Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy inwestowanie w nieruchomości nadal się opłaca?

inwestowanie nieruchomości opłaca opłacalność zysk inwestycja biznes

63 odpowiedzi w tym temacie

#1 b.majcher

b.majcher

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 listopad 2015 - 13:13

Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak pomnożyć uzbierany kapitał. Przekopałam już kilka for i na niektórych odradzano inwestycję w nieruchomości. Dlaczego? Zawsze wydawało mi się, że to dobry pomysł. Proszę o poradę. Jeśli nie nieruchomości to co byłoby lepsze, bardziej opłacalne, ale jednocześnie bezpieczne?

#2 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 12:57

Wydaje mi się, że nadal warto inwestować w nieruchomości. W dużych miastach zawsze byli i będą studenci czy osoby, które potrzebują wynająć mieszkanie. Czy jest to bezpieczne? Ciężko stwierdzić na kogo trafisz, choć z drugiej strony jeśli stworzysz odpowiednią umowę, to nie powinnaś mieć problemów.

#3 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 13:25

Wydaje mi się, że inwestycje w ziemię zawsze będą opłacalne. Zwłaszcza w ziemię rolną. Jeśli uda nam się ją odrolnić i podzielić na mniejsze działki budowlane, to zysk może być spektakularny.

#4 gosia5432

gosia5432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 22:55

Też jestem ciekawa odpowiedzi na zadane w temacie pytanie. Mam trochę wolnych środków i znalazłam ciekawą lokalizację i mieszkanie pod inwestycję http://baltickorona.pl/ Co sądzicie? 

#5 Guest_komputerowy

Guest_komputerowy
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 20:05

Ja wole inwestowac w Klubie Inwestorow w pozyczki pozabankowe. Lepsza inwestycja jak dla mnie

#6 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 13:10

Jak operujesz większą ilością gotówki, to bezpieczniej zainwestować w mieszkanie, które później wynajmiesz. Dlatego trzeba szukać mieszkania w większym mieście, gdzie będziesz miał wynajmujących. A pieniądze w takim czy innym klubie inwestorów łatwo utopić, szczególnie jak nie masz o tym pojęcia.

#7 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 13:44

Według mnie tak, bo ceny nieruchomości idą do góry

#8 drozd

drozd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 22:28

Sam chcę kupić mieszkanie pod wynajem, właśnie niedaleko mnie budują ciekawą inwestycję. Wydaje mi się że nie będę miał problemu z wynajęciem komuś mieszkania.

#9 Guest_mika

Guest_mika
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 22:54

A to jakieś duże mieszkanie bierzesz pod uwagę? W dobrej lokalizacji jest?

#10 drozd

drozd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 23:04

We wrocławiu na Ołtaszynie http://tprinwestycje.../mieszkanie-14b i można dodatkow poddasze zaaranżować.

#11 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 18:29

Jeżeli chcesz zainwestować pieniądze w mieszkanie pod wynajem - to warto. Zwłaszcza w dużych miastach, gdzie są uczelnie, ale również trochę przyjezdnych. Chyba najwięcej ich jest w Warszawie, a znaleźć odpowiednie mieszkanie pod wynajem graniczy z cudem, jeśli nie podejmiemy decyzji komu chcemy je wynajmować. Warto nad tym pomyśleć, zanim kupicie to mieszkanie.

#12 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 15:35

Czytałem, że ten rok ma być równie obfity jak ostatni - 2015, więc jak najbardziej inwestowanie w mieszkania dwupokojowe jest dobre. Szczególnie w duzych miastach, gdzie jest więcej pracy i więcej przyjezdnych.

#13 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 11:04

Pewnie, że inwestowanie w nieruchomości bardzo się opłaca. Mogę to potwierdzić jako wieloletni inwestor. Są opcje wynajmu nieruchomości, sprzedaży albo  samej cesji umowy. Szczerze polecam współpracę ze znajomymi biurami nieruchomości. Ja osobiście polegam na Gross z Wrocławia. Jeśli trafia się prawdziwa okazja, biuro wysyła mi propozycję, która nie trafiła jeszcze nawet do sieci. Z ich pomocą regularnie inwestuje w nowe nieruchomości, a mój biznes się rozwija. Szczerze polecam takie inwestycje i życzę powodzenia.

#14 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 09:46

Inwestycje w nieruchomości to bardzo mądry i sprawdzony sposób na obracanie pieniędzmi. Bardzo dobrze sprawdzają się takie pod wynajem ponieważ wielu ludzi nie stać na własne mieszkanie i zmuszeni są do wynajmu. Wówczas dla właściciela jest to stałe źródło dochodu. A najwięcej korzyści płynie z inwestowania w nieruchomości zlokalizowane w miejscowościach górskich, o czym przeczytałam w artykule na maxmag.pl o inwestycji w Zakopanem. Jest to spowodowane tym, że w góry turyści przyjeżdżają się przez cały rok, zarówno na urlop letni jak i zimowy, w związku czym nie można narzekać na brak klientów.

#15 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 13:05

Ostatnio czytałam artykuł w portalu HouseMarket, że na wynajmie mieszkania zarobi się więcej niż na lokacie bankowej! Tytuł artykułu:

Mieszkanie na wynajem lepsze od lokaty.

#16 kynodontas

kynodontas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa, Śląskie, Polska

Napisano 15 kwiecień 2016 - 15:24

Kiedyś, stojąc na przystanku autobusowym pod Galerią Krakowską, słyszałem chłopaka na oko środek trzeciej dekady życia, który mówił, że jest inwestorem, ale w nieruchomości zagraniczne. Podawał przykład, że dom na Florydzie - termin inwestycji to kilka lat, po których nieruchomość jest chyba sprzedawana z zyskiem. Nie wiem, na ile był wiarygodny w tym, co mówił, ale wydawał się dość pewny siebie.

#17 kynodontas

kynodontas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa, Śląskie, Polska

Napisano 15 kwiecień 2016 - 15:24

Kiedyś, stojąc na przystanku autobusowym pod Galerią Krakowską, słyszałem chłopaka na oko środek trzeciej dekady życia, który mówił, że jest inwestorem, ale w nieruchomości zagraniczne. Podawał przykład, że dom na Florydzie - termin inwestycji to kilka lat, po których nieruchomość jest chyba sprzedawana z zyskiem. Nie wiem, na ile był wiarygodny w tym, co mówił, ale wydawał się dość pewny siebie.

#18 Guest_terra

Guest_terra
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 08:22

Teraz jest wiele możliwości inwestycji w nieruchomości i to nie są wyłącznie domy i mieszkania. Może to być też opcja aparthotel, taki jak Jerozolimskie Invest z 7% zyskiem w skali roku, nie da tego żadna lokata bankowa.

#19 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 14 maj 2016 - 19:41

Pewnie, że się opłaca inwestować w nieruchomości. Trzeba tylko wiedzieć jakie. Tutaj http://www.dompol.pl/przystan-wislana jest ciekawa oferta. Wysokiej klasy apartamenty od 30m do 100m zlokalizowane są w Toruniu, na terenie układu urbanistycznego Bydgoskiego Przedmieścia i Rybaków, wpisanego do rejestru zabytków.

#20 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 10:05

Mieszkanie na wynajem zwłaszcza na takim osiedlu jak Bernadowo Park to pewny zysk z wynajmu, najważniejsza jest atrakcyjna okolica a ta turystom i nie tylko się spodoba.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inwestowanie, nieruchomości, opłaca, opłacalność, zysk, inwestycja, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych