Kategorie
Skocz do zawartości

Kupno roweru

scooby0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ZImy i tak od jakiegoś czasu nie ma jak widzicie mamy listopad bardzo ciepły to i rowerem można jeździć a druga sprawa jest taka że po sezonie rowery są bardzo tanie. Ja sam swój rower kupowałem na zimę dokładnie kupiłem go rok temu i był to kross bardzo mi się spodobała ta firma i wykonanie po prostu szaleje za tą firmą. Nie ważne kiedy się jezdzi na rowerze ważne że są chęci a nie tylko siedzieć w domu na fotelu i komentować głupio. Pozdrawiam.

warto rzeczywiście zainwestować w jakiegoś crossa, praktycznie wszędzie się nim można wybrać. co do pory roku, zimą można ustrzelić jakieś niezłe okazje, wczoraj był "black friday' zresztą :PPP osobiście mogę polecić rowery z galxy, niezła jakość, nie wykosztujesz się, a jeździ jak strzała

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale jaki Ty chcesz kupić rower? To znaczy gdzie chcesz nim jeździć? Jeśli to ma być rower w sumie uniwersalny czy taki, którym pojedziesz w sumie wszędzie to weź crossowy. Chyba że chcesz jeździć na długie wycieczki z tobołami to rozglądnij się za trekingiem. Jak kupować rower to warto kupić już coś sensownego. Z firm, które mogę polecić to niższa półka UNIBIKE lub niższe modele cross. Trochę lepsza marka i półka również cenowa to Trek albo Scott. Najważniejsza w sumie przy kupowaniu roweru jest rama, nie osprzęt bo każda przerzutka przerzuci przełożenie itd. Najważniejsza rama i koła.!!!

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja to właśnie cały czas jeżdżę na rowerze. Robię sobie wycieczki z moim tata, który ma już dobre 60 lat, a i tak nieźle daje radę, także świetnie się bawimy. No ale bezpieczeństwo najwazniejsze także kupuję w sklepie https://fox.sklep.pl/product_brand/fox-head/ takie różne akcesoria.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...