Skocz do zawartości

Dyżury nocne aptek

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 09:39

Właśnie dowiedziałam się, że w moim mieście zostają zlikwidowane nocne dyżury aptek, ponieważ na terenie miasta jest jedna apteka całodobowa i ona przejmuje ten obowiązek. Do tej pory było tak, że przy nocnej pomocy lekarskiej była apteka, która była otwarta prawie przez cały czas i pacjenci korzystający z pomocy lekarza mogli od razu z gabinetu pójść wykupić leki. Teraz trzeba jechać na drugi koniec miasta, albo czekać do rana. Chciałabym się dowiedzieć czy można złożyć jakiś sprzeciw przeciwko temu zarządzeniu? Bo znam masę ludzi dla których zamknięcie tej najbliższej apteki jest strasznym utrudnieniem i chcielibyśmy żeby było tak jak do tej pory.

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów

Napisano 12 luty 2016 - 12:01

To jakiś bezsens, trzeba protestować.

Always look on the bright side of life!

#3 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 13:30

To na pewno. Nawet nie wiem, czy w takim przypadku tego rodzaju działanie jest zgodne z prawem, bo wszędzie musi być apteka, czynna całodobowo w ramach dyżuru. Pół biedy kiedy chodzi o jakieś leki na grypę i przeziębienie , bo takie można sobie przy okazji zakupić profilaktycznie, gorzej natomiast jeśli potrzebne są środki nasercowe. 

#4 krysia188

krysia188

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 12:01

u mnie nie ma żadnej nocnej i całodobowej i jakoś ja i mieszkańcy sobie radzimy

#5 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 334 postów

Napisano 01 maj 2018 - 09:37

Z tego co wiem to w kazdym mieście obecnie funkcjonuje jakaś apteka otwarta 24 h na dobę. Polecam dowiedzieć się w sieci jakie są to apteki.

Ewentualnie przerzucić się na zamawianie internetowe.W sieci jest bardzo wiele aptek, które mogą zrealizować takie zlecenia.

Na przykład apteka tanie leczenie: https://www.tanie-leczenie.pl/Jeśli nie potrzebujesz danego leku czy suplementu na już to zamówienie w takiej aptece będzie tansze. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#6 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 17 maj 2018 - 08:15

W internecie są informacje o dyżurujących aptekach, zawsze jakaś jest czynna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy