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windykacja, system do windykacji, prawo, prawnik, wierzytelności, ugody, negocjacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych