Skocz do zawartości

księgowość online czy oprogramowanie?

wróć do serwisu Kadry 28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 478 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:03

zgadza się, pewnych rzeczy nie załatwia się przez internet.

#22 AnnaB123

AnnaB123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 15:38

Ja podobnie jak przedmówca, uważam że pewnych rzeczy nie powinno się załatwiać przez internet. Do księgowości najlepiej używać niezawodnego i sprawdzonego oprogramowania, albo rozwiązań dedykowanych. W kwestii tych drugich mogę polecić tylko firmę Interfeo http://www.interfeo.com . To solidna firma, z indywidualnym podejściem do klienta. Jeśli szukacie profesjonalizmu w każdym calu, to Interfeo jest tym czego szukacie. 

#23 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:23

Zależy jak kto się czuje w tej kwestii. Jeżeli chce się samodzielnie prowadzić taką księgowość to oprogramowanie się przyda

#24 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:23

Trudno powiedzieć.

#25 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:57

Warto iść z duchem czasu i postawić na samodzielną księgowość online. Tym bardziej jeśli firma jest jednoosobowa to z tymi kilkoma fakturami w miesiącu każdy da sobie radę :) Ja sam zastanawiam się teraz nad rezygnacją z biura rachunkowego i przejściu na program https://wfirma.pl/. Możliwość testowania za darmo przy podpisaniu umowy na rok, kontakt ze specjalistami itd. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?

#26 marikaa

marikaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 05 październik 2017 - 22:42

no tak niby teraz można samemu taką księgowość prowadzić ale uważam, że podatki i księgowość to tak różnorodne i ciągle zmieniające się przepisy, że sama nie dałabym rady tego ogarnąć :) Jestem z Gliwic i tu na miejscu korzystam z usług biura rachunkowego Kasprzyk i Niziołek. Doświadczenie, ogromna wiedza i super współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i dobrych relacjach. 

#27 klaudiuszw

klaudiuszw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 październik 2017 - 15:24

Zdecydowanie online.

#28 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 12 październik 2017 - 15:48

Witam.
Szukam alternatywy do prowadzenia księgowości w swojej firmie. Jako że nie jest ona duża chciała bym sama zająć się tym i nie zatrudniać dodatkowych osób. Zastanawiam się nad księgowością online ale może jednak jakieś tańsze oprogramowanie. Słyszał ktoś może o SAGE Symfonia Start? Ponoć niedrogie oprogramowanie, a na początek rozrostu firmy może bardzo pomóc w uporządkowaniu rachunkowości firmy.

Sprawdź sobie ofertę od RESET2 z Wrocławia, udostępniają wersje demo swoich programów, być może wdrożysz się na tyle w ich obsługę, żeby robić to samodzielnie.

#29 gosiahaker

gosiahaker

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano wczoraj, 12:06

Nieźle ;) Dzięki wielkie :) Jestem pewien, że mi się przydadzą te porady :)

Myślę,że na pewno ciężko jest żyć samemu w miejscu, w którym ktoś nas opuścił.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych