Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro rachunkowe czy księgowa?

biuro rachunkowe księgowa księgowość

wróć do serwisu Księgowość 248 odpowiedzi w tym temacie

#241 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 11:10

Jakby ktoś szukał dobrego biura rachunkowego to moge polecić z czystym sumieniem prawoipodatki.com

#242 Guest_Benkyy

Guest_Benkyy
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:39

Dobrą współpracę można podjąć z Centrum Księgowym Joanna Bramumann. Doświadczona osoba, współpracuje z mniejszymi i większym firmami. Ja prowadzę własną firmę, korzystam z usług księgowej, jestem zadowolony bo wszystko mam na czas i nie mam kłopotów

#243 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 16:42

Myślę, że biuro mniej, ale ja wolę księgową. Ogólnie nie lubię masówki, wole jak ktoś się zajmuje moimi interesami osobiście, po prostu stawiam na indywidualne podejście.

w taxcare.pl też jest indywidualne podejście bo każdy ma przypisaną do siebie księgową, a koszt jest dużo dużo niższy, bo niecałe sto złotych to podstawowy abonament

#244 Kastenn

Kastenn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 listopad 2018 - 11:32

Ja zdecydowałem się na zaufaną księgową, dobrze jest mieć kogoś takiego w firmie, który szybko zareaguje i będzie wszystkiego pilnował, ale to jest tylko moje zdanie. Ostatnio na tym blogu: http://szerokie-ramy.pl/ widziałem fajny artykuł na ten temat, gdzie masz wymienione wszystkie plusy i minusy tych dwóch możliwości, sprawdź może coś znajdziesz dla siebie. 

#245 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 listopad 2018 - 14:32

To zależy od wielkości firmy, branży w jakiej działa i możliwości finansowych. Dla mniejszej firmy najbardziej opłacalne będzie biuro rachunkowe lub samodzielna księgowość - na https://wfirma.pl są dostępne potrzebne do tego narzędzia, dość tanie.

#246 piotera

piotera

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 14:40

Biuro rachunkowe to na pewno dużo tańsze rozwiązanie :)

#247 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 18:43

moim zdaniem jest to zależne od sytuacji - z dużą firmą pewnie biuro ksiegowe jest ok, mój mąż jak kilka lat temu otworzył działalność to korzystał z taxcare, ale straszne przeboje z nimi było i na zakończenie działalności miliony dodatkowych kosztów. Dlatego kiedy zakładałam swoją działalność to postanowiłam, że będę księgowość prowadzić sama - zrobiłam kurs księgowy w mddp i jestem na razie zadowolona

#248 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:02

też śmiem podejrzewać, że takie wypowiedzi to nic innego jak konkurencja, która chce zdeklasować sobie inne biznesy, wiadomo każdy przypadek jest inny ale ja na nich z moją działalnością gospodarczą polegam i nie mogę powiedzieć złego słowa  o nich, wszystko w terminie, profesjonalnie, generalnie o księgowości nawet nie myślę a chyba tak właśnie taka współpraca powinna wyglądać 

#249 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 20:15

Myślę, że na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To zależy od wielkości firmy i potrzeb.

My korzystamy z usług Dobrego Biura SC od początku. Wg nas tak powinna wyglądać profesjonalna obsługa. No a w dodatku wychodzi taniej niż zatrudnienie księgowej.

Polecam www.dobrebiuro.eu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro, rachunkowe, księgowa, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych