Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro rachunkowe czy księgowa?

biuro rachunkowe księgowa księgowość

wróć do serwisu Księgowość 282 odpowiedzi w tym temacie

#41 nataliakl

nataliakl

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 29 luty 2016 - 10:53

Wynagrodzenie dla księgowej czy biura rachunkowego zależy od zakresu obowiązków, ilości pracowników, etc. Dla małej firmy może wystarczyć księgowa, ale wiele biur rachunkowych to często jedno-, dwuosobowe firmy z indywidualnym podejściem do klienta. Najlepiej zrobić rozeznanie i zamiast szukać księgowej lub biura - znaleźć dobrych fachowców :)

#42 Guest_Olkk00

Guest_Olkk00
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 00:41

Ja korzystam z usług biura rachunkowego z ŁodziJ sam jestem z Łodzi i uważam, że taka forma jest bardzo korzystana dla takich firm jak moja;) prowadzę średniej wielkości firmę budowlaną. Biuro nie zawiodło mnie jeszcze, nazywają się Biuro Duet.

#43 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19051 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 01 marzec 2016 - 07:16

No i co z tego? A za reklamę ile dają?

#44 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 05 marzec 2016 - 22:38

Polecam biuro rachunkowe. Biura są lepsze, najczęściej tańsze. Jednak moim zdaniem najlepsze są takie małe kameralne biura. Duże kolosy, to według mnie niepewne podatki. Ja jestem w małym biurze obecnie, przeszedłem z dużego kolosa :-) i teraz jest o wiele lepiej. Małe biuro rachunkowe, to moje jest tanie, rzetelne. Polecam małe biura rachunkowe.

#45 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19051 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 09:15

".. niepewne podatki .." :)))

#46 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 08:50

Jeżeli ktoś z Was szukałby biura rachunkowego na terenie woj. śląskiego, warto zapoznać się z ofertą http://www.biuro-perfekt.pl- mają promocje dla nowych klientów, świadczą kompleksowe usługi księgowe dla małych oraz średnich podmiotów gospodarczych.

#47 PiotrSiekier

PiotrSiekier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 14:57

To zależy od wielkości firmy i ilości dokumentów. Jak nieduża działalność to proponuję biuro rachunkowe. Wychodzi tanie ;)

#48 Guest_NB

Guest_NB
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 12:10

Widzę ze reklamują sie same BR. W małej firmie( KPIR) to sie sprawdzi biuro. W pełnej księgowości już nie. Miałem do czynienia z  ,,malymi i dużymi" BR, . BR nie ,,czuja" firmy. A odp za błędy jest często iluzjonistyczna. TAKA JEST PRAWDA. KSIĘGOWA W FIRMIE LEPIEJ SIĘ SPRAWDZI

#49 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 16:19

W kwestii oszczędności, bo rozumiem, że takiego rozwiązania poszukuje autor tego posta. Pytacie o księgową/biuro księgowe, ale pamiętajcie, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby próbować pewne rzeczy robić własnoręcznie, za pomocą dedykowanych programów, z którymi można się zapoznać przez okres próbny, i potem podjąć decyzję, czy się wykupuje licencję, czy też nie. Wiadomo, że wszystko zależy od wielkości firmy itd. To jest tylko jedno z wielu rozwiązań (np. produkty od wrocławskiego RESET2).

#50 Guest_Johann

Guest_Johann
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 20:31

Moim zdaniem lepiej outsoursować ksiegowość do zewnętrznego biura. Jak tak zrobiłem jakiś rok temu dając wszystko do Quality Tax i mam te sprawy z głowy. O nic się nie  martwię i wszystko mam na czas. 

#51 Joanna58

Joanna58

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 14:09

Ja kiedyś korzystałam z usług księgowej, ale nie byłam do końca zadowolona i chcę się przerzucić na biuro. Wstępnie myślę o  biuro rachunkowe Kwidzyn  . Czy może ktoś z was korzystał z ich usług ? 

#52 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19051 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 15:06

Feeee, po co ta reklama? Płacą za to?

#53 janka256

janka256

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 21:18

Ze swojej strony polecam korzystanie z księgowości online https://wfirma.pl/posiadają profesjonalny system do wystawiania  faktur, księgowość co prawda jest samodzielna ale pod okiem ekspertów do których w każdej chwili możesz do nich przedzwonić i o wszystko zapytać.

#54 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 12:26

W kwestii oszczędności, bo rozumiem, że takiego rozwiązania poszukuje autor tego posta. Pytacie o księgową/biuro księgowe, ale pamiętajcie, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby próbować pewne rzeczy robić własnoręcznie, za pomocą dedykowanych programów, z którymi można się zapoznać przez okres próbny, i potem podjąć decyzję, czy się wykupuje licencję, czy też nie. Wiadomo, że wszystko zależy od wielkości firmy itd. To jest tylko jedno z wielu rozwiązań (np. produkty od wrocławskiego RESET2)

#55 Weronika05

Weronika05

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 09:31

Z doświadczenia powiem, że jeśli nie masz zaufanej księgowej, to lepiej i bezpieczniej będzie skorzystać z usług biura rachunkowego. 

Miałam ten sam dylemat i zdecydowałam się na zewnętrzną obsługę. 

#56 biurozw

biurozw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:17

Dla małych firm w zdecydowanej większości wypadków biuro rachunkowe to lepsze rozwiązanie.

#57 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 12:21

Ja korzystam z biura biuro-rachunkowo-podatkowe.pl I wychodzi mnie to o wiele taniej, lepiej i dokładniej. Z biurem współpracuje mi się naprawdę dobrze i nie muszę zatrudniać nikogo nowego.

#58 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19051 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 14:19

".....o wiele taniej, lepiej i dokładniej....." w porównaniu do czego? i skąd to wiesz?

#59 malimali

malimali

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:14

Chyba biuro rachunkowe, chociaż to zależy od potrzeb oraz rozmiaru działalności. Zawsze będą jakieś za i przeciw.

#60 piotrrr445

piotrrr445

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 maj 2016 - 18:34

Gdzie w dzisiejszych czasach najlepiej szukać dobrych biur w Warszawie ? Długo szukałem, aż koleżanka mi poleciła ofertę firmy City Gate, które gwarantują najwyższą jakość i świetny sprzęt !

Świetnie wyposażone powierzchnie do wynajęcia Warszawa praktycznie w samym centrum stolicy !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro, rachunkowe, księgowa, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych