Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro rachunkowe czy księgowa?

biuro rachunkowe księgowa księgowość

wróć do serwisu Księgowość 210 odpowiedzi w tym temacie

#201 Guest_Joanna L

Guest_Joanna L
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 07:53

O Biurze Rachunkowym MG-Finanse Gdańsk usłyszałam od znajomej, która była bardzo zadowolona. Postanowiłam, że również spróbuję i dziś mogę przyznać, że jestem zachwycona. Prowadzenie księgowości, sporządzanie deklaracji, zeznań umów, obsługa kadr i płac - wszystko to jest w ofercie biura a nawet dużo więcej. Nie spotkałam się dotychczas z tak zgranym i spójnym zespołem. Jakość ich usług jest na wysokim poziomie, co mnie niezmiernie satysfakcjonuje. Gorąco polecam!

#202 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 15 maj 2018 - 14:39

Moim zdaniem lepiej jest wybrać biuro rachunkowe, np moje z Wrocławia http://superksiegi.pl/pomaga mi też w prowadzeniu obsługi kadrowej, no i działają przez internet więc wszystko wygodnie sobie przesyłamy elektronicznie.

#203 Guest_flora

Guest_flora
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 00:08

Baran

a co źle mówi? Jakiej małej firmie czy jdg opłaca się tworzyć etat dla księgowej? To chyba jasne, że zewnętrzne biuro wychodzi taniej.

#204 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:12

Od kilku dobrych juz lat współpracuję z biurem rachunkowym Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. Mają też sedziby w Sosnowcu i Katowicach. Wczesniej prowadziłam księgowość samodzielnie ale to wiązało się dla mnie ze zbyt dużym stresem. Teraz mogę spać spokojnie bo wiem, ze mam porządek w papierach i wszystko jest rozliczane na czas. Firma rzetelna, solidna i terminowa.

#205 Mejaop

Mejaop

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 czerwiec 2018 - 07:51

Witam ja korzystam z takiego rozwiązania jak biuro rachunkowe plus Ragano - biuro podatkowe poznań i jestem bardzo zadowolony, finanse firmy mam poukładane bardzo dobrze, nigdy nie miałem problemów z żadnymi ZUSami czy urzędami skarbowymi, więc polecam i Tobie się na takie coś zdecydować, wiem że samemu prowadząc firmę na pewno nie uda Ci się wszystkiego ogarniać  więc pomoc się przyda. 

#206 Guest_Andzia

Guest_Andzia
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 08:34

Łał... Co ja tutaj czytam? Same reklamy.... Ludzie biuro liczy za wszystko. Jestem księgową w firmie zatrudniającej 22 osoby. Nie duże miasto. Zarabiam do 3 tys.netto. Zajmuję się wszystkim .Sprawy kadrowe włącznie. Faktoringi , GUS ,Zus ,płace, robienie przelewów na  pokaźne kwoty...brrr  itd. Pracę lubię i  wykonuję ją sumiennie. Szef ok. Owszem miałam kontrole z instytucji,ale nigdy nie wykryli nic poważnego...Uzupełniam wszystkie papiery- łącznie z osobistymi szefa... Każda korespondencja, wnioski . Bilans, Rachunki i KRS ...Czy to dużo? Dla mnie pensja -powiem tak: każdy ma to na co się godzi. Dla szefa? Oszczędności raczej spore. Może warto poszukać dobrej księgowej? Nie wiem czy biuro tak ogarnie sprawy jak stacjonarna księgowa, wiem na pewno,że każdy papier wydany przez biuro słono kosztuje.Pozdrawiam wszystkich reklamujących się....Ps  moim mieście zarobki w biurze na pokroju 3 tys to już coś...

#207 Guest_Halinkas345

Guest_Halinkas345
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 08:06

Osobiście polecam biuro księgowe M&M Księgi Rachunkowe. Profesjonalna obsługa!

#208 Guest_oliwiarycik

Guest_oliwiarycik
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 13:43

Ja osobiście korzystam z biura rachunkowego i jestem zadowolona. Mam małą działalność ale wydawało mi się, że lepiej jest podjąć współpracę z biurem rachunkowym niż  z jedną księgową. jestem z Warszawy i zdecydowałam się na współprace z biurem Gama na Białołęce.

#209 Guest_Joda

Guest_Joda
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 10:38

No ale w biurze rachunkowym też bierze Cię pod skrzydła konkretna księgowa. Mają przypisanych klientów, jest podział pracy. Przynajmniej w tax care jest. Mam stałą panią przez cały czas.

#210 andreabb

andreabb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 20:30

W moim mieście - Warszawa - dobrej księgowej trzeba zapłacić powyżej 5 tysięcy, w tej kwocie jestem w stanie opłacić biuro rachunkowe dla moich potrzeb, a nie mam problemu z L4, urlopem, opiekuńczym, nie ponoszę kosztów szkoleń ani programów księgowych, nie muszę się "użerać" z pracownikiem, bo jestem klientem i biuro mnie obsługuje na wysokim poziomie. Usługi księgowe oczywiście kosztują, ale też bez przesady, w wielu sytuacjach nie opłaca się po prostu zatrudniać pracownika - outsourcing księgowości wystarczy w pełni. 

#211 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 07:16

Ja osobiście korzystam z biura rachunkowego i jestem zadowolona. Mam małą działalność ale wydawało mi się, że lepiej jest podjąć współpracę z biurem rachunkowym niż  z jedną księgową. jestem z Warszawy i zdecydowałam się na współprace z biurem Gama na Białołęce.

Też miałem dylemat: biuro czy księgowa? Padło na biuro właściwie tylko z polecenia znajomych i na dokładnie to samo, z którym ty współpracujesz. Bardzo rzetelne i dokładnie biuro, jestem zadowolony. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro, rachunkowe, księgowa, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych