Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy inwestowanie w nieruchomości nadal się opłaca?

inwestowanie nieruchomości opłaca opłacalność zysk inwestycja biznes

107 odpowiedzi w tym temacie

#101 Adrien Agrest

Adrien Agrest

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 09:51

Podsyłam link do fajnych materiałów od Mzuri CFI www.youtube.com/channel/UCLlIt58ogl_SIdTtUf_u3QQ/videos nie mam doświadczenia w inwestowaniu w nieruchomości ale oferta o której wspominają wydaje się być ok. Nie dysponuje dużym kapitałem ale jestem w stanie zorganizować 10tys zł na start. Ma to potencjał a roczny zwrot 8-10% wydaje mi się uczciwy. Polecam prezentację, która daje więcej światła na ten rodzaj inwestycji.

#102 BartiWawa

BartiWawa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 21:32

Podsyłam link do fajnych materiałów od Mzuri CFI www.youtube.com/channel/UCLlIt58ogl_SIdTtUf_u3QQ/videos nie mam doświadczenia w inwestowaniu w nieruchomości ale oferta o której wspominają wydaje się być ok. Nie dysponuje dużym kapitałem ale jestem w stanie zorganizować 10tys zł na start. Ma to potencjał a roczny zwrot 8-10% wydaje mi się uczciwy. Polecam prezentację, która daje więcej światła na ten rodzaj inwestycji.

Dzięki za materiały. Czy Mzuri CFI przypadkiem nie miało jakiś fajnych projektów w Łodzi, które osiągnęły całkiem przyzwoity zysk?

#103 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 19:39

Osobiście uważam, że to już się nie opłaca. Dużo lepiej po prostu wejść na Forex :) Ja jakiś czas temu byłam początkującym traderem, brakowało mi tylko gotówki. Na https://comparic.pl/...acych-traderow/znalazłam porady odnośnie tego skąd pozyskać środki na początkowe inwestycje. Dużo mi ot pomogło i dzięki temu teraz jestem już naprawdę zaawansowanym inwestorem! 

#104 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 06 luty 2019 - 10:53

Nieruchomości? Niewielki potencjał zysku. Zdecydowanie bardziej radzę wejść w XTB, ale to są tematy płynne, więc wrzućcie tylko pewną część swoich środków. Ile da się zarobić? Trudno powiedzieć, bo to głównie zależne jest od waszej wiedzy. Potencjał znakomity, da się wejsć w przeróżne tematy, w surowce, w waluty i nie tylko. Ale czy to wykorzystacie? To już w zasadzie wszystko zależne jest od waszej wiedzy i potencjału.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#105 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 15:36

Proponuję inwestycje w Nieruchomości z nimi -> www.horyzont-inwestycji.pl Ja miała u nich przez półtora roku pieniądze ze zwrotem 10% w skali roku. 

#106 Adrien Agrest

Adrien Agrest

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 luty 2019 - 21:24

@aniolek czy naprawdę będąc zaawansowanym inwestorem nie widzisz potencjału na rynku nieruchomości? kiedyś interesowałem się forexem ale jak dla mnie jest to mniej bezpieczne rozwiązanie. Inwestycje w nieruchomości dają Ci o wiele więcej gwarancji na stabilny roczny zysk dlatego zacząłem się tym interesować. Dodatkowo crowdfunding w tym przypadku robi robotę - sama metoda jest bardzo perspektywiczna - wystarczy spojerzeć na zbieranie środków na film przez Sekielskiego czy ratowanie Wisły Kraków.

#107 Sorgo

Sorgo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2019 - 11:10

Kupno mieszkania pod wynajem i uwięzienie tam całego kapitału to spore ryzyko. Oczywiście wszystko zależy od lokalizacji i wielu innych czynników. Wolałabym kupić takie mieszkanie na kredyt i powierzyć wynajmowanie profesjonalnej firmie. A kapitał który mam wolałabym zdywersyfikować i np. część zainwestować w projekt crowdfundingowy w branży nieruchomości i jesli dobrze by poszło to po roku zwiększyłabym udział. W Polsce to dopiero raczkująca metoda inwestowania w nieruchomości ale możesz poczytać o różnych projektach które zakończyły się sukcesem dla inwestorów. Dobre portfolio projektów ma m.in. Mzuri CFI. Jest też blog firdomia gdzie jest sporo informacji o takim sposobie inwestowania. Powodzenia!

#108 Darek Piwowarczyk

Darek Piwowarczyk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 16 luty 2019 - 21:19

A moim zdaniem to kupno mieszkania jako inwestycji się opłaca,  ile bez przerwy jest ono wynajmowane.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inwestowanie, nieruchomości, opłaca, opłacalność, zysk, inwestycja, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych